Новини інституту

25 січня 2014 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

  25 січня 2014 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології
у 2013-2014 навчальному році

       25 січня 2014 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. За перемогу змагались 112 учнів загальноосвітніх закладів області: 26 учнів 8-го класу, 28 учнів 9-го класу, 3о десятикласників та 28 школярів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне та Дубровицького району – по 7 призових місць, Здолбунівського та Володимирецького районів – по 4 призових місця, м. Дубно, Корецького та Рівненського районів - по 3 призових місця. Учні Демидівського  району не вибороли жодного призового місця.

        Найбільше переможці підготували педагоги Заболотна Віталія Володимирівна, Гладка Марія Іванівна, – по 3 переможці, Пшенко Людмила Василівна, Попельницька Оксана Василівна, Пікнер Олександр Георгійович, Павленко Любов Володимирівна, Босик Тамара Михайлівна, Антонюк Людмила Митколаївна – по 2 переможці.

Переможці олімпіади:

 

 

8-ий клас

 

 

 

Вознюк Олександра Тарасівна

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

1 місце

Заболотна Віталія Володимирівна

Сергійчук Сергій Віталійович

Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецького району

1 місце

Бабік Володимир Володимирович

Драганчук Володимир Олександрович

Малодорогостаївська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів Млинівського району

2 місце

П'єцко Галина Іванівна

Лук’янчук Мар’яна Петрівна

Мізоцький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей” Здолбунівського району

2 місце

Федорчук Клавдія Володимирівна

Романцев Артур Борисович

Березнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

2 місце

Осовська Оксана Степанівна

Нестерчук Олег Ігорович

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

2 місце

Пшенко Людмила Василівна

Демчук Іванна Вікторівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей"

3 місце

Горопаха Ольга Олександрівна

Демянюк Ольга Юріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 "Школа-Ліцей"

3 місце

Бебко Ірина Миколаївна

Абулевич Яна Андріївна

Корецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

3 місце

Сагадін Оксана Миколаївна

Годунко Лілія Олександрівна

Колківський навчально-виховний комплекс  "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"  Дубровицького району

3 місце

Остаповець Тетяна Іванівна

Кіпранишин Максим Миколайович

Здолбунівська загальноосвітнія школа І-ІІІ ступенів № 6

3 місце

Нечипор Світлана Дмитрівна

Барчук  Марія Петрівна

Обарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Павленко Любов Володимирівна

Радіонова Марія Анатоліївна

Дубенська спеціалізована загально-освітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

3 місце

Стадійчук Оксана Степанівна

9-ий клас

 

 

 

Хомська Олена Сергіївна

Дубровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

1 місце

Гладка Марія Іванівна

Ющук Наталія Вячеславівна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів- ліцей»

1 місце

Карабанов Геннадій Борисович

Константінова Дарина Сергіївна

Рівненська українська гімназія

2 місце

Литвин Оксана Анатоліївна

Степанюк Олександр Олегович

Хорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Острозького району

2 місце

Антонюк Людмила Миколаївна

Рижа Галина Вікторівна

Каноницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецького району

2 місце

Босик Тамара Михайлівна

Шкут Катерина Анатоліївна

Дубровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

2 місце

Гладка Марія Іванівна

Ільящук Станіслав Святославович

Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

2 місце

Бережна Наталія Леонідівна

Грищук Юрій В’ячеславович

Будеразька  загальноосвітнія школа І-ІІІ ступенів Здолбунівського району

3 місце

Павлюк Світлана Панасівна

Швая Марія Олексіївна

Мирогощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дубенського району

3 місце

Білоус Валентина Миколаївна

Шостак Катерина Олександрівна

Великомежиріцький навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" Корецького району

3 місце

Шевчук Віра Федорівна

Антонюк  Андрій Олександрович

Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

3 місце

Веремчук Валентина Сергіївна

Полюхович Надія Ігорівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія»

3 місце

Тишковець Людмила Віталіївна

Люшин Павло Юрійович

Гощанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

3 місце

Кравчук Леонія Юріївна

Юрчук Ірина Вікторівна

Острозька загальносвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

3 місце

Дячук Тетяна Андріївна

10-ий клас

 

 

 

Ляшко Ірина Віталіївна

Дубровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 

1 місце

Гладка Марія Іванівна

Герасимчук Максим Вадимович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

1 місце

Заболотна Віталія Володимирівна

Трач Наталія Бориславівна

Володимирецька загальноосвітня школа  № 1 І-ІІІ ступенів

2 місце

Омельчук Галина Степанівна

Боковець Ярослава Олегівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

2 місце

Пікнер Олександр Георгійович

Дерезенко  Денис  Миколайович

Заборольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району

2 місце

Яковець Світлана Ростиславівна

Шатало Владислав Олегович

Здовбицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Здолбунівського району

2 місце

Скрипник Наталія Василівна

Василакі Анастасія Олександрівна

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

3 місце

Заболотна Віталія Володимирівна

Рембезі Назарій Олегович

Дубровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 

3 місце

Пікнер Олександр Георгійович

Виннічук Владислав Олександрович

Корецький навчально-виховний комплекс "Школа І-ІІ ступенів-ліцей"

3 місце

Трофимчук Тетяна Степанівна

Скиба Катерина  Василівна

Обарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Павленко Любов Володимирівна

Іванова Тетяна Олександрівна

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Цимбалюк Леся Саватіївна

Царук Аксинія Юріївна

Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум" імені

Т. Г. Шевченка

3 місце

Мартинович Любов Степанівна

11-ий клас

 

 

 

Рижа Наталія Сергіївна

Каноницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецького району

1 місце

Босик Тамара Михайлівна

Кедрук Лілія Анатоліївна

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

2 місце

Пшенко Людмила Василівна

Шокарєв Олексій Віталійович

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11

2 місце

Черняк Віталій Михайлович

Бодов Роберт Степанович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Попельницька Оксана Василівна

Федорчук Володимир Леонідович

Миляцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"   Дубровицького району

3 місце

Легка Алла Віталіївна

Агунович Володимир Андрійович

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27

3 місце

Маркевич Анна Миколаївна

Оліфір Олександр Русланович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Попельницька Оксана Василівна

Пушка Дмитро Михайлович

Хорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Острозького району

3 місце

Антонюк Людмила Митколаївна



 

  • 28.01.2014
До списку новин