Новини інституту

26 січня 2014 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики
у 201
3-2014 навчальному році

 

       26 січня 2014 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. За перемогу змагались 127 учнів загальноосвітніх закладів області: 23 учні 7-го класу, 24 учні 8-го класу, 27 учнів 9-го класу, 26 десятикласників та 27 школярів 11 класу.

       До участі у ІІ турі запрошуються такі учні:

7 клас

 

1

Дмитрів Артем Русланович

Дубенський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія"

2

Дрозд Світлана Вікторівна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

3

Полюхович Ілона Віталіївна

Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

4

Наконечний Олег Ярославович

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27

5

Кобернюк Мар'яна Валентитівна

КЗ "Бугринський НВК" Гощанського району

6

Дудніченко Софія Юріївна

Глибокодолинська ЗОШ І-ІІ ступенів Демидівського району

7

Пилипчук Іван Сергійович

Здолбунівська гімназія

8

Боявець Владислав Володимирович

Дубенська гімназія № 2

9

Нечипорук Надія Михайлівна

Острозька загальносвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

10

Булейко Софія Олександрівна

Малинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Березнівського району

11

Метелюк Богданна Олексіївна

Тараканівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Дубенського району

12

Ступницька Яна Андріївна

Великомидський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - ліцей» Костопільського р-ну

 

8 клас 

1

Скиданчук Роман Олександрович

КЗ "Рівненський обласний ліцей"

2

Семенюк Владислав Віталійович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

3

Кіпранишин Максим Миколайович

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

4

Пестерніков Владислав Юрійович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

5

Артюх Владислав Павлович

Березнівський НВК «ЕГЛ – ЗОШ І-ІІ ступенів»

6

Брикса Вадим Володимирович

КЗ "Рівненський обласний ліцей"

7

Каплюк Анастасія Олександрівна

Головинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Костопільського району

8

Симончук Богдан Ярославович

Володимирецький районний колегіум

9

Вальчун Юрій Олександрович

Демидівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей"

10

Драчук Надія Ігорівна

Квасилівський НВК «школа-ліцей» Рівненського району

11

Бухало Михайло Олександрович

Мізоцький НВК "ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей" Здолбунівського р-ну

12

Біляк Дарія Олександрівна

Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

9 клас 

1

Веремчук Максим Романович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

2

Баняс Анжеліка Олександрівна

Млинівська гуманітарна гімназія

3

Зектер Микола Іванович

Кузнецовська гімназія

4

Сініцина Олександра Євгенівна

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

5

Берник Віталій Олегович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

6

Федик Назар Сергійович

КЗ "Рівненський обласний ліцей"

7

Янчак Ірина  Вікторівна

Семидубський аграрний ліцей  і ЗОШ І-ІІ ст. Дубенського р-ну

8

Думанський Ігор Ігорович

КЗ "Рівненський обласний ліцей"

9

Яцута Ігор Володимирович

Березнівська гімназія

10

Овчарук Олександра Олександрівна

КЗ "Рівненський обласний ліцей"

11

Паднюк Олена Сергіївна

Сарненський районний ліцей "Лідер"

12

Цалковський Назар  Миколайович

Рокитнівська загальноосвіня школа І-ІІІ ступенів № 3

13

Малишевський Максим Миколайович

Костопільська загальноосвітня школа № 4 І-ІІІ ступенів

14

Лазарець Катерина Вікторівна

Березнівський НВК «ЕГЛЗОШ І-ІІ ступенів»

 10 клас

1

Войтович Владислав Ігорович

КЗ "Рівненський обласний ліцей"

2

Мостюк Дмитро Леонідович

КЗ «Острозький оОЛІ з ПВФП»

3

Ковальчук Анастасія Ярославович

Кузнецовська гімназія

4

Карпець Микола Святославович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

5

Морозюк Євгеній Володимирович

Сарненський районний ліцей "Лідер"

6

Лінкевич Олександр Вадимович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

7

Гаврилюк Тарас Романович

Кузнецовська гімназія

8

Нечипорук Вікторія  Михайлівна

Острозька загальносвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

9

Басик Марія Олександрівна

Володимирецька  ЗОШ  I-III ступенів № 1

10

Таборовський Андрій Анатолійович

Радивилівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1-гімназія"

11

Томілович Олексій Васильович

Малівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Демидівського району

12

Пелих Андрій Вікторович

КЗ "Рівненський обласний ліцей"

13

Ткач Микола Олександрович

Млинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

 11 клас 

1

Остапюк Наталія Вікторівна

КЗ "Рівненський обласний ліцей"

2

Кінда Віталій Васильович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

3

Крат Юрій Юрійович

Сарненський районний ліцей "Лідер"

4

Фінчук Олександр Васильович

Березнівська гімназія

5

Олійник Владислав Васильович

Острозька загальносвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

6

Романчук Сергій Анатолійович

Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

7

Шевченко Андрій Тарасович

Радивилівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1-гімназія"

8

Великий Іван Володимирович

Селецький  НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" Дубровицького району

9

Дученко Дмитро Сергійович

КЗ "Рівненський обласний ліцей"

10

Вот Наталія Федорівна

Кузнецовська гімназія

11

Мельникович Сергій Ігорович

Зарічненський НВК «ЗОШ І ступеня - гімназія»

12

Собчук Валерія Миколаївна

Березнівська гімназія

13

Михайлус Веніамін Сергійович

Обарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненського району

 

  • 28.01.2014
До списку новин