Новини інституту

22 січня 2014 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

22 січня 2014 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії
у 2013-2014 навчальному році

 

       22 січня 2014 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. За перемогу змагались 107 учнів загальноосвітніх закладів області: 26 учнів 8-го класу, 28 учнів 9-го класу, 26 десятикласників та 27 школярів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне –  8 призових місць, Здолбунівського району – 6 призових місць, Костопільського, Радивилівського районів та        м. Кузнецовськ – по 4 призових місця;  Володимирецького, Гощанського, Рокитнівського та Сарненського районів – по 3 призових місця. Кманди усіх районів та міст мають призерів.

        Педагоги Літвінчук Тетяна Олексіївна, Кукса Тамара Іванівна підготували по 3 переможці, Семенюк Тетяна Федорівна,  Салюк Лариса Олександрівна, Покотило Людмила Федорівна, Парфенюк Ольга Володимирівна, Одуд Анатолій Дмитрович, Овсійчук Юрій Михайлович, Качан Тетяна Миколаївна, Бедик Лариса Сергіївна  по 2 переможці.

Переможці олімпіади:

 

 

8-ий клас

 

 

 

Кіпранишин Максим Миколайович

Здолбунівська загальноосвітнія школа І-ІІІ ступенів № 6

1 місце

Семенюк Тетяна Федорівна

Паладійчук Іван-Любомир Сергійович

Рівненська гуманітарна гімназія

1 місце

Кукса Тамара Іванівна

Мітряхіна Євгенія Валеріївна

Кузнецовська гімназія

2 місце

Літвінчук Тетяна Олексіївна

Федосєєва Софія Олексіївна

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23

2 місце

Медведюк Ніна Адамівна

Касюдик Роман Степанович

Володимирецька загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів

2 місце

Бедик Лариса Сергіївна

Пашко Олеся Віталіївна

Здовбицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Здолбунівського району

2 місце

Салюк Лариса Олександрівна

Гончар Юрій Михайлович

 Боремельський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-колегіум" Демидівського району

3 місце

Парадюк Віктор Олександрович

Салій Андрій Валерійович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей" імені П. Г. Стрижака

3 місце

Качан Тетяна Миколаївна

Дудок Віталій Андрійович

Купельська загальноосвітнія школа І-ІІ ступенів Рокитнівського району

3 місце

Павлушенко Микола Олександрович

Лавор Олександр Олексійович

Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум" імені Т. Г. Шевченка

3 місце

Комар Ольга Ананіївна

Скиданчук Роман Олександрович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Марців Ольга Іванівна

Гордійчук Тетяна Ярославівна

Княгининська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дубенського району

3 місце

Одуд Анатолій Дмитрович

Вівчар Вікторія Віталіївна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія»

3 місце

Осадча Ольга Іванівна

9-ий клас

 

 

 

Осницька Катерина Вікторівна

Рівненська класична гімназія "Престиж"

1 місце

Олексійчук Галина Іванівна

Михайлова Наталія Олександрівна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І-ІІІ ступенів № 6

1 місце

Покотило Людмила Федорівна

Горайчук Іванна Анатоліївна

Кузнецовська гімназія

2 місце

Літвінчук Тетяна Олексіївна

Мельник Юрій Тарасович

Рівненська гуманітарна гімназія

2 місце

Сокол Тетяна Костянтинівна

Яриш Марія Борисівна

Городоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району

2 місце

Живюк Анатолій Євгенович

Тюска Богдан Юрійович

Володимирецька загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів

2 місце

Бедик Лариса Сергіївна

Щербан Христина Сергіївна

Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум" імені Т. Г. Шевченка

3 місце

Никитюк Віра Василівна

Семенченко Юрій Сергійович

Мізоцький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей” Здолбунівського району

3 місце

Овсійчук Юрій Михайлович

Войтович Василь Андрійович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей" імені П. Г. Стрижака

3 місце

Гудима Євген Петрович

Тимощук Світлана Петрівна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступенів – гімназія»

3 місце

Трохимчук Наталія Андріївна

Данильчук Олександр Олександрович

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

3 місце

Кузьмійчук Валерій Володимирович

Приступа Назарій  Володимирович

Млинівська загальноосвітня школа № 3 І-ІІІ ступенів

3 місце

Парфенюк Ольга Володимирівна

Стригуль Альона Сергіївна

навчально-виховний комплекс "Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (ліцей) - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" Острозького району

3 місце

Сорочук Світлана Іванівна

Фрідріх Віктор Андрійович

Здолбунівська загальноосвітнія школа І-ІІІ ступенів № 6

3 місце

Семенюк Тетяна Федорівна

 

 

 

 

10-ий клас

 

 

 

Філонюк Віталій Віталійович

Мізоцький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей” Здолбунівського району

1 місце

Овсійчук Юрій Михайлович

Міщур Надія Олегівна

Дубровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

1 місце

Придюк Ніна Миколаївна

Гаврилюк Тарас Романович

Кузнецовська гімназія

2 місце

Літвінчук Тетяна Олексіївна

Морозюк Євген Володимирович

Сарненський районний ліцей "Лідер"

2 місце

Климчук Віктор Петрович

Салій Ірина Валеріївна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей" імені П. Г. Стрижака

2 місце

Качан Тетяна Миколаївна

Олесюк Інна Юріївна

Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 15

2 місце

Фідря Надія Михайлівна

Алексіюк Єлизавета Русланівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія»

3 місце

Штунда Віта Ростиславівна

Якимчук Михайло Миколайович

Гощанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

3 місце

Шолодько Дмитро Віталійович

Мельник Марина Василівна

Княгининська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дубенського району

3 місце

Одуд Анатолій Дмитрович

Чопюк Аліна Андріївна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І-ІІІ ступенів № 6

3 місце

Покотило Людмила Федорівна

Кислюк Владислав Володимирович

Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

3 місце

Шеремета Марія Федорівна

Остапчук  Вікторія Василівна

Острозька загальносвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

3 місце

Остапчук Неля Вікторівна

Зінькевич Петро Юрійович

Морозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Корецького району

3 місце

Гнап Оксана Михайлівна

11-ий клас

 

 

 

Довмат Катерина Андріївна

Костопільська гуманітарна гімназія імені Т. Г. Шевченка

1 місце

Матвійчук Ольга Олексіївна

Музичук Тетяна Романівна

Рівненська гуманітарна гімназія

1 місце

Кукса Тамара Іванівна

Лежнюк Богданна Василівна

Тучинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Гощанського району

2 місце

Ткачук Любов Артемівна

Пюро Денис Степанович

Воскодавський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Гощанського району

2 місце

Сауляк Лілія Іванівна

Тартачний Олександр Васильович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 - гімназія"

2 місце

Фаєвська Тамара Вікторівна

Колесник Артем Юрійович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Дащук Марія Яківна

Рудик Ілля Олександрович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 "Школа-Ліцей"

3 місце

Юрчук Людмила Степанівна

Бойко В’ячеслав Вталійович

Здовбицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Здолбунівського району

3 місце

Салюк Лариса Олександрівна

Шабак Ольга Володимирівна

Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 3

3 місце

Чилій Валентина Григорівна

Мащенко Віталій Володимирович

Рівненська гуманітарна гімназія

3 місце

Кукса Тамара Іванівна

Яцкович Ольга Валеріївна

навчально-виховний комплекс "Межиріцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Острозького району

3 місце

Тазарачева Катерина Степанівна

Юхимчук Тетяна Миколаївна

Млинівська загальноосвітня школа № 3 І-ІІІ ступенів

3 місце

Парфенюк Ольга Володимирівна

Швед Інна Миколаївна

Березнівська гімназія

3 місце

Лесюк Тетяна Василівна

Волочнюк Оксана Михайлівна

Каноницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецького району

3 місце

Рибачик Марина Павлівна

 

  • 23.01.2014
До списку новин