Новини інституту

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики у 2012-2013 навчальному році

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики
у 2012-2013 навчальному році

 

       17-18 січня 2014 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу № 2 «Школа-Ліцей» пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. За перемогу змагались 107 учнів загальноосвітніх закладів області: 23 учні 8-го класу, 26 учнів 9-го класу, 28 десятикласник та 30 школярів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» – 7 переможців, м. Рівне, м. Дубно –  по 6 переможців, Радивилівського та Володимирецького районів – по 5 переможців, Березнівського та Здолбунівського районів – по 4 переможці, Сарненського району – 3 переможці.  Учні Дубенського, Зарічненського, Млинівського, Рокитнівського районів та м. Острог не вибороли жодного призового місця.

        Найбільше переможців підготували педагоги Козловський Ігор Іванович, Рибалко Олена Славянівна по 3 переможці, Джус Тетяна Миколайївна, Козловська Світлана Іванівна, Козловський Ігор Іванович, Кузьмицький Олександр Сергійович, Петринчук Ірина Арсентівна, Полюхович Олег Васильович, Работюк Микола Кузьмич, Разкевич Дмитро Олексійович, Тимочко Богдан Юхимивич, Харів Богдан Ярославович  по 2 переможці.

Переможці олімпіади:

 

 

8-ий клас

 

 

 

Брикса Вадим Володимирович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Рибалко Олена Славянівна

Симончук Богдан Ярославович

Володимирецький районний колегіум

2 місце

Слотницький Володимир Прокопович

Біляк Дарія Олександрівна

Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 ч Дмитро Олексійович

2 місце

Туревич Оксана Олександрівна

Кіпранишин Максим Миколайович

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

2 місце

Войтановська Валентина Михайлівна

Грабоус Андрій Володимирович

навчально-виховний комплекс "Мощаницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Острозького району

2 місце

Калабська Ніна Миколаївна

Кириченко Владислав Сергійович

Сарненська гімназія

3 місце

Андрєєва Катерина Олександрівна

Білоус Олександр Вікторович

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5

3 місце

Бондарчук Сергій Васильович

Чорнобай Олена Василівна

Немирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Радивилівського району

3 місце

Колдун Тетяна Іванівна

Вальчун Юрій Олександрович

Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"

3 місце

Шимчук Віталій Арсентійович

Овдієнко Марія Ігорівна

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27

3 місце

Харів Богдан Ярославович

Щур Юрій Сергійович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад"

3 місце

Гогоц Богдан Йосипович

 

9-ий клас

 

 

 

Овсійчук Віктор В’ячеславович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

1 місце

Работюк Микола Кузьмич

Климченко  Анастасія Вікторівна

Малошпаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району

1 місце

Ступницька Галина Всеволодівна

Саюк Назарій Вікторович

Дубенський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія"

2 місце

Козловський Ігор Іванович

Кравчук Володимир Вікторович

Воронківська загальноосвітня школа  I-II ступенів Володимирецького району

2 місце

Шулячинська Тамара Терентіївна

Хорт Павло Сергійович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Петринчук Ірина Арсентівна

Зектер Микола Іванович

Кузнецовська гімназія

2 місце

Фетісенко Лідія Олександрівна

Мошкун Марія Ярославівна

Радивилівький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія"

2 місце

Тимочко Богдан Юхимивич

Мельник Софія Петрівна

Бутейківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Сарненського району

3 місце

Давидюк Володимир Павлович

Федик Назар Сергійович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Петринчук Ірина Арсентівна

Яцута  Ігор  Володимирович

Березнівська гімназія

3 місце

Разкевич Дмитро Олексійович

Куриляк Роман Володимирович

Дубенський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія"

3 місце

Козловський Ігор Іванович

Кошицький Назарій Михайлович

Немирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Радивилівського району

3 місце

Колдун Тетяна Іванівна

Турчинський Юрій Юрійович

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

3 місце

Кузьмицький Олександр Сергійович

10-ий клас

 

 

 

Саленко Антон Володимирович

Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Радивилівського району

1 місце

Тимочко Богдан Юхимивич

Омелюх Антон Ігорович

Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 15

2 місце

Луцюк Тетяна Валеріївна

Дерезенко Денис Миколайович

Заборольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району

2 місце

Максимчук Ярослава Степанівна

Дунай Олесь Богданович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 "Школа-Ліцей"

2 місце

Кротюк Ігор Борисович

Тарасюк Богдан В’ячеславович

Володимирецький районний колегіум

2 місце

Полюхович Олег Васильович

Герус Олег Олександрович

Дубенська гімназія № 2

2 місце

Козловська Світлана Іванівна

Якимчук Михайло Миколайович

Гощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

3 місце

Матвіюк Ольга Іванівна

Крищук Роман Юрійович

Головинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільського району

3 місце

Крока Марія Степанівна

Никитюк Діана Анатоліївна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівського району

3 місце

Никитюк Анатолій Романович

Томілович Олексій Васильович

Малівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Демидівського району

3 місце

Комар Ольга Володимирівна

Квасюк Юрій Володимирович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Джус Тетяна Миколайївна

Гордієнко Сергій Михайлович

комунальний заклад "Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою"

3 місце

Смалюк Олексій Михайлович

Лірник Тарас Сергійович

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Полюхович Олег Васильович

Бережний Дмитро Анатолійович

Моквинський навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» Березнівського району

3 місце

Гуменюк Юрій Петрович

Войтович Владислав Ігорович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Джус Тетяна Миколайївна

11-ий клас

 

 

 

Фінчук Олександр Васильович

Березнівська гімназія

1 місце

Разкевич Дмитро Олексійович

Кінда Віталій Васильович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

2 місце

Работюк Микола Кузьмич

Степанюк Олександр Юрійович

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

2 місце

Кузьмицький Олександр Сергійович

Шевченко Андрій Тарасович

Радивилівький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія"

2 місце

Марцинюк Ярослав Степанович

Вербицький Максим Валерійович

Корецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

2 місце

Ковальчук Іван Віталійович

Агунович Володимир Андрійович

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27

2 місце

Харів Богдан Ярославович, Пирогова Наталія Василівна

Якимчук Олег Анатолійович

Володимирецький районний колегіум

2 місце

Дуляницька Людмила Констянтинівна

Крат Юрій Юрійович

Сарненський районний ліцей "Лідер"

3 місце

Мірковець Олег Гнатович

Великий Іван Володимирович

Селецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвтня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Дубровицького району

3 місце

Сидоришина Людмила Йосипівна

Трофімюк Олег Володимирович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Рибалко Олена Славянівна

Мороз Андрій Ігорович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Рибалко Олена Славянівна

Коток Анастасія Юріївна

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Козловська Світлана Іванівна

Вот Наталія Федорівна

Кузнецовська гімназія

3 місце

Федосюк Людмила Володимирівна

Калюжний Владислав Юрійович

Гощанська районна гімназія

3 місце

Парфенюк Анатолій Корнійович

Мартинова  Вікторія Валеріївна

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

3 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

Антоненко Іван Миколайович

Дубенський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія"

3 місце

Козловський Ігор Іванович

 

  • 20.01.2014
До списку новин