Новини інституту

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії у 2012-2013 навчальному році

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії  у 2012-2013 навчальному році


 

       16 січня 2014 року на базі Рівненського економіко-првового ліцею пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. За перемогу змагались 110 учнів загальноосвітніх закладів області: 24 учні 8-го класу, 29 учнів 9-го класу, 29 десятикласники та 28 школярів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне та комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»  –  по 8 переможців; Дубровицького та Сарненського районів – по 4 переможці; Березнівського, Демидівського, Рівненського районів та м. Кузнецовськ – по 3 переможці; комунального закладу «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» - 2 переможці. Учні Корецького та Дубенського районів не вибороли жодного призового місця.

        Найбільше переможців підготували педагоги Сацик Сергій Петрович, Мала Людмила Миколаївна, Носальчук Галина Іванівна по 3 переможці; Запухляк Валентина Артемівна, Процюк Надія Іванівна, Журик Світлана Феофанівна, Омельчак Тетяна Анатоліївна, Конончук Лариса Борисівнапо 2 переможці.

Переможці олімпіади:

 

 

8-ий клас

 

 

 

Яруш Надія Володимирівна

Білокриницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району

1 місце

Процюк Надія Іванівна

Осницька Ірина Вікторівна

Рівненська класична гімназія "Престиж"

1 місце

Пилипчук Тарас Костянтинович

Кіпранишин Максим Миколайович

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

2 місце

Панчук Олена Миколаївна

Одолінська Дарина Анатоліївна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Носальчук Галина Іванівна

Мельничук Юлія Михайлівна

навчально-виховний комплекс "Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Острозького району

2 місце

Журик Світлана Феофанівна

Ґедзь Вадим Євгенович

Вовковиївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Демидівського району

2 місце

Піраник Оксана Михайлівна

Нестерчук Олег Ігорович

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

3 місце

Бородавка Лідія Василівна

Беженар Марія Ігорівна

Березнівська гімназія

3 місце

Походзіло Владислав Олександрович

Гулюк Ірина Вячеславівна

Гощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

3 місце

Талащук Алла Спиридонівна

Гоч Поліна Ігорівна

Рівненська українська гімназія

3 місце

Медвєдєва Ліна Олексіївна

Ткачук Яна Юріївна

Демидівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"

3 місце

Гусаревич Лариса Володимирівна

Бруяка Наталія Ігорівна

Колківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубровицького району

3 місце

Степанюк Олександр Іванович

Балас Яна Романівна

Млинівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 1

3 місце

Кучер Леся Миколаївна

9-ий клас

 

 

 

Омельчук Оксана Андріївна

Каноницька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Володимирецького району

1 місце

Літвін Євгенія Гаврилівна

Петрик Юлія Василівна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Мала Людмила Миколаївна

Константінова Дарина Сергіївна

Рівненська українська гімназія

1 місце

Сацик Сергій Петрович

Петрик Дмитро Сергійович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Мала Людмила Миколаївна

Гаврон Роман Володимирович

Білокриницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району

2 місце

Процюк Надія Іванівна

Жакун Євгеній Сергійович

Колківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубровицького району

2 місце

Степанюк Олена Миколаївна

Костючок Андрій Олександрович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Мала Людмила Миколаївна

Красько Сюзана Андріївна

Бережківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Дубровицького району

2 місце

Петрушко Микола Васильович

Стрижеус Владислав Валентинович

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Мартинюк Руслан Іванович

Дубінчин Василь Васильович

Млинівська гуманітарна  гімназія

3 місце

Загоруйко  Софія Володимиріна

Поліщук Ольга Сергіївна

Рівненська українська гімназія

3 місце

Сацик Сергій Петрович

Магдич Андрій Віталійович

Кузнецовська гімназія

3 місце

Маслюковська Тетяна Миколаївна

Місюра Євгеній Сергійович

Зарічненська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів

3 місце

Полюхович Наталія Степанівна

Борінов Максим Володимирович

Острозький навчально-виховний комплекс "Школа І-ІІІ ступенів-гімназія"

3 місце

Конончук Лариса Борисівна

Борута Віта Миколаївна

Городищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березнівського району

3 місце

Бортманська Алла Віталіївна

10-ий клас

 

 

 

Кравчук Денис Юрійович

Здолбунівська гімназія

1 місце

Буцька Людмила Миколаївна

Місюра Ірина Василівна

Сарненський районний ліцей "Лідер"

1 місце

Запухляк Валентина Артемівна

Лясковець Анатолій Володимирович

Сарненський районний ліцей "Лідер"

2 місце

Запухляк Валентина Артемівна

Киричок Софія Миколаївна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Носальчук Галина Іванівна

Білоусова Дана Олександрівна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Носальчук Галина Іванівна

Цюлюпа Богдан Степанович

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25

2 місце

Бородій Мирослава Миколаївна

Базаєва Марія Олександрівна

Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

2 місце

Ткач Світлана  Анатоліївна

Волошин Андрій Олексійович

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27

3 місце

Шевчук Михайло Петрович

Примак Назар Олександрович

комунальний заклад «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою»

3 місце

Крейчі Вікторія Вікторівна

Міщур Надія Олегівна

Дубровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

3 місце

Гогоц Тетяна Володимирівна

Новак Іванна Сергіївна

Сарненська гімназія

3 місце

Капранчук Марія Федорівна

Симонович Дмитро Володимирович

Острозький навчально-виховний комплекс "Школа І-ІІІ ступенів-гімназія"

3 місце

Конончук Лариса Борисівна

Стрілець Юлія Юріївна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І-ІІІ ступенів-ліцей"

3 місце

Слесар Лариса Василівна

Кінаш Василина Михайлівна

навчально-виховний комплекс "Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Острозького району

3 місце

Журик Світлана Феофанівна

11-ий клас

 

 

 

Рудик Ілля Олександрович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 "Школа-Ліцей"

1 місце

Олійник Людмила Володимирівна

Приходько Петро Олегович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Омельчак Тетяна Анатоліївна

Грицина Олександра Віталіївна

Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненського району

2 місце

Кочупалова Мирослава Аркадіївна

Крамарчук Наталія Василівна

Рівненська українська гімназія

2 місце

Сацик Сергій Петрович

Романюк Софія Ярославівна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Омельчак Тетяна Анатоліївна

Смаглюк Олександр Ігорович

комунальний заклад «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою»

2 місце

Кошельник Андрій Миколайович

Довмат Катерина Андріївна

Костопільська гуманітарна гімназія імені Т. Г. Шевченка

2 місце

Горбач Галина Володимирівна

Трохимець Діана Олександрівна

Сарненський районний ліцей "Лідер"

3 місце

Басова Ольга Миколаївна

Данильчук Олександр  Володимирович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

3 місце

Прокопчук  Ольга Орестівна

Кухарчук Олеся Вікторівна

Демидівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"

3 місце

Смаль Марія Василівна

Тартачний Олександр Васильович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія"

3 місце

Ярмусь Галина Богданівна

Павлушенко Марія Вікторівна

комунальний заклад "Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей" Гощанського району

3 місце

Саханчук Віра В'ячеславівна

Мельникович Сергій Ігорович

Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія»

3 місце

Супрунюк Наталія Станіславівна

Кисіль Віктор Юрійович

Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

3 місце

Жуковський Володимир Броніславович

Петрук Віталій Вікторович

Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

3 місце

Якимчук Наталія Володимирівна



 

  • 20.01.2014
До списку новин