Новини інституту

15 січня 2014 року на базі Рівненського економіко-правового ліцею пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.

 15 січня 2014 року на базі Рівненського економіко-правового ліцею пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства 
у 2013-2014 навчальному році

       15 січня 2014 року на базі Рівненського економіко-правового ліцею пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. За перемогу змагались 76 учнів загальноосвітніх закладів області: 27 учнів 9-го класу, 27 десятикласників та 22 школярі 11 класу.

       Найкращі результати показали учні комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей», загальноосвітніх закладів м. Рівне та Демидівського району по 4 переможці;  Володимирецького та Сарненського районів – по 3 переможці Дубровицького, Млинівського та Рівненського районів – по 2 переможці. Учні Рокитнівського району та міста Острога не вибороли жодного призового місця.

        Найбільше переможців підготували педагоги Мала Людмила Миколаївна – 4 переможці, Смаль Марія Василівна,  Прокопчук Сергій Юрійович, Клімук Тетяна Василівна, по 3 переможці, Степанюк Олександр Іванович, Запухляк Валентина Артемівна, Берчак Наталія Дмитрівна по 2 переможці.

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Петрик Юлія Василівна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Мала Людмила Миколаївна

Сміюн Інна Володимирівна

Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненського району

2 місце

Берчак Наталія Дмитрівна

Мороченець Світлана Григорівна

Володимирецька  загальноосвітня школа  І - ІІІ ступенів № 1

2 місце

Клімук Тетяна Василівна

Власюк Людмила Вячеславівна

Люхчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сарненського району

2 місце

Круглик Катерина Олексіївна

Дмитрієва Юлія Вікторівна

Рівненський економіко-правовий ліцей

2 місце

Прокопчук Сергій Юрійович

Пилипчук Анастасія Костянтинівна

Млинівська гуманітарна гімназія

2 місце

Загоруйко Софія Володимирівна

Крисюк Вікторія Олегівна

Володимирецька  загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Клімук Тетяна Василівна

Киричук Наталія Володимирівна

навчально-виховний комплекс "Білашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  - дитячий садок" Острозького району

3 місце

Тарадайка Тетяна Ростиславівна

Грібінчак Катерина Василівна

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5

3 місце

Куценко Світлана Олексіївна

Табачук Богдана Олександрівна

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

3 місце

Гончарук Людмила Миколаївна

Чалюк Світлана Юріївна

комунальний заклад "Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей"  Гощанського району

3 місце

Саханчук Володимир Михайлович

Гергусь Евеліна Петрівна

Демидівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"

3 місце

Смаль Марія Василівна

Швая Марія Олексіївна

Мирогощанська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дубенського району

3 місце

Посільський В'ячеслав Олексійович

Петровець Ольга Євгеніївна

Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія»

3 місце

Павлович Володимир Володимирович

10-ий клас

 

 

 

Лебідь Дарина Русланівна

Сарненський районний ліцей "Лідер"

1 місце

Запухляк Валентина Артемівна

Костюковська Ольга Вікторівна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Мала Людмила Миколаївна

Боліщук Олена Володимирівна

Рівненський економіко-правовий ліцей

2 місце

Прокопчук Сергій Юрійович

Ревякін Дмитро Вадимович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Мала Людмила Миколаївна

Онищук Олеся Ігорівна

Демидівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"

2 місце

Смаль Марія Василівна

Оксенчук Соломія Ігорівна

Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненського району

2 місце

Берчак Наталія Дмитрівна

Кравчук Денис Юрійович

Здолбунівська гімназія

2 місце

Буцька Людмила Миколаївна

Васильчик Ольга Олександрівна

Сарненський районний ліцей "Лідер"

3 місце

Запухляк Валентина Артемівна

Салій Ірина Валеріївна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей" імені П. Г. Стрижака

3 місце

Горопаха Ганна Михайлівна

Красун Ольга Петрівна

Костопільська гуманітарна гімназія імені Т. Г. Шевченка

3 місце

Горбач Галина Володимирівна

Лоза Олена  Олегівна

Підлозецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Млинівського району

3 місце

Жовнірук Ірина Петрівна

Остаповець Лариса Юріївна

Колківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубровицького району

3 місце

Степанюк Олександр Іванович

Жеброва Анастасія Олександрівна

Кузнецовська гімназія

3 місце

Петрович Наталія Григорівна

Джигалюк Наталія Іванівна

Володимирецька загальноосвітня школа  І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Клімук Тетяна Василівна

11-ий клас

 

 

 

Кушнір Оксана Романівна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Мала Людмила Миколаївна

Давидюк Анна Дмитрівна

Рівненський економіко-правовий ліцей

2 місце

Прокопчук Сергій Юрійович

Мушин Анастасія Леонідівна

Березнівська гімназія

2 місце

Походзіло Владислав Олександрович

Смаглюк Олександр Ігорович

комунальний заклад «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою»

2 місце

Стрельбіцька Леся Ярославівна

Мархальчук Ганна Віталіївна

Корецький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІ ступенів – ліцей»

3 місце

Дмитрук Дмитро Петрович

Волох Віталій Вікторович

Демидівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"

3 місце

Смаль Марія Василівна

Годунко Юлія Іванівна

Колківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубровицького району

3 місце

Степанюк Олександр Іванович

Майдан Юлія Сергіївна

Хрінницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Демидівського району

3 місце

Коваль Марія Юліанівна


 

  • 20.01.2014
До списку новин