Новини інституту

09-10 січня 2014 року на базі Рівненського державного гуманітарного університету пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики.

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики
у 2013-2014 навчальному році

 

     09-10 січня 2014 року на базі Рівненського державного гуманітарного університету пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. За перемогу змагались 88 учнів загальноосвітніх закладів області: 16 учнів 8-го класу, 21 учень 9-го класу, 24 десятикласники та 27 школярів 11 класу.

     Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне –  7 призових місць, Березнівського району – 5 призових місць, Демидівського району – 4 призових місця. Учні Дубенського, Млинівського, Рокитнівського та Острозького районів, комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» не вибороли жодного призового місця

    Найбільше переможців підготували педагоги: Желюк Надія Дмитрівна – 6 переможців, Вальчун Олександр Дмитрович – 4 переможці, Желюк Олег Миколайович – 3 переможці, Михалко Юрій Іванович, Цвенюк Олена Борисівна та Цимбалюк Володимир Федорович – по 2 переможці.

Переможці олімпіади:

 

 

8-ий клас

 

 

 

Вальчун Юрій Олександрович

Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"

1 місце

Вальчун Олександр Дмитрович

Волосячик Ярослав Сергійович

Великожолудська загальноосвітня школа I-III ступенів Володимирецького району

2 місце

Волосячик Сергій Сергійович

Артюх Владислав Павлович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

3 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

9-ий клас

 

 

 

Політика Дмитро Олександрович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

1 місце

Желюк Надія Дмитрівна

Сульжик Роман Володимирович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

2 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

Жданюк Євген Володимирович

Здолбунівська гімназія

2 місце

Михалко Юрій Іванович

Кочкарьов Владислав Дмитрович

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22

3 місце

Невірковець Олег Володимирович

Веремчук Максим Романович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

3 місце

Желюк Надія Дмитрівна

Ніколайчук Андрій Богданович

Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"

3 місце

Вальчун Олександр Дмитрович

Защик Сергій Миколайович

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Колошкіна Тетяна Віталіївна

10-ий клас

 

 

 

Карпець Микола Святославович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

1 місце

Желюк Олег Миколайович, Желюк Надія Дмитрівна

Холін Микита Сергійович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

1 місце

Желюк Надія Дмитрівна

Саленко Антон Володимирович

Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Радивилівського району

2 місце

Фурманюк Юлія Борисівна

Маринін Сергій Андрійович

Здолбунівська гімназія

2 місце

Михалко Юрій Іванович

Момотюк Олег Володимирович

Дубенський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" 

2 місце

Небожинський Віталій Михайлович

Гордієнко Сергій Михайлович

комунальний заклад «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою»

3 місце

Романчук Ярослав Ігорович

Жук Сергій Борисович

Малостидинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільського району

3 місце

Павловська Оксана Миколаївна

Довжик Дмитро Вікторович

Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненського району

3 місце

Людвік Алла Анатоліївна

Брух Сергій Олегович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

3 місце

Цвенюк Олена Борисівна

Зашко Богдан Олегович

Озерська загальноосвітня школа  I-III ступенів Володимирецького району

3 місце

Кладько Іван Васильович

11-ий клас

 

 

 

Олійник Владислав Васильович

Острозька загальносвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

1 місце

Побережник Ольга Ігорівна

Войтович Сергій   Вікторович

Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

2 місце

Бондар Людмила Анатоліївна

Кінда Віталій Васильович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

2 місце

Желюк Олег Миколайович, Желюк Надія Дмитрівна

Самойленко Анатолій Дмитрович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

2 місце

Желюк Олег Миколайович, Желюк Надія Дмитрівна

Калюжний Владислав Юрійович

Гощанська районна гімназія

2 місце

Прищепа Тетяна Василівна

Шуляк Назарій Олександрович

Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"

3 місце

Вальчун Олександр Дмитрович

Шпоняк Євгеній Юрійович

Березнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

3 місце

Мельник Володимир Володимирович

Галушко Артем Васильович

Сварицевицький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ стуаенів-дошкільний навчальний заклад" Дубровицького району

3 місце

Анішкевич Алла Вікторівна

Боровик Наталія Юріївна

Корецький навчально-виховний комплекс "Школа І-ІІ ступенів-ліцей"

3 місце

Яковець Віктор Іванович

Грицута Андрій Романович

Степанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненського району

3 місце

Кондратець Валентина Андріївна

Якимюк Роман Сергійович

Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"

3 місце

Вальчун Олександр Дмитрович

Мартинов Володимир Ігорович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

3 місце

Цвенюк Олена Борисівна

 

  • 20.01.2014
До списку новин