Новини інституту

Про підсумки другого етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014»

Про підсумки другого етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014»

     16-17 січня 2014 року на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено ІІ етап обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014»

     Участь брали 37 педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів області.

     За результатами проведених конкурсних завдань члени журі визначили в кожній із п’яти номінацій по чотири лауреати, якими стали:

Номінація «Директор школи»

1. Кушнір Володимир Володимирович, Дубровицький НВК «Ліцей-школа»;

2. Сукач Ніна Іванівна, Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №20;

3. Яковець Сергій Миколайович, Млинівська загальноосвітня школа №3

І–ІІІ ступенів;

4. Набочук Олександр Юрійович, Шпанівський НВК «школа-сад», Рівненський район;

Номінація «Географія»

1. Осніцька Наталія Олександрівна, Рівненський НВК «ЗОШ І– ІІІ ст. – спеціалізована спортивна школа № 26»;

2. Качан Тетяна Миколаївна, Радивилівський НВК «школа № 2 – ліцей»;

3. Шулячинська Наталія Анатоліївна, Кузнецовська загальноосвітня школа І– ІІІ ступенів № 5;

4. Мартинюк Іванна Петрівна, Гільчанська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів, Здолбунівський район;

Номінація «Початкові класи»

1. Вєтрова Світлана Євгенівна, Рівненська гімназія «Гармонія»;

2. Свирид Вероніка Володимирівна, Сарненський НВК «Школа-колегіум»;

3. Швирид Лариса Петрівна, Володимирецький районний колегіум;

4. Дроздач Людмила Андріївна, Дубенська загальноосвітня школа І– ІІІ ступенів №1;

Номінація «Трудове навчання»

1. Кроль Олег Олександрович, Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 23;

2. Хильчук Олена Олександрівна, Орлівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів, Березнівський район;

3. Бойко Віктор Васильович, Сарненська гімназія;

4. Рабешко Олександр Михайлович, Лютинський НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад, Дубровицький район.

Номінація «Світова література»

1. Тумаш Валентина Миколаївна, Мутвицька загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів, Зарічненський район;

2. Скорук Наталія Степанівна, Майківський НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІ ступенів», Гощанський район;

3. Лук’янчук Інна Петрівна, Довгошиївська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів, Млинівський район;

4. Марчук Руслана Василівна, Великоолексинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступнів, Рівненський район;

Вітаємо лауреатів.

  • 17.01.2014
До списку новин