Новини інституту

«Методичне забезпечення формування інформаційно-комунікаційних компетентностей учителів біології, екології, природознавства та основ здоров′я»

    25 грудня 2013 року відбувся вебінар для методистів, які відповідають за стан навчання предметів природничого циклу районних, міських методичних кабінетів, центрів із теми «Методичне забезпечення формування інформаційно-комунікаційних компетентностей учителів біології, екології, природознавства та основ здоров′я».

    У ході вебінару розглядались питання ролі віртуального методичного кабінету у формуванні інформаційно-комунікаційних компетентностей учителів біології, екології, природознавства та основ здоров′я; використання інформаційних технологій на уроках біології; використання ресурсів соціального мережевого сервісу Вікіпедія для організації навчальної діяльності вчителя природничих предметів; організації та проведення онлайн-заходів із використанням Інтернет-технологій.

    У роботі вебінару брали участь Шагієва Р.Р., методист кабінету природничо-математичних предметів, технологій, Басараба Н.А., завідувач кабінету інформатики, ІКТ та ДН; Позднякова Т.Є., старший викладач кафедри методики змісту освіти та Галянт І.А., старший викладач кафедри методики змісту освіти.

    З матеріалами вебінару та рекомендаціями за його результатами можна ознайомитися у спільноті методистів, які відповідають за стан навчання природничих дисциплін. Відеозапис розміщено у розділі «Підвищення кваліфікації» - «Відеотека» веб-порталу «Освіта Рівненщини».

детальніше

  • 08.01.2014
До списку новин