Новини інституту

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 2017-2018 навчальному році

       10 лютого 2018 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу № 2 "Школа-Ліцей" пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. За перемогу змагались 98 учнів загальноосвітніх закладів області: 22 учні 8-го класу, 25 учнів 9-го класу, 27 десятикласників та 24 учні 11 класу.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне –  7 призових місць,  комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей», Володимирецького району та м. Вараш - по 6 призових місць; міста Дубно – 4 призових місця,  Костопільського району - 3. Учні Гощанського, Демидівського, Зарічненського, Корецького  та Острозького  районів не вибороли жодного призового місця.

        Найбільшу кількість переможців (4) підготували Рибалко Олена Славянівна, Полюхович Олег Васильович, Козловська Світлана Іванівна, та Сидорчик Катерина Михайлівна. По 2 переможці олімпіади підготували такі педагоги області: Харів Богдан Ярославович, Фетісенко Лідія Олександрівна, Петренчук Ірина Арсентіївна.

Переможці олімпіади:

 

 

8-ий клас

 

 

 

Лобанов Данило Олексійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

1 місце

Сидорчик Катерина Михайлівна

Качинський Павло Олександрович

Берестівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - Дошкільний навчальний заклад" Володимирецького району

1 місце

Осмолович Тетяна Олександрівна

Ковальчук Даниїл Валерійович

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5

2 місце

Таргонська Вікторія Вікторівна

Гусар Андрій Сергійович

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

2 місце

Горин Василь Степанович

Липовський Іларій Олексійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

2 місце

Сидорчик Катерина Михайлівна

Веремчук Ігор Ігорович

Опорний заклад "Шпанівський навчально-виховний комплекс "школа-сад" Рівненського району

2 місце

Котенко Тетяна Віталіївна

Пахнюк Ілля Олександрович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія»

3 місце

Скачко Ірина Володимирівна

Найдич Артем Миколайович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Рибалко Олена Славянівна

Леньо Орест Валерійович

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Козловська Світлана Іванівна

Корнієвський Андрій Сергійович

Костопільська загальноосвітня школа № 3 І - ІІІ ступенів

3 місце

Басюк Віктор Олександрович

Міщеня Володимир Володимирович

Сарненська гімназія

3 місце

Ґалушко Олександр Вікторович

9-ий клас

 

 

 

Стасюк Ілля Олександрович

Рівненська українська гімназія

1 місце

Борисюк Любомира Романівна

Шалак Данило Володимирович

Дубенська гімназія № 2

1 місце

Козловська Світлана Іванівна

Устименко Данило Олександрович

Рівненська гуманітарна гімназія

2 місце

Харів Валентина Євстафіївна

Бруцька Марія Василівна

Висоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Висоцької сільської ради Дубровицького району

2 місце

Красюк Клавдія Петрівна

Диханов Ярослав Юрійович

Володимирецький районний колегіум

2 місце

Полюхович Олег Васильович

Омельчук Наталія Сергіївна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівського району

2 місце

Никитюк Анатолій Романович

Ольшанська Віолетта Вікторівна

Крупецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району

3 місце

Тимочко Богдан Юхимович

Вишинський Владислав Вікторович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія»

3 місце

Вишинська Лариса Сергіївна

Бернацька Марія Сергіївна

Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Зінчук Руслана Миколаївна

Натяжко Микола Григорович

Городищенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Березнівського району

3 місце

Трохлюк Валерій Вікторович

Трофімюк Христина Валентинівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Петренчук Ірина Арсентіївна

Шмигельська Інна Володимирівна

Вербська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Дубенського району

3 місце

Степанюк Володимир Іванович

Наконечний Ілля Андрійович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Петренчук Ірина Арсентіївна

10-ий клас

 

 

 

Троцковець Давид Олександрович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 "Школа-Ліцей"

1 місце

Кротюк Ігор Борисович

Касюдик Богдан Олегович

Володимирецький районний колегіум

1 місце

Полюхович Олег Васильович

Заварін Валентин Олександрович

Володимирецький районний колегіум

2 місце

Полюхович Олег Васильович

Дрозд Софія Юріївна

Тараканівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Тараканівської селищної ради Дубенського району

2 місце

Савчук Олег Дем'янович

Мовчан Богдан Юрійович

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім.Т. Г. Шевченка»

2 місце

Семещук Ігор Лаврентійович

Свистун Максим Васильович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Джус Тетяна Миколаївна

Михалусь Іван Юрійович

Теслугівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Радивилівського району

3 місце

Гогусь Віктор Богданович

Сєров Іван Сергійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Сидорчик Катерина Михайлівна

Саворона Назарій Вікторович

Вараська гімназія

3 місце

Фетісенко Лідія Олександрівна

Волчецький Руслан Васильович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Турчинська Галина Максимівна

Муравинець Михайло Сергійович

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича

3 місце

Разкевич Дмитро Олексійович

Новак Володимир Володимирович

Дубровицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Руско Марія Миколаївна

11-ий клас

 

 

 

Свінтозельський Володимир Ярославович

Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26

1 місце

Неверковець Наталія Анатоліївна

Наконечний Олег Ярославович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 27

1 місце

Харів Богдан Ярославович

Дмитрів Артем Русланович

Дубенський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія"

2 місце

Козловський Ігор Іванович

Кубай Олег Федорович

Володимирецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

2 місце

М’ялик Наталія Олександрівна

Орел Даниїл Миколайович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

2 місце

Работюк Микола Кузьмич

Барановська Анастасія Віталіївна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 "Школа-Ліцей"

2 місце

Кротюк Ігор Борисович

Добринський Богдан Вікторович

Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» ім. Т. Г. Шевченка

3 місце

Крива Оксана Леонтіївна

Барабух Богдан Вікторович

Вараська гімназія

3 місце

Фетісенко Лідія Олександрівна

Боявець Владислав Володимирович

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Козловська Світлана Іванівна

Бучинська Марія Євгенівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Рибалко Олена Славянівна

Беседюк Анатолій Романович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Рибалко Олена Славянівна

Гузей Дмитро Русланович

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Дуляницька Людмила Костянтинівна

 

  • 13.02.2018
До списку новин