Новини інституту

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії у 2017-2018 навчальному році

       08 лютого 2018 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 11 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. За перемогу змагались 107 учнів загальноосвітніх закладів області: 28 учнів 8-го класу, 25 учнів 9-го класу, 26 десятикласників та 28 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні  комунального закладу "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей" , вони вибороли  8 призових місць, м. Рівне - 7 призових місць; м. Вараш - 6 призових місць; Дубровицького району - 5 призових місць;  Володимирецького та Рівненського районів - по  4 призових місця;  Березнівського, Здолбунівського, Костопільського районів - по 3 призових місця, Учні Зарічненського, Корецького, Острозького районів та м. Острог  не вибороли жодного призового місця.

        Найбільше переможців підготували педагоги Ремезюк Таміла Валеріївна - 5 переможців, Якимчук Ніна Василівна та Стібиш Андрій Петрович – по 4 переможці,  Сусь Надія Богданівна – 3 переможці; Шеретюк Надія Омелянівна, Максимчук Ірина Сергіївна, Кривко Наталія Миколаївна,       Волочнюк Маргарита Михайлівна, Гоштук Руслана Павлівна - по 2 переможці.

Переможці олімпіади:

 

 

8-ий клас

 

 

 

Лобанов Данило Олексійович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

1 місце

Гоштук Руслана Павлівна

Крайлюк Олеся Русланівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Якимчук Ніна Василівна

Бедик Софія Олександрівна

Володимирецький районний колегіум

2 місце

Кривко Наталія Миколаївна

Сідорська Вікторія Сергіївна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей" Рівненської обласної ради

2 місце

Якимчук Ніна Василівна

Трищук Анна Анатоліївна

Клесівська загальноосвітня школа I-II ступенів-ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району

2 місце

Яковенко Олена Григорівна

Петровець Іван Леонідович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей - школа"

2 місце

Ремезюк Таміла Валеріївна

Козакова Марина Сергіївна

Маломидська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Костопільського району

2 місце

Козакова Оксана Григорівна

Прендецька Ольга Вікторівна

Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

3 місце

Фещук Алла Антонівна

Бусь Олександра Юріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум"

3 місце

Курносікова Людмила Іванівна

Басич Валерія Олегівна

Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3»

3 місце

Жежук Федір Павлович

Гусар Андрій Сергійович

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

3 місце

Кішман Микола Володимирович

Ступницька Софія Миколаївна

Малошпаківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Сусь Надія Богданівна

Бойко Владислав Романович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

3 місце

Волочнюк Маргарита Михайлівна

Данилюк Андрій Романович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

3 місце

Максимчук Ірина Сергіївна, Хмеляр Інеса Макарівна

 

 

9-ий клас

 

 

 

Ольшанська Віолетта Вікторівна

Крупецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району

1 місце

Ольшанська Тетяна Анатоліївна

Заріцька Ольга Олегівна

Рівненська гуманітарна гімназія

1 місце

Тригубець Леся Дмитрівна

Дулько Діана Олександрівна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

2 місце

Гоштук Руслана Павлівна

Хондока Софія Олександрівна

Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

2 місце

Ляшко Тетяна Миколаївна

Мітнович Тетяна Олександрівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Стібиш Андрій Петрович

Бондарчук Анастасія Віталіївна

Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія»

2 місце

Рачинська Інга Миколаївна

Кот Тетяна Юріївна

Здолбунівська гімназія

3 місце

Печончик Жанна Олександрівна

Бабій Ірина Іванівна

Малошпаківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Сусь Надія Богданівна

Татарчук Роман Іванович

Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня" Березнівського району

3 місце

Слободенюк Тихон Степанович

Климчук Софія Сергіївна

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей - школа"

3 місце

Ремезюк Таміла Валеріївна

Петрик Вадим Валерійович

Малошпаківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Сусь Надія Богданівна

Комаринська Дар’я Вадимівна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3

3 місце

Стадник Руслана Іванівна

Серган Аліна Русланівна

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 8

3 місце

Басюк Віктор Олександрович

10-ий клас

 

 

 

Смалець Олена Сергіївна

Здовбицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Здолбунівського району

1 місце

Шеретюк Надія Омелянівна

Маліванчук Софія Михайлівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Стібиш Андрій Петрович

Кохан Юлія Вікторівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей - школа"

2 місце

Ремезюк Таміла Валеріївна

Пешко Сергій Миколайович

Володимирецький районний колегіум

2 місце

Кривко Наталія Миколаївна

Дрозд Софія Юріївна

Тараканівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Тараканівської сільської ради Дубенського району

2 місце

Сало Оксана Петрівна

Ковальчук Людмила Ігорівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Стібиш Андрій Петрович

Волчецький Руслан Васильович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3

3 місце

Мельник Уляна Станіславівна

Генюк Марта Олександрівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Стібиш Андрій Петрович

Герасимчук Анастасія Вадимівна

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

3 місце

Данилюк Роман Едуардович

Філонов Данило В’ячеславович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 "Школа-Ліцей"

3 місце

Деменко Алла Сергіївна

Савчук Олександра Михайлівна

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича

3 місце

Тонконоженко Олена Ярославівна

Лящук Любомир Олегович

Горбаківський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів" Гощанського району

3 місце

Кулакевич Інна Олександрівна

Свобода Максим Федорович

Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12

3 місце

Самолюк Наталія Василівна

11-ий клас

 

 

 

Максюк Матвій Тарасович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Якимчук Ніна Василівна

Панасюк Богдана Андріївна

Здовбицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Здолбунівського району

1 місце

Шеретюк Надія Омелянівна

Кухар Владислав Ігорович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

2 місце

Максимчук Ірина Сергіївна

Кручок Софія Андріївна

Костопільська загальноосвітня школа № 3

І – ІІІ ступенів

2 місце

Семещук Марія Григорівна

Лясковець Анна Ігорівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей - школа"

2 місце

Ремезюк Таміла Валеріївна

Іллюк Роман Васильович

Великоолексинський навчально-виховний комплекс "школа-сад" Рівненського району

2 місце

Куцак Світлана Олександрівна

Янковський Максим Павлович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей - школа"

2 місце

Ремезюк Таміла Валеріївна

Дудніченко Софія Юріївна

Вовковиївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Демидівського району

3 місце

Мерега Лариса Василівна

Волочнюк Мілана Олександрівна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

3 місце

Волочнюк Маргарита Михайлівна

Лазарець Павло Сергійович

Городищенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Березнівського району

3 місце

Андрощук Валентина Василівна

Горобюк Андрій Олегович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Якимчук Ніна Василівна

Подганюк Ольга Миколаївна

Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради

3 місце

Левковець Сергій Іванович

Пахнюк Тетяна Анатоліївна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І – ІІІ ступенів-ліцей"

3 місце

Лесковець Сергій Миколайович

Мамчич Юлія Анатоліївна

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Муравинець Людмила Мефодіївна

 

  • 09.02.2018
До списку новин