Новини інституту

Завершено реалізацію українсько-польського проекту "Шкільна академія підприємництва-2"

Завершено реалізацію українсько-польського проекту  "Шкільна академія підприємництва-2"

Завершено реалізацію українсько-польського проекту

"Шкільна академія підприємництва-2"

     Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти завершив реалізацію спільного українсько-польського проекту "Шкільна академія підприємництва-2".

     З метою підбиття підсумків реалізації проекту 26 грудня на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний семінар-зліт шкільних клубів підприємництва. У заході взяли участь учителі економіки та практичні психологи 7-ми навчальних закладів області, а також учні Семидубського аграрного ліцею і ЗОШ І-ІІІ ступеня, який посів ІІ місце за конкурсом логотипів шкільних клубів підприємництва серед 14 областей-учасників проекту. Адреса блогу шкільного клубу-переможця: http://semyduby55.blogspot.com.

     Учасників семінару-злету привітав координатор проекту, проректор із науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва РОІІПО Іван Вєтров та вручив подарунки та сертифікати від польських партнерів. Учні Семидубського аграрного ліцею і ЗОШ І-ІІІ ступенів отримали в подарунок мультимедійний проектор.

     Під час семінару-злету було презентовано українську версію економічної стимуляційної гри «Cashflow» та електронного посібника «Шкільний клуб підприємництва: вчимося діяти», які передані у навчальні заклади-учасники для подальшого навчання.

     Головний результат реалізації проекту в Рівненській області – сформованість в учнів, які є учасниками шкільних клубів підприємництва, компетенцій, необхідних для майбутньої успішної інтеграції в Європейське співтовариство.

  • 30.12.2013
До списку новин