Новини інституту

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики у 2017-2018 навчальному році

      21 січня 2018 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. За перемогу змагались 124 учні загальноосвітніх закладів області: 23 учні 7 класу, 25 учнів 8-го класу, 22 учні 9-го класу, 28 десятикласників та 26 школярів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів Володимирецького району –  8 призових місць, міст Вараш та Рівне - по 7 призових місць, міста Дубно - 6 призових місць, комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» – 5 призових місць, Березнівського району -  4 призових місця. Учні Корецького та Зарічненського районів не вибороли жодного призового місця.

        Найбільше переможців підготували педагоги Лесько Т. В. – 3 переможці, Шевченко В. Я, Цимбалюк В. Ф., Бульботка В. М. - по 2 переможці.

Переможці олімпіади:

 

 

7-ий клас

 

 

 

Тарасюк Олесь Васильович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

1 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

Чалій Наталія Іванівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8

1 місце

Федас Оксана Миколаївна

Кроль Дмитро Мирославович

Гощанська районна гімназія

2 місце

Марчук Валентина Іллівна

Давидчук Роман Олександрович

Дубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6

2 місце

Ляховчук Валентина Олександрівна

Шерстюк Максим Олександрович

Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум" ім. Т. Г. Шевченка

2 місце

Євтушок Марина Петрівна

Луковець Олеся Павлівна

Володимирецький районний колегіум

2 місце

Водько Лідія Іванівна

Мелих Владислав Степанович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради

3 місце

Семенюк Людмила Ілларіонівна

Кавун Андрій Романович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

3 місце

Гайдук Галина Валентинівна

Друзь Валерія Вадимівна

Володимирецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Друзь Наталія В’ячеславівна

Бородієнко Олександр Павлович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

3 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

Панченко Зоя Дмитрівна

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Соболєва Людмила Володимирівна

Ласкевич Софія Сергіївна

Підлозцівський навчально-виховний комплекс Підлозцівської сільської ради Млинівського району

 

 

3 місце

Поляк Галина Павлівна

8-ий клас

 

 

 

Лобанов Данило Олексійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

1 місце

Івасюк Галина Євгенівна

Годжал Юлія Іванівна

Дубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6

2 місце

Ткачук Валентина Василівна

Мордас Наталія Петрівна

Володимирецький районний колегіум

2 місце

Шевченко Валентина Яківна

Бідула Валентин Михайлович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 28

2 місце

Шнайдер Лілія Павлівна

Яскульська Христина Валентинівна

Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

2 місце

Іванова Наталія Мирославівна

Стельмах Дмитро Юрійович

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І - ІІІ ступенів № 6

3 місце

Шутяк Ірина Анатоліївна

Басич Валерія Олегівна

Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3»

3 місце

Пахнюк Галина Григорівна

Хлипавка Богдан Олександрович

Смизька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району

3 місце

Дячук Валентина Миколаївна

Бедик Софія Олександрівна

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Харчук Жанна Миколаївна

Касянчук Софія Вікторівна

навчально-виховний комплекс "Оженинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів (ліцей) - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" імені Тараса Григоровича Шевченка Острозького району

3 місце

Василенко Руслана Миколаївна

Шевчик Надія Юріївна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 18

3 місце

Сай Олена Романівна

Турбал Богдан Юрійович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Шама Олена Олексіївна

Дорофєєва Світлана Павлівна

Бронницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Дубінчук Галина Євгенівна

9-ий клас

 

 

 

Будзіло Ростислав Вікторович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Лесько Тетяна Василівна

Галагуз Сергій Павлович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

2 місце

Давидюк Наталія Миколаївна

Ольшанська Віолетта Вікторівна

Крупецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району

2 місце

Приступа Олександр Миколайович

Наконечний Ілля Андрійович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Лесько Тетяна Василівна

Шпіганович Владислав Олегович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 28

2 місце

Щиглевська Тетяна Миколаївна

Бондарчук Анастасія Віталіївна

Дубенський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія"

3 місце

Павлосюк Інна Володимирівна

Корольчук Тарас Вікторович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Лесько Тетяна Василівна

Шевчик Михайло Анатолійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Зима Ніна Панасівна

Бульботка Надія Вікторівна

Великоцепцевицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Володимирецького району

3 місце

Ярута Ганна Терентіївна

Адамчук Антон Іванович

Селецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Дубровицького району

3 місце

Ракович Мирослава Олександрівна

Сиротюк Анастасія Ігорівна

Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Кордиш Тамара Георгіївна

10-ий клас

 

 

 

Філонов Данило В’ячеславович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 "Школа-Ліцей"

1 місце

Мельник Надія Максимівна

Заварін Валентин Олександрович

Володимирецький районний колегіум

2 місце

Шевченко Валентина Яківна

Сєров Іван Сергійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

2 місце

Юсина Надія Іллівна

Волчецький Руслан Васильович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Бульботка Валентина Миколаївна

Гаврилюк Ярослав Сергійович

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

3 місце

Вітчук Інна Василівна

Бондарчук Богдан Олександрович

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Скворцов Олександр Вікторович

Слободенюк Марта Сергіївна

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 4

3 місце

Саврук Олена Василівна

Грушевий Єгор Вікторович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Бульботка Валентина Миколаївна

11-ий клас

 

 

 

Кравчук Марія Вікторівна

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича

1 місце

Ширко Тамара Федорівна

Сьомак Володимир Володимирович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

1 місце

Яцук Тетяна Аркадіївна, Остапчук Лілія Степанівна

Подганюк Ольга Миколаївна

Млинівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради

2 місце

Шумейко Людмила Валеріївна

Бучинська Марія Євгенівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Сорока Віталій Петрович

Дудніченко Софія Юріївна

Вовковиївська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Демидівського району

2 місце

Бакалейко Марія Борисівна

Дмитрів Артем Русланович

Дубенський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія"

3 місце

Головко Любов Романівна

Гузей Дмитро Русланович

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Онісковець Галина Іванівна

Кубай Олег Федорович

Володимирецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Ярута Надія Ульянівна

Устянчук Наталія Вікторівна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей" Здолбунівського району

3 місце

Красовська Наталія Миколаївна

Полюхович Ілона Віталіївна

Вараська гімназія

3 місце

Горбачик Ольга Віталіївна

  • 21.01.2018
До списку новин