Новини інституту

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури у 2017-2018 навчальному році

       16 січня 2018 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури. За перемогу змагались 105 учнів загальноосвітніх закладів області: 24 учні 8-го класу, 23 учні 9-го класу, 27 десятикласників та 31 учень 11 класу.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне –  8 призових місць, комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» – 7 призових місць,  м. Дубно - 5 призових місць, Дубровицького та Здолбунівського районів - по 4 призових місця, по 3 призових місця в учнів Володимирецького, Гощанського, Костопільського, Млинівського та Рокитнівського районів.  Учні Березнівського, Демидівського, Острозького,  районів та м. Острог не вибороли жодного призового місця.

        По 2 переможці підготували педагоги Ксьндзик Р. К.,  Бортник Л. М., Черуха І. В., Сосюк Н. В, Мартинюк В. І

Переможці олімпіади:

 

 

8-ий клас

 

 

 

Тарасенко Дар’я Валентинівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 27

1 місце

Банькова Світлана Василівна

Лозова Галина Вікторівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Нагорна Аліна Віталіївна

Годжал Юлія Іванівна

Дубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6

2 місце

Собчук Катерина Євгенівна

Козак Ольга В’ячеславівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Бортнік Людмила Миколаївна

Криштопець Юлія Сергіївна

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5

2 місце

Вертелецька Лілія Василівна

Басич Валерія Олегівна

Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3»

2 місце

Любиш Марія Василівна

Талащук Катерина Андріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

3 місце

Венцурик Людмила Михайлівна, Ульмер Іванна Ігорівна

Сасюк Уляна Ігорівна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

3 місце

Сінчук Оксана Сергіївна

Шокур Катерина Володимирівна

Корецький навчально-виховний комплекс "Школа І-ІІ ступенів-Ліцей"

3 місце

Сергієнко Юрій Михайлович

Мельник Софія Олегівна

Сарненський районний ліцей "Лідер"

3 місце

Дибач Тетяна Антонівна

Панасюк Марія Миколаївна

Здовбицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Здолбунівського району

3 місце

Парфенюк Алла Анатоліївна

Байрамова Тетяна Бабірівна

Комунальний заклад "Бугринський навчально виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів-анротехнічний ліцей" Бугринської сільської ради Гощанського району

 

 

3 місце

Канюка Алла Іванівна

9-ий клас

 

 

 

Полевік Ольга Юріївна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8

1 місце

Назарук Ніна В’ячеславівна, Черуха Ірина Володимирівна

Кондик Соломія Володимирівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради

1 місце

Ксьондзик Раїса Кирилівна

Павелко Ольга Сергіївна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Мартинюк Василь Іванович

Островська Мар’яна Володимирівна

Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня -гімназія ім. Т. Г. Шевченка"

2 місце

Ковальчук Тамара Іванівна

Хіц Ольга Олександрівна

Рачинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенського району

2 місце

Ткачук Галина Дмитрівна

Красько Назар Вадимович

Залузький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицького району

2 місце

Котяш Лариса Опанасівна

Повх Анна Сергіївна

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Момотюк Світлана Іванівна

Чивантух Аліна Анатоліївна

Малодорогостаївська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Млинівської селищної ради

3 місце

Климюк Вікторія Михайлівна

Командік Анастасія Олександрівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія"

3 місце

Юрашкевич Ірина Михайлівна

Костецька Світлана Миколаївна

Любиковицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Сарненського району

3 місце

Костецька Наталія Миколаївна

Боковець Юлія Миколаївна

Дроздинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Рокитнівського району

3 місце

Огієвич Ганна Петрівна

Ничипорук Софія Миколаївна

Лозківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Володимирецького району

3 місце

Білічук Антоніна Тихонівна

10-ий клас

 

 

 

Бабась Дар’я Олексіївна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Сосюк Наталія Володимирівна

Нейматова-Жевченко Карина Емінівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8

1 місце

Черуха Ірина Володимирівна

Савицька Олена Андріївна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради

2 місце

Ксьондзик Раїса Кирилівна

Бабік Софія Петрівна

Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецького району

2 місце

Шух Наталія Миколаївна

Волочнюк Наталія Володимирівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія"

2 місце

Кирикович Зоя Леонідівна

Самчук Інна Петрівна

Гощанська районна гімназія

2 місце

Самчук Ірина Титівна

Огієвич Софія Миколаївна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Мартинюк Василь Іванович

Осипенко Тетяна Валентинівна

Шубківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Фомич Катерина Петрівна

Лясковець Євгенія Миколаївна

Дубровицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2

3 місце

Карпович Ірина Андріївна

Яремчук Дарія Тарасівна

Рівненська гімназія "Гармонія"

3 місце

Царук Наталія Дмитрівна

Панчук Олександра Андріївна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Сосюк Наталія Володимирівна

Стасюк Світлана Вадимівна

Дубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Кокорська Марія Богданівна

Грушевий Єгор Вікторович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Верешко Людмила Анатоліївна

Тарасюк Феодосія Олегівна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

3 місце

Руденко Надія Петрівна

11-ий клас

 

 

 

Голуб Ірина Олександрівна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівського району

1 місце

Поліщук Наталія Василівна

Ільчук Ірина Віталіївна

Рівненська гімназія "Гармонія"

1 місце

Одуд Ольга Миколаївна

Шульжук Людмила Романівна

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 15

2 місце

Давидюк Діана Павлівна

Антонюк Дарина Віталіївна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Бортнік Людмила Миколаївна

Німкович Руслан Олександрович

Тучинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Гощанського району

2 місце

Самолюк Тетяна Миколаївна

Соколюк Софія Василівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 22

2 місце

Линник Віта Юріївна

Кузьмяк Анна Юріївна

Дубенська гімназія № 2

2 місце

Ковльчук Валентина Олексіївна

Котик Ангеліна Анатоліївна

Великоомелянський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" Рівненського району

3 місце

Молчанець Алла Сергіївна

Ясінська Олександра Олександрівна

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Савчук Наталія Петрівна, Ковальчук Лариса Євгеніївна

Лясковець Анна Ігорівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа"

3 місце

Матвійчук Тамара Яківна

Панько Оксана Іванівна

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Городна Оксана Зиновіївна

Годунко Марія Федорівна

Колківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицького району

3 місце

Андрієвська Тетяна Михайлівна

Трохимчук Софія Олександрівна

Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3»

3 місце

Кушнір Світлана Сергіївна

Колос Євгеній Григорович

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5

3 місце

Сидорук Наталія Дмитрівна

Кручок Софія Андріївна

Костопільська загальноосвітня школа № 3 І - ІІІ ступенів

3 місце

Аврамишина Катерина Михайлівна

Редько Поліна Валеріївна

Дубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Кушнірук Валентина Іванівна

 

  • 17.01.2018
До списку новин