Новини інституту

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики у 2017-2018 навчальному році

      На Рівненщині стартував ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. У січні-лютому олімпіади будуть проведені із 20 навчальних предметів. 11-12 січня 2018 року на базі Рівненського державного гуманітарного університету пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. За перемогу змагались 82 учні загальноосвітніх навчальних закладів області: 17 учнів 8-го класу, 22 учні 9-го класу, 21 десятикласник та 22 школярі 11 класу.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне –  8 призових місць,   м. Вараш - 5 призових місць, м. Дубно - 3 призових місця. Учні Гощанського, Зарічненського, Корецького, Костопільського, Острозького, Радивилівського районів і міста Острог не вибороли жодного призового місця. Учні Млинівського району  не взяли участь в олімпіаді з інформатики.

        Найбільше переможців підготували педагоги: Мамчиц М. С. (5) Желюк О. М. (3) та  Желюк Н. Д. (4)

Переможці олімпіади:

 

 

 

8-ий клас

 

 

 

Лобанов Данило Олексійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

1 місце

Мамчич Мирослава Сергіївна

Гіль Владислав Олександрович

Сарненська гімназія

2 місце

Данилюк Лілія Вікторівна

Хлипавка Богдан Олександрович

Смизька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району

3 місце

Павлючик Сергій Олександрович

Турбал Богдан Юрійович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Рожко Володимир Вікторович

 

9-ий клас

 

 

 

Кирик Матвій Сергійович

Котівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненського району

1 місце

Кіричук Любов Василівна

Александрук Андрій Володимирович

Глинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Здолбунівського району

2 місце

Александрук Володимир Володимирович

Музика Віктор Володимирович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

3 місце

Желюк Надія Дмитрівна

Козодой Тарас Романович

Володимирецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Муравинець Вадим Сергійович

 

10-ий клас

 

 

 

Босик Андрій Сергійович

Новаківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - Дошкільний навчальний заклад" Володимирецького району

1 місце

Босик Сергій Григорович

Гук Давид Андрійович

Рівненська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 22

1 місце

Невірковець Олег Володимирович

Радченко Андрій Сергійович

Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-ліцей"

2 місце

Вальчун Олександр Дмитрович

Орлов Денис Віталійович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

2 місце

Желюк Надія Дмитрівна, Желюк Олег Миколайович

Васін Максим Сергійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

2 місце

Мамчич Мирослава Сергіївна

Кінчур Вадим Вікторович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І - ІІІ ступенів-ліцей"

2 місце

Олексюк Іван Васильович

Бондарчук Богдан Олександрович

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Антонів Тетяна Віталіївна

Василишин Євгеній Сергійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Мамчич Мирослава Сергіївна

Данилевич Роман Олександрович

Рівненська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 28

3 місце

Музика Наталія Іванівна

Муравинець Михайло Сергійович

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича

3 місце

Мазепа Василь Олександрович

Плескач Олег Юрійович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

3 місце

Цвенюк Олена Борисівна

 

11-ий клас

 

 

 

Бережнюк Андрій Ігорович

Рівненська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 22

1 місце

Невірковець Олег Володимирович

Коток Максим Сергійович

Рівненська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 8

1 місце

Москалюк Олександр Дмитрович

Сергійчук Назар Сергійович

Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені

Т. Г. Шевченка

2 місце

Вінінчук Оксана Григорівна

Сєров Іван Сергійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

2 місце

Мамчич Мирослава Сергіївна

Овсійчук Петро В’ячеславович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

2 місце

Желюк Надія Дмитрівна, Желюк Олег Миколайович

Дмитрів Артем Русланович

Дубенський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія"

2 місце

Небожинський Віталій Михайлович

Дудніченко Софія Юріївна

Вовковиївська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів Демидівського району

3 місце

Ковальчук Ігор Юрійович

Торчило Дмитро Ігорович

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа»

3 місце

Паламарчук Юрій Степанович

Боявець Владислав Володимирович

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Антонів Тетяна Віталіївна

Прачов Віталій Сергійович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

3 місце

Желюк Надія Дмитрівна, Желюк Олег Миколайович

Артемчук Володимир Романович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Мамчич Мирослава Сергіївна

 


  • 15.01.2018
До списку новин