Новини інституту

Програми Microsoft «Партнерство в навчанні»


Вітаємо інноваційних освітян України! 


 Пропонуємо переглянути цікаву підбірку матеріалів, які ми підготували для вас у цьому випуску. Будемо раді отримати ваші приклади використання ресурсів освітньої програми Microsoft «Партнерство в навчанні» у вашій роботі! Надсилайте посилання на ваші матеріали в освітній мережі Microsoft «Партнерство в навчанні» для популяризації серед ваших колег.


Завершується прийом робіт Десятого всеукраїнського конкурсу «Вчитель — новатор» 

 Учасниками конкурсу є педагогічні працівники та закладів освіти будь якої форми власності та студенти педагогічних навчальних закладів, науковці. 

Організатори конкурсу спільно з партнером конкурсу відзначать 10 переможців конкурсу, які отримають цінні призи. Також буде відзначено 100 лауреатів конкурсу. Всі учасники, роботи яких були допущені до розгляду журі, отримають сертифікат учасника конкурсу.

Спільно з Національним проектом «Відкритий світ» запроваджено окрему номінацію. Одночасно, організатори конкурсу повідомляють, що навчальний заклад, педагогічні працівники якого подадуть найбільшу кількість конкурсних робіт, отримає сучасний інтерактивний комплекс (інтерактивна дошка, проектор, програмне забезпечення та безкоштовне навчання для всього колективу). Отож, поспішайте, часу залишилось обмаль.

Детальніше із Положенням про конкурс, умовами та зразками конкурсних робіт ви можете у тематичній дискусії на сайті освітньої мережі Microsoft "Партнерство в навчанні" або сторінці конкурсу

За довідками звертайтесь до координатора конкурсу, Артура Кочаряна, a.kocharyan@shkola.org.ua     

 

Професійний розвиток освітян на мережі Microsoft «Партнерство в навчанні»
 

Вебінари Віртуального університету. Вебінари Віртуального Університу надають учасникам доступ до лідерів, консультантів освіти та керівників, які мають унікальні ідеї та реальні приклади перетворення шкіл з яскравим навчальним результатом. Для участі потрібно обрати бажаний вебінар та зареєструватись. 


Оновлення Lync: нові можливості для Windows 8.1 

Популярний корпоративний комунікатор від Microsoft, який уже використовують найбільші українські виробники, іноземні лікарі та чиновники, нещодавно здобув нові функції. Завдяки цьому власникам сучасних пристроїв буде зручніше спілкуватися з колегами. Під час наради вони зможуть керувати віддаленим комп’ютером, користуватись паралельно з Lync іншими утилітами, відповідати на дзвінки з екрана блокування та багато іншого.
 


Чудова партнерська пропозиція  

Компанії Microsoft спільно з національним проектом «Відкритий світ» представила нову ініціативу, в рамках якої українським школярам пропонують купити планшет Surface першого покоління з Windows RT за ціною 2 999 грн.

 У Microsoft впевнені, що поставляються з офісним пакетом Office 2013, до складу якого входять додатки Word, Excel, PowerPoint і Outlook, планшети Surface допоможуть школярам у процесі навчання. У вартість 2999 грн разом з Surface входить обкладинка-клавіатура з сенсорними клавішами TouchCover, або з механічними - TypeCover. Для покупки пристрою за такою ціною батьки школярів повинні будуть вказати їх ПІБ та надати інформацію про навчальний заклад. Всі ці дані будуть перевірятися, і тільки після цього почнуть оформляти покупку. 


Student Advantage: як студентам швидше підготуватися до роботи 

Наприкінці цього навчального року в одних лише США диплом про середню освіту отримає 2,6 млн осіб. Усі ці випускники одразу потраплять на ринок праці з дуже високим рівнем конкуренції. Microsoft вирішила допомогти сьогоднішнім школярам впевненіше почуватися під час пошуку роботи і тому започаткувала ініціативу «Студентська перевага» (Student Advantage). З нею учні зможуть отримати останні версії Microsoft Office, знання якого вимагає майже кожен роботодавець. Доступ до офісного пакету дозволить школярам ліпше підготуватись до майбутньої конкуренції.


Як зробити екран «Пуск» інформативнішим з додатковими плитками 

 Новий інтерфейс операційної системи Windows 8.1 дозволяє споживачам одним поглядом дізнаватися багато інформації: прогноз погоди, дивитися фотографії друзів, новини, пошту тощо. Це стало можливим завдяки «живим» плиткам, які дозволяють оформити «Пуск» за власними потребами. Наприклад, програми з магазину Windows Apps можуть додати на екран «живий» календар та годинник.
  
 

 Веб-сайт програми Microsoft «Партнерство в навчанні»  Внутрішні ресурси освітньої мережі Microsoft «Партнерство в навчанні» 

-  Безкоштовні інструменти 


 Зовнішні сайти  


Корпорація Microsoft поважає вашу конфіденційність. Більш детальну інформацію ви можете отримати прочитавши нашу декларацію про конфіденційність онлайн.

 Якщо ви не бажаєте отримувати цей бюлетень, клацніть тут.
 Щоб змінити контактну інформацію відносно інших повідомлень від корпорації Microsoft, клацніть тут. 

 ТОВ «Майкрософт Україна»
 вул. Жилянська, 75
 Київ, 01032 Ukraine

  • 23.12.2013
До списку новин