Новини інституту

Завершився національний онлайн етап міжнародних змагань з усного математичного рахунку «Прангліміне-2018»

Завершився національний онлайн етап міжнародних змагань з усного математичного рахунку «Прангліміне-2018»

26 грудня 2017 року завершився національний онлайн етап міжнародних змагань з усного математичного рахунку «Прангліміне-2018», які тривали з жовтня по грудень 2017 року на освітній платформі Міксіке. У трьох етапах змагань взяли участь 30678 учасників із усіх областей України. Навчальні заклади Рівненщини взяли активну участь в онлайн змаганнях з усного рахунку, у трьох етапах змагань взяли участь 1464 учасники із 96 навчальних закладів області, 982 учасники отримають дипломи про участь у міжнародних змаганнях.

          Дякуємо всім учасникам – шкільним та районним координаторам, учням, вчителям та батькам за активну участь у змаганнях!

         27 січня 2018 року в приміщенні Рівненського обласного інституту  післядипломної педагогічної освіти (м. Рівне, вул. Чорновола, 74) вперше відбудеться очний обласний етап змагань з усного математичного рахунку «Прангліміне», учасниками якого стали 39 учасників із 9 районів області у шести вікових категоріях:

1-3 класи

Тарас Собчук

Дубенський р-н

Тростянецький НВК

2 клас

Вікторія Годунок

Володимирецький р-н

Володимирецький районний колегіум

3 клас

Андрій Чандик

Здолбунівський р-н

Здолбунівська ЗОШ №7

2 клас

Дарина Кутуза

Дубенський р-н

Бортницький НВК

3 клас

Назарій Калінчук

Дубенський р-н

Здовбицька ЗОШ І-ІІ ст

3 клас

Софія Максімова

Гощанський р-н

Гощанська гімназія

3 клас

Вероніка Стефанюк

Дубенський р-н

Бортницький НВК

1 клас

Поліна Мельник

Дубровицький р-н

Велюнський НВК ЗОШ І-ІІІ ст- ДНЗ

1 клас

4-6 класи

Анастасія Кравців

Дубенський р-н

Варковицька гімназія

6 клас

Ярослав Панасюк

Здолбунівський р-н

Здолбунівська ЗОШ №4

4б клас

Назар Стефанюк

Дубенський р-н

Бортницький НВК

4 клас

Вадим Козачук

Здолбунівський р-н

Новосілківський НВК

5 клас

Денис Нечипорук

Здолбунівський р-н

Дерманський НВК

4 клас

Ліза Гагуха

Здолбунівський р-н

Новосілківський НВК

5 клас

 

 

 

 

7-11 класи (дівчата)

Іванна Музика

м.Рівне

Рівненський природничо-математичний ліцей Елітар

11 клас

Дарина Косстюк

м.Рівне

Рівненський природничо-математичний ліцей Елітар

9 клас

Христина Біндюк

Здолбунівський р-н

Здолбунівська гімназія

7б клас

Марія Гнатюк

Здолбунівський р-н

Здолбунівська гімназія

9а клас

Таня Карабан

Здолбунівський р-н

Новосілківський НВК

9 клас

Софія Ілашку

Здолбунівський р-н

Новосілківський НВК

7 клас

 

 

7-11 класи (хлопці)

Сергій Матеюк

Здолбунівський р-н

Здолбунівська гімназія

11б клас

Віталій Шерстюк

Рокитнівський р-н

Томашгородська ЗОШ І-ІІ ст №3

7 клас

Андрій Савсуненко

м.Рівне

Рівненський природничо-математичний ліцей Елітар

10 клас

Віктор Музика

м.Рівне

Рівненський природничо-математичний ліцей Елітар

9 клас

Іван Шкуратюк

м.Рівне

Рівненський природничо-математичний ліцей Елітар

9 клас

Денис Старовойт

Рокитнівський р-н

Томашгородська ЗОШ І-ІІ ст №3

8 клас

Дмитрій Бокій

Рівненський р-н

Зорянський НВК школа-гімназія

7 клас

Сеньйорити

Світлана Галик

Здолбунівський р-н

Здолбунівська ЗОШ №7

Дорослий

Олена Мартяк

Дубенський р-н

Плосківська ЗОШ І-ІІ ст

Учитель

Тетяна Куць

Здолбунівський р-н

Здолбунівська ЗОШ №4

Учитель

Оксана Тонковид

Здолбунівський р-н

Здолбунівська ЗОШ №4

Учитель

Наталія Пивоваренко

Здолбунівський р-н

Здолбунівська ЗОШ №4

Дорослий

Наталія Салівончик

Костопільський р-н

Яполотьська ЗОШ

Учитель

Сеньйори

Олександр Галик

Здолбунівський р-н

Здолбунівська гімназія

Учитель

Михайло Маринич

Рокитнівський р-н

Осницька ЗОШ І-ІІ ст

Учитель

Іван Мельник

Здолбунівський р-н

Здолбунівська ЗОШ №4

Дорослий

Леонід Котяй

Здолбунівський р-н

Спасівська ЗОШ

Дорослий

Олег Карпович

Дубровицький р-н

Велюнський НВК ЗОШ І-ІІІ ст- ДНЗ

Дорослий

Олександр Павлик

Дубенський р-н

Староносовицька ЗОШ І-ІІ ст

Дорослий

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Участь навчальних закладів області

в онлайн змаганнях з усного математичного рахунку «Прангліміне»

 

Район

кількість учасників

кількість навчальних закладів

найактивніші учасники

Здолбунівський р-н

750

20

Здолбунівська гімназія

Здолбунівська ЗОШ І ст. № 7

Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

Дубенський р-н

205

21

Жорнівська ЗОШ

Семидубський аграрний ліцей і ЗОШ І-ІІ ст

Рокитнівський р-н

127

9

Томашгородська ЗОШ І-ІІ ст №3

Осницька ЗОШ І-ІІ ст

Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ст

Рівненський р-н

104

12

Квасилівський НВК школа-ліцей

м.Рівне

87

10

Рівненський природничо-математичний ліцей Елітар

Дубровицький р-н

52

7

Велюнський НВК ЗОШ І-ІІІ ст- ДНЗ

Володимирецький р-н

37

1

Володимирецький районний колегіум

Костопільський р-н

32

4

Костопільська гуманітарна гімназія

Сарненський р-н

26

4

Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст

Школа с. Немовичі

Гощанський р-н

24

1

Гощанська гімназія

Острозький р-н

8

1

Українківська ЗОШ І-ІІ ст

Зарічненський р-н

6

3

 

Березнівський р-н

4

1

 

м.Вараш

1

1

 

м.Дубно

1

1

 

  • 03.01.2018
До списку новин