Новини інституту

Інформація про обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка

       02 грудня 2017 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 відбувся ІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка. За перемогу змагались 180 учнів закладів освіти області: 146 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, 14 учнів професійно-технічних навчальних закладів та 20 студентів вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації.

       Найкращі результати показали учні  закладів освіти Здолбунівського району - 6 призових місць, м. Рівне та Рівненського району –  по 5 призових місць, Дубровицького, Володимирецького, Гощанського, Млинівського,  Радивилівського та Рокитнівського районів – по 3 призових місця. Учні м. Острога не вибороли жодного призового місця.

        По 2 переможці підготували педагоги Фомич Катерина Петрівна, Сінчук Оксана Сергіївна, Поліщук Наталія Василівна та Горбачук Світлана Антонівна.

Переможці олімпіади:

 

 

5-ий клас

 

 

 

Боковець Юлія Петрівна

Берестівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубровицького району

1 місце

Серко Ганна Володимирівна

Козіброда Єлизавета Василівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» імені П.Г.Стрижака Радивилівської міської ради Радивилівського району Рівненської області

2 місце

Бречко Ірина Сергіївна

Блищик Дарія Валеріївна

Великоомелянський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненського району

2 місце

Сівицька Галина Данилівна

Круліковський Максим Борисович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 27

3 місце

Шпичак Лариса Степанівна, Сметаніна Світлана Василівна

Межевич Валерія Сергіївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

3 місце

Маринич Лілія Миколаївна

Джуренко Софія Сергіївна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І-ІІІ ступенів № 6

3 місце

Ляшук Ольга Миколаївна

Шилова Юліана Андріївна

Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7

3 місце

Горбачук Світлана Антонівна, Ковальчук Наталія Сергіївна

6-ий клас

 

 

 

Лізак Даніїл Станіславович

Хорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Острозького району

1 місце

Горлова Лариса Василівна

Бойко Юлія Олександрівна

Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

2 місце

Лінник Ольга Олексіївна

Редько Валерія Валеріївна

Березівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Рокитнівського району

2 місце

Маринич Юлія Анатоліївна

Гришутіна Вікторія Олександрівна

Мізоцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» Здолбунівського району

3 місце

Кремінська Тамара Андріївна

Бренчук Дар'я Юріївна

Квасилівський навчавчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненського району

3 місце

Єрчик Олена Володимирівна

Клок Влада Сергіївна

Сарненська гімназія

3 місце

Білотіл Галина Михайлівна

Ткач Катерина Олегівна

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича

3 місце

Боровець Наталія Володимирівна

7-ий клас

 

 

 

Андрієш Валерія Валеріївна

Мізоцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» Здолбунівського району

1 місце

Поліщук Наталія Василівна

Костеюк Ганна Віталіївна

Плосківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Острозького району

2 місце

Тищук Ярослава Петрівна

Примак Анатолій Васильович

Масевицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рокитнівського району

2 місце

Горіна Іванна Олегівна

Лисюк Марія Вікторівна

Великомежиріцький навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня-гімназія» Корецького району

3 місце

Боровець Тетяна Ананіївна

Бровчук Єлизавета Сергіївна

Гощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради Гощанського району

3 місце

Помянська Тамара Миколаївна

Йонко Марія Ігорівна

Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7

3 місце

Горбачук Світлана Антонівна

Денисюк Роман Олександрович

Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 15

3 місце

Мансурова Галина Степанівна, Куксова Галина Миколаївна

8-ий клас

 

 

 

Басич Валерія Олегівна

Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3»

1 місце

Любиш Марія Василівна

Сасюк Уляна Ігорівна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради Млинівського району

2 місце

Сінчук Оксана Сергіївна

Криштопець Юлія Сергіївна

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5

2 місце

Вертелецька Лідія Василівна

Лозова Галина Вікторівна

Комунальний заклад «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Рівненської обласної ради

3 місце

Нагорна Аліна Віталіївна

Кропивницька Валерія Василівна

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Войтович Наталія Мефодіївна

Байрамова Тетяна Бабірівна

Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району

3 місце

Канюка Алла Іванівна

Свиридюк Юлія Менторівна

Квасилівський навчавчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненського району

3 місце

Солонінко Галина Миколаївна

 

 

 

9-ий клас

 

 

 

Ничипорук Софія Миколаївна

Лозківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Володимирецького району

1 місце

Білічук Антоніна Тихонівна

Командік Анастасія Олександрівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»

2 місце

Юрашкевич Ірина Михайлівна

Ковбасюк Катерина Андріївна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 13

2 місце

Томашевська Оксана Андріївна

Опанасик Марія Сергіївна

Комунальний заклад «Висоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Висоцької сільської ради Дубровицького району

3 місце

Махно Марія Федорівна

Сова Юлія Миколаївна

Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області

3 місце

Рудишина Ельвіра Володимирівна

Киричук Богдана Сергіївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

3 місце

Ющак Емілія Ростиславівна

Хіц Ольга Олександрівна

Рачинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенської районної ради

3 місце

Ткачук Галина Дмитрівна

10-ий клас

 

 

 

Нейматова-Жевченко Карина Емінівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8

1 місце

Черуха Ірина Володимирівна

Бабік Софія Петрівна

Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецького району

2 місце

Шух Наталія Миколаївна

Карачун Ірина Вікторівна

Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради Млинівського району

2 місце

Король Любов Павлівна

Гажур Діана Олександрівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія» Радивилівської міської ради Радивилівського району Рівненської області

3 місце

Ксьондзик Раїса Кирилівна

Вершицька Анастасія Миколаївна

Спасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Здолбунівського району

3 місце

Овдіюк Лариса Федорівна

Самчук Інна Петрівна

Гощанська районна гімназія

3 місце

Самчук Ірина Титівна

Осипенко Тетяна Валентинівна

Шубківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Фомич Катерина Петрівна

11-ий клас

 

 

 

Голуб Ірина Олександрівна

Мізоцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» Здолбунівського району

1 місце

Поліщук Наталія Василівна

Муляр Анна Анатоліївна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 23

2 місце

Котенко Ірина Петрівна

Скибан Сніжана Русланівна

Любиковицька загальноосвітня школа I-III ступенів Сарненського району

2 місце

Мацкевич Світлана Василівна

Семенюк Валентина Сергіївна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради Млинівського району

3 місце

Сінчук Оксана Сергіївна

Борисюк Любов Юріївна

Шубківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Фомич Катерина Петрівна

Дудніченко Софія Юріївна

Вовковиївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Демидівського району

3 місце

Закотюк Наталія Іванівна

Годунко Марія Федорівна

Колківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубровицького району

3 місце

Андрієвська Тетяна Михайлівна

ПТНЗ

 

 

 

Федчук Алла Володимирівна

Клеванський професійний ліцей

1 місце

Кондратюк Тамара Василівна

Левченко Дмитро Віталійович

Вище професійне училище № 1 м. Рівне

2 місце

Юдіна Раїса Василівна

Макуха Анна Анатоліївна

Вище професійне училище № 29 смт Володимирець

2 місце

Диханова Лідія Вікторівна

Гречко Наталія Миколаївна

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Дубровицький професійний ліцей»

3 місце

Криворучко Антоніна Петрівна

Бондарчук Анна Ігорівна

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Острозьке вище професійне училище»

3 місце

Коженевська Людмила Мирославівна

Вищі навчальні заклади І-ІІ р.а.

 

 

Степанюк Богдана Олексіївна

Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж

1 місце

Береза Юлія Миколаївна

Головчук Юлія Дмитрівна

Технічний коледж НУВГП

2 місце

Куришко Надія Микитівна

Присяжнюк Ольга Іванівна

Вищий комунальний навчальний заклад «Дубенський медичний коледж»

3 місце

Власюк Алла Іванівна

Філюк Юлія Олегівна

Рівненське музичне училище Рівненського державного гуманітарного університету

3 місце

Шеруда Неля Петрівна

Педколеджі

 

 

 

Гурин Надія Миколаївна

Дубенський коледж Рівненського державного гуманітарного університету

1 місце

Сардига Ольга Володимирівна

Карпович Анастасія Анатоліївна

Сарненський педагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету

2 місце

Жакун Людмила Адамівна

Вищі навчальні заклади ІІІ-ІV р.а., гум.

 

 

Селезень Вікторія Петрівна

Національний університет «Острозька академія»

1 місце

Хом’як Іван Миколайович

Мельничук Наталія Володимирівна

Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука»

2 місце

Мединська Наталія Миколаївна

Демчук Вікторія Анатоліївна

Рівненський державний гуманітарний університет

3 місце

Кирильчук Олександр Миколайович

Вищі навчальні заклади ІІІ-ІV р.а., тех.

 

 

Приступа Вікторія Станіславівна

Національний університет «Острозька академія»

1 місце

Мініч Лариса Степанівна

Наулік Ангеліна Анатоліївна

Національний університет водного господарства та природокористування

2 місце

Шийка Світлана Володимирівна

Притула Христина Дмитрівна

Рівненський державний гуманітарний університет

3 місце

Мушировська Наталія Володимирівна


20171202_101112.jpg
20171202_101123.jpg

  • 04.12.2017
До списку новин