Новини інституту

8-11 грудня 2013 року у Варшаві (Республіці Польща) відбулася заключна конференція спільного українсько-польського проекту "Шкільна академія підприємництва-2"

  8-11 грудня 2013 року у Варшаві (Республіці Польща) відбулася заключна конференція спільного українсько-польського проекту "Шкільна академія підприємництва-2"

    8-11 грудня 2013 року у Варшаві (Республіці Польща) відбулася заключна конференція спільного українсько-польського проекту "Шкільна академія підприємництва-2", учасником якого є і Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

    Участь у реалізації програми проекту відбувалася згідно наступних компонентів :

- Компонент І – підготовка тренерів-експертів для підтримки розвитку вчителів у сфері реалізації завдань щодо професійної активності та підприємництва (травень, Республіка Польща, Варшава);

- Компонент ІІ – підготовка шкільних психологів та учителів економіки 3-х областей (Рівненська, Вінницька, Житомирська) спільно польськими та українськими тренерами з метою створення програми підтримки учнів у 7-ми навчальних закладах з кожної області у сфері розвитку компетентності «Ініціативність та підприємництво». (червень, м. Рівне).

- Компонент ІІІ – обласний семінар-тренінг для практичних психологів та вчителів економіки навчальних закладів області, які беруть участь у проекті (вересень, РОІППО) ;

- Компонент  IV – організація та функціонування шкільних клубів підприємництва в 7-ми навчальних закладах області, створення їх блогів (вересень-грудень).

    У заході взяли участь представники міністерства закордонних справ,  міністерства освіти, керівники проекту від Центрального осередку розвитку освіти Польщі та представник Посольства України в Польщі, координатори від обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, обласні тренери проекту 24 областей України.

    За підсумками участі у проекті Рівненська область посіла ІІ місце за конкурсом логотипів шкільних клубів підприємництва (Семидубський аграрний ліцей і ЗОШ І-ІІІ ступеня, адреса блогу шкільного клубу-переможця: http://semyduby55.blogspot.com) та нагороджена цінним подарунком-мультимедійним проектором. Інші навчальні заклади отримали у дарунок підприємницькі ігри.

    Результат реалізації проекту – сформованість в учнів, які є учасниками шкільних клубів підприємництва, компетенцій, необхідних для майбутньої успішної інтеграції в Європейське співтовариство.


 

  • 17.12.2013
До списку новин