Новини інституту

Інформація про обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2013-2014 навчальному році

Інформація про обласний етап  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика  у 2013-2014 навчальному році

Інформація про обласний етап

Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
у 2013-2014 навчальному році

 

       14 грудня 2013 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 пройшов обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. За перемогу змагались 185 учнів 3-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів області, 20 учнів професійно-технічних навчальних закладів та 30  студентів вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації.

Переможці Конкурсу:

 

 

3-ій клас

 

 

 

Євпат Христина Петрівна

Гощанська районна гімназія

1 місце

Пкаченко Зіна Іванівна

Павлюк Софія Анатоліївна

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5

2 місце

Прокопець Оксана Іванівна

Полюхович Олександр Сергійович

Сарненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

3 місце

Огінська Галина Степанівна

4-ий клас

 

 

 

Кропивницька Валерія Василівна

Володимирецький районний колегіум

1 місце

Ткач Ольга Сергіївна

Данильчук Оксана Володимирівна

Березнівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І ступеня-дошкільний навчальний заклад"

2 місце

Попович Олена Василівна

Каштан Вікторія Ярославівна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей" Здолбунівського району

3 місце

Устянчук Любов Володимирівна

5-ий клас

 

 

 

Повх Анна Сергіївна

Дубенська гімназія № 2

1 місце

Момотюк Світлана Іванівна

Полевік Ольга Юріївна

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8

2 місце

Назарук Ніна В’ячеславівна

Жигун Анастасія Володимирівна

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

3 місце

Родзяк Світлана Володимирівна

6-ий клас

 

 

 

Тарасюк Феодосія Олегівна

Млинівська гуманітарна гімназія

1 місце

Руденко Надія Петрівна

Шатковська Діана Олегівна

Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

2 місце

Віннік Алла Миколаївна

Киріша Влада Юріївна

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8

3 місце

Черуха Ірина Володимирівна

7-ий клас

Павлюк Анастасія Анатоліївна

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5

1 місце

Максимчук Ольга Володимирівна

Басік Анна Сергіївна

Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецького району

2 місце

Романюк Аліса Олегівна

Бацмай Юлія Василівна

Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7

3 місце

Заблоцька Іванна Іванівна

8-ий клас

Якубець Наталія Олегівна

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27

1 місце

Сметаніна Світлана Василівна

Цеона Вікторія Анатоліївна

Дубенська гімназія № 2

2 місце

Целюх Тетяна Григорівна

Беженар Марія Ігорівна

Березнівська гімназія

3 місце

Сухляк Галина Іванівна

9-ий клас

Пукало Олександра Олександрівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія"

1 місце

Дивульська Оксана Василівна

Котисько Вікторія Миколаївна

Сарненська гімназія

2 місце

Кабанець Оксана Андріївна

Шмендель Марта Юріївна

Здолбунівська гімназія

3 місце

Павловська Наталія Борисівна

10-ий клас

Ралко Ангеліна Володимирівна

Рівненська класична гімназія "Престиж"

1 місце

Радзієвський Володимир Анатолійович

Галабузіна Ірина Валентинівна

Демидівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"

2 місце

Яцечко Людмила Степанівна

Кичан Діана Олександрівна

Зносицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сарненського району

3 місце

Власюк Марія Степанівна

11-ий клас

Дейнека Ярина Русланівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія"

1 місце

Пасічник Олександра Богданівна

Галицька Лілія Ігорівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Бортнік Людмила Миколаївна

Довмат Катерина Андріївна

Костопільська гуманітарна гімназія імені Т. Г. Шенченка

3 місце

Петренчук Світлана Вікторівна

Учні ПТНЗ

Гладун Оксана Вікторівна

Вище  професійне училище № 1          м. Рівне

1 місце

Юдіна Раїса Василівна

Ясюк Тетяна Володимирівна

Дубенський професійний  ліцей

2 місце

Кирилюк Наталія Миколаївна

Данилюк Вікторія Володимирівна

Острозьке вище професійне училище

3 місце

Коженевська Людмила Мирославівна

Студенти ВНЗ І-ІІ р. а.

Довгалець Ірина Миколаївна

Березнівський лісотехнічний коледж

1 місце

Ралець Наталія Володимирівна

Ільків Олеся

Василівна

ВКНЗ «Дубенський медичний коледж»

2 місце

Павленко Ніна Йосипівна

Олійник Світлана Олегівна

Рівненське музичне училище РДГУ

3 місце

Шеруда Неля

Петрівна

Студенти педагогічних коледжів

Українець Маргарита Валентинівна

Дубенський коледж РДГУ

1 місце

Бондарчук Ірина Володимирівна

Криницька Оксана Русланівна

Сарненський педагогічний коледж

2 місце

Жакун Людмила Адамівна

Пашкевич Анастасія Василівна

Західноукраїнський педагогічний коледж «Полісся»

3 місце

Ярмольчук Михайло Адамович

Студенти-філологи ВНЗ ІІІ-ІV р.а.

Гайдук Оксана Олександрівна

Рівненський державний гуманітарний університет

1 місце

Мединська Наталія Миколаївна

Шкабаріна Маргарита Андріївна

Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. С. Дем’янчука

2 місце

Кірілкова Наталія Василівна

Думіч Ірина Юріївна

Національний університет «Острозька академія»

3 місце

Хом’як Іван Миколайович

Студенти ВНЗ ІІІ-ІV р.а. інших спеціальностей

Самулік Любов Сергіївна

Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. С.Дем’янчука

1 місце

Груба Таміла Леонідівна

Корнійчук Ольга Миколаївна

Національний університет водного господарства та природокористування

2 місце

Малевич Леся Дмитрівна

Зосімчук Людмила Іванівна

Рівненський інститут ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»

3 місце

Хильчук Юлія Василівна

 


Переможці обласного етапу Конкурсу візьмуть участь у його заключному етапі 25 січня 2014 року.

  • 16.12.2013
До списку новин