Новини інституту

Інформація про ІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка у 2013-2014 навчальному році

Інформація про ІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка у 2013-2014 навчальному році

07 грудня 2013 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 пройшов ІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка. За перемогу змагались 146 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, 16 учнів професійно-технічних навчальних закладів та 26 студентів вищих навчальних закладів області.

 

Переможці конкурсу:

5-ий клас

Цимбалюк Олексан-дра Миколаївна

Гощанська  загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів

1 місце

Ревчук Софія В’ячеславівна

Киричук Богдана Сергіївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 6

2 місце

Ющак Емілія Ростиславівна

Несіпбаєва Даміра Балатівна

Кузнецовська гімназія

2 місце

Шевченко Євгенія Матвіївна

Хіц Ольга Олександрівна

Рачинська загальноосвітня школа І–ІІ ступенів Дубенського району

3 місце

Ткачук Галина Дмитрівна

Повх Анна Сергіївна

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Момотюк Світлана Іванівна

Мандзюк Неоніла Михайлівна

Рівненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – спеціалізована спортивна школа» № 26

3 місце

Гожа Алла Анатоліївна

6-ий клас

Мокляк Каріна Юріївна

Волосківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Острозького району

1 місце

Тищенко Надія Петрівна

Самчук Інна Петрівна

Гощанська районна  гімназія

2 місце

Самчук Ірина Титівна

Прокопчук Даниїл Володимирович

Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І–ІІІ ступенів-гімназія»

2 місце

Савчук Наталія Арсентіївна

Грушевий Єгор Вікторович

Кузнецовська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 3

3 місце

Верешко Людмила Анатоліївна

Киріша Влада Юріївна

Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 8

3 місце

Черуха Ірина Володимирівна


7-ий клас

 

 

 

Павлюк Анастасія Анатоліївна

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5

1 місце

Максимчук Ольга Володимирівна

Пронькіна Анастасія Валеріївна

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія"

2 місце

Бабич Григорій Миколайович

Овдійчук Ольга Андріївна

Жобринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району

2 місце

Шульгач Зоряна Євгеніївна

Косарєва Анастасія Борисівна

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

3 місце

Панасюк Тетяна Леонідівна

Титенко Ірина Миколаївна

Плосківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Острозького району

3 місце

Тищук Ярослава Петрівна

Вайсер Філадельфія Миколаївна

Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

3 місце

Ціпкайло Наталя Олексіївна

Дудніченко Софія Юріївна

Глибокодолинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Демидівського району

3 місце

Гогой Оксана Іванівна


8-ий клас

 

 

 

Якубець Наталія Олегівна

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27

1 місце

Сметаніна Світлана Василівна

Редька Надія Петрівна

Корецький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІ ступенів-ліцей»

2 місце

Кадлубовська Ірина Василівна

Дацишина Ольга Василівна

Кунинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Здолбунівського району

2 місце

Перебенисюк Василь Миколайович

Левчик Лілія Олександрівна

Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

3 місце

Якубська Юлія Василівна

Гладун Людмила Олександрівна

Срібненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Радивилівського району

3 місце

Мошкун Людмила Сергіївна

Венцурик Марина Олександрівна

Варковицька гімназія Дубенського району

3 місце

Шабада Тетяна Іванівна

Ковтунець Альона Анатоліївна

Великоомелянський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" Рівненського району

3 місце

Сівицька Галина Данилівна


9-ий клас

 

 

 

Дячук Марина Олександрівна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 "Школа-ліцей"

1 місце

Пивоварчук Ніна Павлівна

Шмендель Марта Юріївна

Здолбунівська гімназія

2 місце

Павловська Наталія Борисівна

Ковальчук Юлія Василівна

Бокіймівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Млинівського району

2 місце

Гейниш Галина Володимирівна

Пукало Олександра Олександрівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія"

3 місце

Дивульська Оксана Василівна

Ярута Ірина Юріївна

Бережницький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицького району

3 місце

Костюк Сергій Борисович

Михайлус Анна Сергіївна

Обарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Борисюк Світлана Валеріївна

Гузей Анюта Владиславівна

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Діжурко Катерина Володимирівна

10-ий клас

 

 

 

Середа Андрій Сергійович

Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

1 місце

Кокорська Марія Богданівна

Полюхович Олександра Федорівна

Сварицевицький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицького району

2 місце

Жуковська Валентина Василівна

Зелінська Вікторія Олегівна

Торговицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Млинівського району

2 місце

Данильчук Світлана Миколаївна

Цехместрук Юлія Анатоліївна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Мартинюк Василь Іванович

Базаєва Марія Олександрівна

Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

3 місце

Булдачок Алла Костянтинівна

Ралко Ангеліна Володимирівна

Рівненська класична гімназія "Престиж"

3 місце

Радзієвський Володимир Анатолійович

Кравчук Денис Юрійович

Здолбунівська гімназія

3 місце

Колбасова Алла Василівна


11-ий клас

 

 

 

Потарейко Орися Ярославівна

Мащанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільського району

1 місце

Середа Людмила Кузьмівна

Галицька Лілія Ігорівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Бортнік Людмила Миколаївна

Данилюк Олена Олександрівна

Великоомелянський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" Рівненського району

2 місце

Сівицька Галина Данилівна

Ільчук Анжела Михайлівна

Гощанська районна гімназія

3 місце

Самчук Ірина Титівна

Смаглюк Олександр Ігорович

Комунальний заклад "Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою"

3 місце

Шинкарук Оксана Вікторівна

Панчук Микола Володимирович

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5

3 місце

Горчак Ольга Петрівна

Сафарова Ельміра Рамізівна

Тараканівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дубенського району

3 місце

Панасюк Наталія Михайлівна


ПТНЗ

Гладун Оксана Вікторівна

Вище професійне училище № 1           м. Рівне

1 місце

Юдіна Раїса Василівна

Фідзіна Ольга Анатоліївна

Клеванський професійний ліцей

2 місце

Кондратюк Тамара Романівна

Новаковський Антон Олександрович

ДПНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей»

2 місце

Шевчук Катерина Мусіївна

Данилюк Вікторія Володимирівна

ДПТНЗ «Острозьке вище професійне училище»

3 місце

Коженевська Людмила Мирославівна

Дорощук Віта Василівна

Квасилівський професійний ліцей

3 місце

Самчук Галина Антонівна

Сич Вікторія Миколаївна

Рокитнівський професійний ліцей

3 місце

Маринич Юлія Михайлівна


ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, технічний напрям

Никитюк Тетяна Миколаївна

Рокитнівське медичне училище

1 місце

Таргоній Тетяна Іванівна

Тушич Катерина Олександрівна

Рокитнівське медичне училище

2 місце

Таргоній Тетяна Іванівна

Коровай Анастасія Олександрівна

Рівненський  державний аграрний коледж

2 місце

Троцюк Вікторія Віталіївна

Тимошенко Софія Вікторівна

Рівненський економіко-технологічний коледж НУВГП

3 місце

Бережняк Оксана Миколаївна

Посільська Марія Олегівна

Млинівський державний технолого-економічний коледж

3 місце

Савицька Ірина Святославівна

Носальчук Ольга Миколаївна

Млинівський державний технолого-економічний коледж

3 місце

Савицька Ірина Святославівна


ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, гуманітарний напрям

Богдан Ольга Олександрівна

Дубенський коледж РДГУ

1 місце

Сардига Ольга Володимирівна

Бігун Валентина Петрівна

Сарненський педагогічний коледж РДГУ

2 місце

Левшунова Олена Олександрівна

Зич Анастасія Сергіївна

Дубенський коледж культури і мистецтв РДГУ

3 місце

Мельник Олена Олексіївна


ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, гуманітарний напрям

Білий Анатолій Олегович

Національний університет «Острозька академія»

1 місце

Криловець Анатолій Олександрович

Токарець Мирослава Романівна

Рівненський державний гуманітарний університет

2 місце

Тхорук Раїса Леонтіївна, Щербачук Наталія Петрівна

 

  • 09.12.2013
До списку новин