Новини інституту

27 листопада 2013 року було проведено заняття із теми «Управлінський супровід ефективного функціонування системи освітнього округу»

27 листопада 2013 року було проведено заняття із теми «Управлінський супровід ефективного функціонування системи освітнього округу»

     27 листопада 2013 року кабінет координації методичної роботи та управління навчальними закладами Рівненського ОІППО на базі навчальних закладів Володимирецького району провів заняття обласних шкіл керівників районних, міських шкіл новопризначеного керівника загальноосвітнього навчального закладу «Шлях до успіху» та резерву керівних кадрів «Мій шанс» із теми «Управлінський супровід ефективного функціонування системи освітнього округу» (керівник – методист Климко Л. В.).

     Учасниками заняття обласних шкіл були заступник голови Володимирецької райдержадміністрації Березюк Я. М.; начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Рижий А. П.; завідувач Володимирецького РМК Шидловська С. О.; директори, заступники директорів опорних шкіл та інших суб’єктів Володимирецького і Каноницького освітніх округів, керівники ЗНЗ районів, міст – слухачі обласних шкіл керівників районних, міських шкіл новопризначеного керівника загальноосвітнього навчального закладу «Шлях до успіху» та резерву керівних кадрів «Мій шанс».

     На високому науково-методичному рівні було організовано роботу студій технопарку – як форми проведення заходу – з проблеми «Функціонування освітнього округу у Володимирецькому районі: принципи формування, досвід та проблеми».

     У студії 1 «Організаційно-педагогічні умови надання якісної освіти та розвитку творчих здібностей учнів у межах освітнього округу» охоче поділився досвідом роботи із проблеми «Створення умов для розвитку дитячої обдарованості: управлінський аспект» керівник студії Остапенко А. Ф., директор Володимирецького районного колегіуму.

     Питання системного підходу в управлінні освітнім округом, як запоруки його ефективного функціонування, були вдало розкриті у студії 2 «Організація роботи з керівними та педагогічними кадрами в системі освітнього округу: управлінський, науково-методичний та психологічний супровід» (керівник студії Сакова Н. В., директор Каноницької ЗОШ І – ІІІ ступенів). Слухачі стали активними учасниками творчої лабораторії психолога цього закладу           Швець В. І., яка демонструвала використання методу арт-мандали для підвищення рівня власної психологічної культури.

     У студії 3 «Гуманізація освітнього простору округу – чинник створення територіальної виховної системи» була представлена ефективна робота співпраці з громадою як важливий компонент в організації діяльності освітнього округу (керівник студії Чашка М.І., директор Озерської ЗОШ І – ІІІ ступенів). Разом з адміністрацією Озерської ЗОШ І – ІІІ ступенів було презентовано міні-проект «Школа+громада», складовими якого став парад дитячих талантів і «громадські спілкування».

     Усі слухачі обласних шкіл відзначили високий рівень співпраці органів державної влади району, громадського самоврядування, методичної служби району та керівників навчальних закладів щодо розв’язання проблем освітньої галузі.

  • 29.11.2013
До списку новин