Новини інституту

Онлайн-нарада методистів світової літератури та російської мови районних (міських)методичних кабінетів (центрів)

Онлайн-нарада методистів світової літератури та російської мови районних (міських)методичних кабінетів (центрів)

19 вересня 2013 року на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, районних методичних кабінетів, центрів проведено інструктивно-методичну нараду із теми «Актуальні проблеми реалізації нових навчальних програм зі світової літератури та російської мови». У ній взяли участь учасники17-ти районів та міст обласного підпорядкування області. Онлайн-заходи проводились з використанням системи відеоконференцій веб-порталу «Освіта Рівненщини».

Метою онлайн-наради було надання інструктивно-методичного забезпечення щодо навчання світової літератури та російської мови за новим Державним стандартом базової і повної середньої освіти у загальноосвітніх навчальних закладах.

Завдання онлайн-конференції:

1. Огляд нових нормативно-правових документів про освіту та методичних рекомендацій на 2013-2014 навчальний рік.

2. Окреслення системи навчально-методичного забезпечення предмета світової літератури.

3. Окреслення системи навчально-методичного забезпечення предмета російської мови.

4. Намітити напрями інноваційної діяльності методистів та вчителів світової літератури та російської мови у районних, міських, та обласних науково-методичних структурах.

Учасники конференції мали можливість у чаті поставити запитання та отримати на них відповіді.

Підсумки онлайн-конференції підвела Лавренчук Марія Василівна, методист кабінету суспільно-гуманітарних предметів Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, під час яких спільно було окреслено шляхи удосконалення форм, змісту інноваційної діяльності науково-методичних структур.

  • 25.09.2013
До списку новин