Новини інституту

15 листопада 2013 року була проведена IV Міжнародна відкрита науково-практична конференція «Теорія і практика дистанційного навчання в освіті»

15 листопада 2013 року була проведена IV Міжнародна відкрита         науково-практична конференція «Теорія і практика дистанційного навчання в освіті»

 15 листопада ДВНЗ  «Університету менеджменту освіти» НАПН України  провів чергову IV Міжнародну відкриту науково-практичну конференцію «Теорія і практика дистанційного навчання в освіті», яка проводилась у формі  вебінару.

Метою конференції було забезпечення наукової комунікації провідних науковців, дослідників та практиків-освітян щодо ознайомлення із вітчизняним та зарубіжним досвідом щодо тенденцій впровадження та подальшого розвитку дистанційного навчання та сприяння систематизації та розповсюдженню сучасних галузевих та міждисциплінарних знань, оволодінню новітніми досягненнями наукової методології.

Під час цієї конференції обговорювалися наступні питання, а саме:

- упровадження дистанційної освіти в Україні та за кордоном;

- теоретичні орієнтири та актуальні проблеми дистанційного навчання;

- психолого-педагогічні аспекти інноваційних процесів у дистанційному навчанні;

- упровадження та перспективи дистанційного навчання в післядипломній освіті;

- створення дистанційних курсів для підвищення кваліфікації фахівців.

Учасниками конференції були керівники та викладачі навчальних закладів, наукові співробітники, докторанти, аспіранти, здобувачі, автори дистанційних курсів, тьютори та зарубіжні колеги. Також до роботи  конференції долучилися працівники кабінету інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційного навчання Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

З матеріалами конференції можна ознайомитися на сайті конференції  https://sites.google.com/site/konferenceumo/  та за посиланнями учасників конференції http://www.youtube.com/watch?v=x0BfqZ9cVS0&feature=youtu.be .

 

  • 18.11.2013
До списку новин