Новини інституту

Переможці обласного етапу всеукраїнського учнівського турніру юних географів

06-07 жотня на базі Рівненської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 24 (директор Цюцюра Г. П.) відбувся обласний етап всеукраїнського учнівського турніру юних географів. В інтелектуальних поєдинках узяли участь 17 команд (85 старшокласників області).

Цьогоріч за перемогу змагалися команди Корецького, Рокитнівського, Дубровицького, Костопільського, Демидівського, Радивилівського, Сарненського, Здолбунівського, Млинівського районів, 2 команди комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей», міст Кузнецовськ, Острог, Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 27, Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13, Рівненської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №15 та Рівненської гімназії «Гармонія».

Члени журі турніру відзначили, що рівень інтелектуальних змагань значно зріс. Усі команди були підготовлені добре. Однак, як у всіх змаганнях, так і в турнірі юних географів, визначились переможці.

ІІІ місце

Команда Демидівського району у складі:

Молочій Наталія, учениця 11 класу Демидівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей»,

Золотухіна Анастасія, учениця 10 класу Демидівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей»,

Кривіцька Тетяна, учениця 11 класу Демидівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей»,

Томілович Наталія, учениця 11 класу Малівськоїа загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Демидівського району,

Міщенко Юлія, учениця 11 класу Демидівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей».

Команду підготували педагоги Шепелюк Надія Ульянівна та Саликов Вадим Токевич.

 

Команда м. Кузнецовськ у складі:

Лопусевич Володимир, учень 10 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3,

Гапонова Марина, учениця 10 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3,

Погуляник Іванна, учениця 11 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3,

Лабунець Олена, учениця 11 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2,

Мальчевський Роман, учень 10 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.

Команду підготували педагоги Талах Світлана Григорівна та Шулячинська Наталія Анатоліївна.

 

Команда Радивилівського району у складі:

Демчук Іванна, учениця 11 класу Радивилівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» ім. П.Г. Стрижака,

Салій  Андрій, учень 11 класу Радивилівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» ім. П.Г. Стрижака,

Федюшина Валерія, учениця 10 класу Радивилівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» ім. П.Г. Стрижака,

Романюк Роман, учень 10 класу Радивилівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» ім. П.Г. Стрижака,

Кравчук Юрій, учень 11 класу Радивилівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» ім. П.Г. Стрижака.

Команду підготувала вчитель географії Радивилівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» ім. П.Г. Стрижака Качан Тетяна Миколаївна.

 

Команда Сарненського району у складі:

Щевич Ірина, учениця 10 класу Сарненської гімназії,

Болкун Валерій, учень 11 класу Великовербченської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Сарненського району,

Крот Ілля, учень 11 класу Немовицької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Сарненського району,

Дзерун Олександра, учениця 10 класу Сарненського НВК «Школа-колегіум»,

Пінчук Ірина, 11 класу Степанської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Сарненського району.

Команду підготували педагоги: Тітечко Світлана Євсафіївна, Карпюк Анатолій Андрійович, Белеля Роза Василівна, Кравчук Галина Іванівна, Колдун Олег Васильович.                        

 

Команда Здолбунівського району у складі:

Гнатюк Світлана, учениця 10 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6,

Шнайдер Богдан, учень 9 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6,

Шостак Юлія, учениця 10 класу Здовбицької загальноосвітньої школаи І-ІІІ ступенів Здолбунівського району,

Колос Євгеній, учень 10 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5,

Печенюк Аліна, учениця 9 класу Глинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Здолбунівського району.

Команду підготували педагоги: Гнатюк Вікторія Володимирівна, Салюк Лариса Олександрівна, Зажицька Лідія Євгенівна, Бартощук Валентина Володимирівна.

 

ІІ місце

Команда Млинівського району у складі:

Губиш Назарій, учень 11 класу Млинівської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів,

Загорська Ірина, учениця 11 класу Млинівської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів,

Корнійчук Вікторія, учениця 11 класу Млинівської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів,

Логін Катерина, учениця 11 класу Млинівської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів,

Мельничук Олександр, учень 11 класу Млинівської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів.

Команду підготувала вчитель географії Млинівської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів Парфенюк Ольга Володимирівна.

 

Команда комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» у складі:

Джус Владислав, учень 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»,

Андріюк Тетяна, учениця 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»,

Сірук Вадим, учень 10 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»,

Антонюк Дарина, учениця 10 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»,

Паднюк Євгеній, учень 10 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей».

Команду підготували педагоги комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Дащук Марія Яківна та Дащук Лілія Степанівна.

 

Команда Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13 у складі:

Долга Дар’я, учениця 10 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13,

Зень Катерина, учениця 10 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13,

Кібук Дар’я, учениця 10 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13,

Козачок Наталія, учениця 10 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13,

Щипцов Владислав, учениця 10 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13.

Команду підготував учитель географії Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13 Гордєєв Володимир Павлович.

 

 

 

І місце

Команда Рівненської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 15 у складі:

Балакін Артур, учень 10 класу Рівненської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 15,

Бутенко Катерина, учениця 11 класу Рівненської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 15,

Железнюк Євгенія, учениця 11 класу Рівненської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 15,

Поліщук Яна, учениця 11 класу Рівненської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 15,

Шульжук Людмила, учениця 10 класу Рівненської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 15.

Команду підготувала вчитель географії Рівненської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 15 Фідря Надія Михайлівна.

 

 

  • 10.10.2016
До списку новин