Новини інституту

Переможці обласного етапу Всеукраїнського турніру юних біологів

 

Упродовж двох днів (4-5 жовтня 2016 року) на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 18 (Директор Андрощук В. В.) за звання найерудованіших біологів змагались 14 команд старшокласників області. Відбувся обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних біологів.

У ході інтелектуальних поєдинків перемогу виборювали команди Рівненського, Березнівського, Дубровицького, Демидівського, Сарненського, Здолбунівського, Рокитнівського, Костопільського, Радивилівського районів, Комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей», Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар», Рівненської гуманітарної гімназії, Рівненської гімназії «Гармонія», Рівненської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 15.

Інтелектуальні поєдинки закінчилися, переможці визначилися.

 

ІІІ місце

 

Команда Здолбунівського району у складі:

Гаргуля Олег, учень 11 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6,

Лук’янчук Мар’яна, учениця 11 класу Мізоцького навчально-виховного комплексу “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей”,

Черняк Богдан, учень 9 класу Здолбунівської гімназії,

Антонюк Андрій, учень 10 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3,

Карашевич Володимир, учень 10 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

Команду підготували педагоги: Нечипор Світлана Дмитрівна, Федорчук Клавдія Володимирівна, Печончик Жанна Олександрівна, Притула Ірина Ігорівна, Лагоржевська Наталія Адамівна.

 

Команда Рівненської СпШ № 15 у складі:

Бутенко Катерина, учениця 11 класу Рівненської СпШ № 15,

Поліщук Яна, учениця 11 класу Рівненської СпШ № 15,

Шуль Валерія, учениця 11 класу Рівненської СпШ № 15,

Железнюк Євгенія, учениця 11 класу Рівненської СпШ № 15,

Балакін Артур, учень 10 класу Рівненської СпШ № 15,

Команду підготувала вчитель біології Рівненської СпШ № 15 Микитюк Оксана Дмитрівна.

 

Команда Рівненської гуманітарної гімназії у складі:

Головач Анна, учениця 10 класу Рівненської гуманітарної гімназії,

Берник Софія, учениця 11 класу Рівненської гуманітарної гімназії,

Остапчук Марія, учениця 11 класу Рівненської гуманітарної гімназії,

Біцай Марина, учениця 11 класу Рівненської гуманітарної гімназії,

Коваль Катерина, учениця 11 класу Рівненської гуманітарної гімназії.

Команду підготувала вчитель біології Рівненської гуманітарної гімназії Пашко Галина Улянівна.

 

 

 

ІІ місце

Команда Рівненської гімназії «Гармонія» у складі:

Красько Григорій, учень 10 класу Рівненської гімназії «Гармонія»,

Луцик Карина, учениця 10 класу Рівненської гімназії «Гармонія»,

Онищук Тетяна, учениця 10 класу Рівненської гімназії «Гармонія»,

Ільчук Ірина, учениця 10 класу Рівненської гімназії «Гармонія»,

Гайдук Валерія, учениця 11 класу Рівненської гімназії «Гармонія»,

Команду підготувала вчитель біології Рівненської гімназії «Гармонія» Онофрійчук Оксана В’ячеславівна.

 

Команда Демидівського району у складі:

Синіцька Марія, учениця 11 класу Демидівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів-ліцей»,

Трачук Ірина, учениця 10 класу Демидівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів-ліцей»,

Фінюк Марта, учениця 11 класу Вовковиївської ЗОШ І – ІІІ ступенів Демидівського району,

Цішевський Роман, учень 11 класу Боремельського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-колегіум»,

Кривіцька Тетяна, учениця 10 класу Демидівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів-ліцей»,

Команду підготували педагоги: Бондаренко Валентина Григорівна, Іщук Катерина Миколаївна, Скоропадська Лариса Олександрівна, Овчарук Катерина Олександрівна, Рудик Віта Павлівна, Гогой Лариса Володимирівна, Саликова Тамара Федорівна, Шевчук Андрій Сергійович, Сацько Світлана Вікторівна, Прендецька Валентина Іванівна.

 

Команда Дубровицького району  у складі:

Довженко Павло, учень 11 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»,

Кліценко Іванна, учениця 10 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»,

Полюхович Валерія, учениця 11 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»,

Юрочко Василина, учениця 11 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»,

Янковський Максим, учень 10 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»,

Команду підготували педагоги Пікнер Олександр Георгійович та Жакун Любов Михайлівна.

 

І місце

Команда комунального закладу "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей" у складі:

 

Трохимчук Анна, учениця 11 класу комунального закладу "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей",

Бєдункова Аліна, учениця 10 класу комунального закладу "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей",

Ляховчук Юлія, учениця 10 класу комунального закладу "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей",

Хильчук Олександр, учень 9 класу комунального закладу "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей",

Маліванчук Софія, учениця 9 класу комунального закладу "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей",

Команду підготували педагоги Оверчук Олександр Олександрович та Чуль Ольга Сергіївна.

 

  • 10.10.2016
До списку новин