Новини інституту

Свято інтелектуальної творчості

28 жовтня 2016 року у Рівненській області розпочались обласні турніри. Стартували юні хіміки. Турнір відбувся на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 11 (директор Синяк Лариса Олександрівна).

Незмінний експерт-консультант обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних хіміків, кандидат хімічних наук, доцент Національного університету водного господарства і природокористування Будєнкова Надія Марківна відзначила, що рівень підготовки команд-учасниць зростає щорічно. Зростає і популярність ділової учнівської гри.

Цьогоріч в обласному етапі турніру взяли участь 12 команд (60 учнів 9 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області). У порівнянні з попереднім роком – на 2 команди більше.

Команди Дубровицького, Костопільського, Рівненського, Корецького, Сарненського, Здолбунівського районів, Рівненського обласного ліцею, 4 команди міста Рівне запропонували оригінальні рішення непростих наукових задач. У ході інтелектуальних боїв визначились переможці:

ІІІ місце

Команда Костопільського району у складі:

Кручок Софія, учениця 10 класу Костопільської загальноосвітньої школи № 3 І – ІІІ ступенів;

Гоголь Карина, учениця 11 класу Костопільської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів № 4;

Костюкевич Марина, учениця 10 класу Костопільської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів № 6;

Довмат Анастасія, учениця 11 класу Костопільської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів № 6;

Дячок Дарія, учениця 11 класу Костопільської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів № 6.

Команду підготували педагоги загальноосвтініх навчальних закладів м. Костопіль: Семещук Марія Григорівна, Веденєєв Руслан Володимирович та Сайко Тетяна Петрівна.

 

Команда Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 27 у складі:

Овдієнко Марія, учениця 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 27;

Петрик Марія, учениця 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 27;

Оліферук Юлія, учениця 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 27;

Меліх Карина, учениця 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 27;

Сільковська Лілія, учениця 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 27.

Команду підготувала вчитель хімії Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 27 Васевич Тетяна Володимирівна;

 

 

ІІ місце

Команда комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» у складі:

Шандалюк Ольга, учениця 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»;

Козакова Наталія, учениця 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»;

Горобюк Андрій, учень 10 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»;

Семенюк-Сікідін Юрій, учень 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»;

Максюк Матвій, учень 10 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей».

Команду підготувала вчитель хімії комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Якимчук Ніна Василівна.

 

Команда Рівненської гуманітарної гімназії у складі:

Головач Анна, учениця 10 класу Рівненської гуманітарної гімназії;

Берник Софія, учениця 11 класу Рівненської гуманітарної гімназії;

Остапчук Марія, учениця 11 класу Рівненської гуманітарної гімназії;

Біцай Марина, учениця 11 класу Рівненської гуманітарної гімназії;

Коваль Катерина, учениця 11 класу Рівненської гуманітарної гімназії;

Команду підготувала вчитель хімії Рівненської гуманітарної гімназії Тригубець Леся Дмитрівна.

 

Команда Дубровицького району у складі:

Клюйко Анна, учениця 11 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;

Клюйко Марина, учениця 10 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;

Кліценко Іванна, учениця 10 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;

Лясковець Анна, учениця 10 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;

Юрочко Василина, учениця 11 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа».

Команду підготувала вчитель хімії Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа», кандидат педагогічних наук Ремезюк Таміла Валеріївна;

 

І місце

Команда Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» у складі:

Антонова Анна, учениця 10 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»;

Кричильська Юлія, учениця 10 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»;

Варжель Надія, учениця 11 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»;

Хохлюк Олена, учениця 11 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»;

Патріюк Юлія, учениця 11 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар».

Команду підготували вчителі хімії Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» Максимчук Ірина Сергіївна та Данилюк Роман Едуардович.

20160928_141203_HDR.jpg

20160928_155852_HDR.jpg

20160928_155920_HDR.jpg
20160928_155939_HDR.jpg
Гармонія.jpg
журі.jpg
Загальна Елітар.jpg
Здолбунівський.jpgІ місце Елітар.jpgІІ місце Дубровицький.jpgІІ місце РГГ.jpg
ІІ місце РОЛ.jpg
ІІІ місце Зош № 27.jpg
ІІІ місце Костопільський.jpg
Корецький р-н .jpg

  • 29.09.2016
До списку новин