Новини інституту

Визначено переможців обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді Імені Т. Г. Шевченка

Інформація про обласний етап

Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка
у 2015-2016 навчальному році

 

       05 грудня 2015 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 пройшов обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка. За перемогу змагались 142 учні 5 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області, 16 учнів професійно-технічних навчальних закладів, 19 студентів вищих навчальних закладів І – ІІ р.а. та 6 студентів вищих навчальних закладів ІІІ – ІV р.а..

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне, Костопільського та  Рівненського районів – по 5 призових місць; Володимирецького та Гощанського районів – по 4 призових місця; комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» та м. Кузнецовськ – по 3 призових місця. Учні Острозького району та міст Дубно й Острог не вибороли жодного призового місця.

        По 2 переможці підготували педагоги Ваврик Марія Максимівна, Войтович Наталія Мефодіївна, Ксьонзик Раїса Кирилівна та Самчук Ірина Титівна.

Переможці конкурсу:

 

 

5-ий клас

Харковець Софія Олександрівна

Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 18

1 місце

Руднік Лариса Петрівна

Веремчук Анастасія Іванівна

Соснівський навчально-виховний комплекс «Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня» Березнівського району

2 місце

Ваврик Марія Максимівна

Котяш Олеся Олександрівна

Дубровицька  загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 2

2 місце

Карпович Ірина Андріївна

Голянська Тетяна Святославівна

Гощанська районна гімназія

3 місце

Сорочук Галина Федорівна

Лисюк Марія Вікторівна

Великомежиріцький навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" Корецького району

3 місце

Боровець Тетяна Ананіївна

Лебідь Валерія Русланівна

Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» ім.. Т.Г. Шевченка

3 місце

Харкевич Анастасія Леонідівна

Жданюк Ірина Анатоліївна

Кузнецовська загальносвітня школа І–ІІІ ступенів № 2

3 місце

Нікітчук Людмила Іванівна

6-ий клас

Стрижеус Вікторія Ігорівна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 «Школа-Ліцей»

1 місце

Ярош Тамара Олександрівна

Сасюк Уляна Ігорівна

Млинівська гуманітарна гімназія

2 місце

Сінчук Оксана Сергіївна

Кропивницька Валерія Василівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецького району

2 місце

Войтович Наталія Мефодіївна

Криштопець Юлія Сергіївна

Костопільська загальноосвітня школа  I–IIІ ступенів №  5

3 місце

Вертелецька Лідія Василівна

Діжурко Аліна Григорівна

Дубровицька  загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 2

3 місце

Петрусь Людмила Іванівна

Цимбалюк Анна Сергіївна

Демидівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів-ліцей».

3 місце

Шаблій Оксана Олександрівна

Марчук  Ірина Анатоліївна

Великоомелянський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненського р-ну

3 місце

Сівицька  Галина  Данилівна

7-ий клас

Опанасик Марія Сергіївна

Висоцька загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Дубровицького району

1 місце

Махно Марія Федорівна

Ничипорук Софія Миколаївна

Лозківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Володимирецького району

2 місце

Білічук Антоніна Тихонівна

Командік Анастасія Олександрівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія"

2 місце

Юрашкевич Ірина Михайлівна

Бабій Ірина Іванівна

Малошпаківська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Рівненськоого району

3 місце

Казмірчук Оксана Петрівна

Островська Мар’яна Володимирівна

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка»

3 місце

Ковальчук Тамара Іванівна

Яремчук Мілена Вікторівна

Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 25

3 місце

Любчик Наталія Георгіївна

8-ий клас

Савицька Олена Андріївна

Радивилівський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №1– гімназія”

1 місце

Ксьондзик Раїса Кирилівна

Самчук Інна Петрівна

Гощанська районна гімназія

2 місце

Самчук Ірина Титівна

Бабік Софія Петрівна

Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецького району

2 місце

Цинайло Оксана Михайлівна

Осипенко Тетяна Валентинівна

Шубківська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Фомич Катерина Петрівна

Довматюк Анастасія Володимирівна

Соснівський навчально-виховний комплекс «Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня» Березнівського району

3 місце

Ваврик Марія Максимівна

Огієвич Софія Миколаївна

Дроздинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Рокитнівського району

3 місце

Огієвич Ганна Петрівна

Жук Дмитро Андрійович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей" Рівненської обласної ради

3 місце

Сосюк Наталія Володимирівна

9-ий клас

Павлюк Анастасія Анатоліївна

Костопільська загальноосвітня школа  I–IIІ ступенів №  5

1 місце

Максимчук Ольга Володимирівна

Ільчук Ірина Віталіївна

Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 25

2 місце

Любчик Наталія Георгіївна

Скибан Сніжана Русланівна

Любиковицька загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Сарненського району

2 місце

Мацкевич Світлана Василівна

Німкович Руслан Олександрович

Тучинська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Гощанського району

3 місце

Самолюк Тетяна Миколаївна

Овдійчук Ольга Андріївна

Жобринська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Шульгач Зоряна Євгенівна

Котович Яна Андріївна

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Войтович Наталія Мефодіївна

Колос Євгеній Григорович

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5

3 місце

Сидорук Наталія Дмитрівна

10-ий клас

Левчик Лілія Олександрівна

Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

1 місце

Мельник Сергій Семенович

Бойчук Юлія Юріївна

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка»

2 місце

Ющук Наталія Леонідівна

Андріюк Тетяна Олександрівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Бортнік Людмила Миколаївна

Гречич Олександра Ігорівна

Гощанська районна гімназія

3 місце

Самчук Ірина Титівна

Півторак Валентина Степанівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія”

3 місце

Ксьондзик Раїса Кирилівна

Якобчук Ярослава Анатоліївна

Рівненська гімназія "Гармонія"

3 місце

Якобчук Ірина Іванівна

Гордійчук Тетяна Ярославівна

Княгининська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дубенського району

3 місце

Міщанюк Валентина Миколаївна

11-ий клас

Дерачиць Ніна Олегівна

Туменський  навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубровицького району

1 місце

Дерачиць Ірина Миколаївна

Гузей Наталія Сергіївна

Кузнецовська гімназія

2 місце

Старовєрова Алла Михайлівна, Гузь Алла Олександрівна

Очеретяна Олександра Вадимівна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І-ІІІ ступенів №6

2 місце

Тиндикевич Ірина Володимирівна

Дубинка Яна Романівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Мартинюк Василь Іванович

Лук’янчук Катерина Сергіївна

Карпилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рокитнівського району

3 місце

Козаченко Людмила Олександрівна

Ілліна Іванна Олександрівна

Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненського  району

3 місце

Мандич Оксана Василівна

ПТНЗ

Гоч Марія Леонідівна

Клеванський професійний ліцей

1 місце

Кондратюк Тамара Романівна

Цюзь Марія Олександрівна

ДНЗ «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі»

2 місце

Франюк Руслана Романівна

Хомич Ольга

Віталіївна

ВПУ-22 м. Сарни

2 місце

Шапірко Світлана

Олександрівна

Макуха Анна Анатоліївна
ВПУ № 29 смт Володимирець

3 місце

Диханова Лідія Вікторівна

Сирота Анна Олександрівна

ДПТНЗ «Рівненський центр ПТО сервісу та дизайну»

3 місце

Качанівський Семен Васильович

Андрощук Анна Анатоліївна

Квасилівський професійний ліцей

3 місце

Порадюк Тамара Олексіївна

Вищі навчальні заклади І-ІІ р.а. (негуманітарний напрям)

Дацишина Ольга Василівна

Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж

1 місце

Береза Юлія Миколаївна

Нинчук Юлія Валентинівна

Технічний коледж НУВГП

2 місце

Зелінська Олена Максимівна

Полякова Наталія Олександрівна

Рівненський коледж економіки та бізнесу

2 місце

Мельниченко Світлана Анатоліївна

Романюк Ірина Ярославівна

Вищий комунальний навчальний заклад «Дубенський медичний коледж»

3 місце

Власюк Алла Іванівна

Боровець Богуслава Анатоліївна

Рокитнівське медичне училище

3 місце

Борищук Людмила Григорівна

Вищі навчальні заклади І-ІІ р.а. (педагогічні коледжі)

Бусєва Ірина Василівна

Дубенський коледж РДГУ

1 місце

Глущук Андрій Валерійович

Нисинець Наталія Анатоліївна

Сарненський педагогічний коледж РДГУ

2 місце

Левшунова Олена Олександрівна

Вищі навчальні заклади ІІІ-ІV р.а. (негуманітарний напрям)

Кінащук Анастасія Володимирівна

Рівненський державний гуманітарний університет

1 місце

Шульжук Наталія Василівна

Сучай Олександра Русланівна

Національний університет «Острозька академія»

2 місце

Миненко Юрій Васильович

Зелінська Наталія Володимирівна

Національний університет водного господарства і природокористування

3 місце

Дзюба Майя Миколаївна

Вищі навчальні заклади ІІІ-ІV р.а. (гуманітарний напрям)

Галуга Ольга Володимирівна

Національний університет «Острозька академія»

1 місце

Миненко Юрій Васильович

Музичко Тетяна Вікторівна

Рівненський державний гуманітарний університет

2 місце

Романишина Наталія Василівна

 

Завідувач кабінету обдарованої дитини РОІППО                                                        О. Кузьмін                     

  • 07.12.2015
До списку новин