Новини інституту

Відбувся семінар з теми "Організація інклюзивного навчання в закладах освіти»

Фахівці Ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти 1 жовтня долучилися до організації семінару Здолбунівським інклюзивно-ресурсним центром з теми «Організація інклюзивного навчання в закладах освіти» для директорів закладів освіти та асистентів вчителів.

У ході роботи семінару із вітальним словом до учасників звернувся Дацюк Олег Євгенійович, який зауважив про важливість розвитку інклюзивної освіти.

Колодич Оксана Богданівна (кандидат психологічних наук, доцент, завідувач ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти) спрезентувала нову модель надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами та забезпечення її системного та кваліфікованого супроводу, а також надання методичної допомоги педагогічним працівникам інклюзивно-ресурсних центрів та закладів освіти.

Панасюк Анастасія Сергіївна (методист ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти) ознайомила із документообігом асистента вчителя у закладах освіти та зазначила про важливість діяльності асистента вчителя в побудові освітнього середовища.

Устянчук Наталія Анатоліївна (директор Здолбунівського інклюзивно-ресурсного центру) окреслила особливості співпраці закладів освіти з інклюзивно-ресурсним центром.

Дякуємо фахівцям закладів освіти за обмін досвідом та педагогічним працівникам за активну участь у обговоренні актуальних питань розвитку інклюзивної освіти в Рівненській області.

0510- (1).jpg

0510- (2).jpg

0510- (3).jpg

0510- (4).jpg

0510- (5).jpg

0510- (6).jpg

0510- (7).jpg

0510- (8).jpg

  • 02.10.2020
До списку новин