Новини інституту

Рівненщина вітає переможців заключного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад


№ з/п

ПІП учасника

Назва навчального закладу

Клас

Місце

ПІП педагога

Українська мова і література

1

Брик Ірина Віталіївна

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22

11

І

Кулик Оксана Сергіївна

2

Андріюк Тетяна Олександрівна

Комунальний заклад «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»

9

І

Бортнік Людмила Миколаївна

3

Якубець Наталія Олегівна

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 27

9

ІІ

Сметаніна Світлана Василівна

4

Левчик Лілія Олександрівна

Кузнецовська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

9

ІІ

Мельник Сергій Семенович, Якубська Юлія Василівна

5

Шмендель Марта Юріївна

Здолбунівська гімназія

10

ІІІ

Павловська Наталія Борисівна

Екологія

1

Мосійчук Юрій Леонідович

Новоукраїнська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів Млинівського району

10

І

Прядунець Валентина Анастасіївна

2

Матяшок Анастасія Анатоліївна

Комунальний заклад «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»

11

ІІІ

Дащук Марія Яківна

Математика

1

Веремчук Максим Романович

Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар»

10

ІІІ

Остапчук Лілія Степанівна

2

Пасюта Сергій Володимирович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

11

ІІІ

Гайдук Галина Валентинівна

Географія

1

Крушельницький Валерій Тарасович

Рівненська гуманітарна гімназія

8

І

Сокол Тетяна Костянтинівна

2

Паладійчук Іван-Любомир Сергійович

Рівненська гуманітарна гімназія

9

ІІ

Кукса Тамара Іванівна

3

Гнатюк Світлана Сергіївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6

8

ІІІ

Гнатюк Вікторія Володимирівна

4

Жук Микола Іванович

Каноницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Володимирецького району

8

ІІІ

Рибачик Марина Павлівна

Польська мова і література

1

Ткачук Катерина Миколаївна

Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15

9

ІІ

Грабовська Ольга Василівна

2

Стоєва Ірина Геннадіївна

Рівненська гуманітарна гімназія

10

ІІ

Давидюк Катерина Юріївна

Німецька мова

1

Полив’яна Анна Сергіївна

Комунальний заклад «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»

10

ІІ

Янів Раїса Стратонівна

Біологія

1

Іванов Роман Миколайович

Орлівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Березнівського району

8

І

Покотило Віра Іванівна

2

Хомська Олена Сергіївна

Дубровицька загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів № 1

10

ІІІ

Гладка Марія Іванівна

Англійська мова

1

Остапчук Марія Олегівна

Рівненська гуманітарна гімназія

9

ІІ

Демчук Алла Ананіївна

2

Копиця Наталія Анатоліївна

Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15

10

ІІІ

Чупринюк Тетяна Степанівна

Французька мова

1

Місюрин Андрій Сергійович

Млинівська гуманітарна гімназія

10

ІІІ

Гасяк Світлана Анатоліївна

Історія

1

Цюлюпа Богдан Степанович

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 25

11

ІІ

Бородій Мирослава Миколаївна

2

Кравчук Денис Юрійович

Здолбунівська гімназія

11

ІІІ

Буцька Людмила Миколаївна

Хімія

1

Іллюк Роман Васильович

Великоолексинська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів Рівненського району

8

ІІІ

Куцак Світлана Олександрівна

2

Вознюк Олександра Тарасівна

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

9

ІІІ

Максимчук Ірина Сергіївна

3

Герасимчук Максим Вадимович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

11

ІІІ

Данилюк Роман Едуардович

Економіка

1

Бутенко Олександра Олександрівна

Рівненська українська гімназія

10

ІІІ

Невірковець Вікторія Анатоліївна, Харів Богдан Ярославович

 

  • 31.03.2015
До списку новин