Новини інституту

23 вересня 2020 року ОБЛАСНИЙ ОНЛАЙН-ФОРУМ МОЛОДИХ ПЕДАГОГІВ

Із метою підтримки молодих спеціалістів на початку їх педагогічної діяльності, підвищення інтересу до обраної професії та полегшення процесу фахового становлення 23 вересня 2020 року працівниками Рівненського ОІППО було проведено обласний онлайн-форум молодих педагогів із теми «Сучасний урок в умовах реалізації компетентнісної парадигми освіти: теорія і практика».

Успіх реформи Нової української школи безпосередньо залежить від учителя, який творить сучасну українську освіту. Аби перейняти досвід творчих педагогів та ознайомитися з сучасними педагогічними практиками участь в онлайн-форумі взяли майже три сотні молодих учителів закладів загальної середньої освіти області.

DSC_0033.JPGІз вітальним словом до учасників звернулася Черній Алла Леонідівна, кандидат політичних наук, ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, яка побажала всім учасникам заходу натхнення, творчого зростання, успіху та сил для досягнення вершин педагогічної майстерності.  Мельник Надія Адамівна, кандидат педагогічних наук, проректор з науково-методичної роботи Рівненського ОІППО, яка розкрила особливості сучасного уроку як основної форми компетентнісного навчання.

Роботу форуму продовжили в 16 секціях із предметів освітніх галузей, де працівники інституту та досвідчені вчителі закладів загальної середньої освіти області поділилися з молодими колегами досвідом підготовки, проведення та самоаналізу сучасного уроку, застосування сучасних технологій та методик, зокрема: змішаного, корпоративного та проєктного. Учасники обговорили питання організації освітнього процесу в умовах карантину із застосуванням технологій дистанційного навчання та ознайомилися з новими вимогами щодо реалізації сучасних підходів до викладання навчальних предметів. Варто зауважити, що цьогоріч виявили бажання долучитися до заходу асистенти вчителів та педагоги-організатори закладів освіти області.

Завдяки участі в освітянському форумі молоді педагоги збагатили свої знання та професійні компетентності, познайомилися з методистами, які здійснюватимуть науково-методичний супровід їх професійного зростання під час обласних науково-методичних заходів.

       Зустріч вселила надію, що освіта Рівненщини буде розвиватися, інноваційно змінюватися, адже на допомогу досвідченим і творчим  педагогам приходять молоді та амбітні, небайдужі до своїх вихованців учителі, які прагнуть знань.

Зичимо всім учасникам обласного форуму молодих педагогів творчої наснаги, збагачення новими знаннями та ідеями, що в подальшому знайдуть практичне застосування і стануть значним внеском у розвиток Нової української школи!

Матеріали за посиланням.

DSC_0026.JPG

IMG_20200923_113621.jpg


  • 23.09.2020
До списку новин