Новини інституту

22 вересня 2020 року працівниками кабінету освітнього адміністрування було проведено вебінар

із теми «Забезпечення науково-методичного супроводу управлінської діяльності заступників директорів з навчальної, навчально-виховної роботи опорних закладів освіти та ведення ділової документації, що регламентує роботу вчителя початкової школи». До заходу долучилось понад 30 заступників директорів з навчальної та навчально-виховної роботи опорних закладів освіти та завідувачів філій закладів освіти.

Враховуючи те, що педагог повинен бути готовим до ускладнення змісту сучасної освіти, гарантування високого рівня освітніх стандартів; ускладнення проблем виховання; до безперервного оволодіння прогресивними технологіями навчання і виховання; вирішення складних професійно-педагогічних питань, які вимагають інтеграції знань, практичних умінь і навичок на вебінарі було обговорено напрями методичної роботи в закладах освіти, шляхи формування успішного вчителя як агента змін, його готовності до інноваційної діяльності в умовах реалізації компетентнісної парадигми. Окреслено основні завдання науково-методичного супроводу педагогів в опорному закладі.

В умовах сучасних змін вчителю початкової школи важливо вміти правильно заповнювати професійну документацію. Тому під час вебінару, учасників було ознайомлено з основними документами, які має вести та контролювати вчитель упродовж навчання учнів з 1 по 4 класи. Надано практичні поради з ведення документації в початковій школі, зокрема: складання особових справ учнів, свідоцтв досягнень; календарно-тематичного планування; ознайомлено з вимогами до ведення класного журналу та зошитів учнів.

  • 22.09.2020
До списку новин