Новини інституту

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки у 2014-2015 навчальному році

       28 лютого 2015 року на базі Рівненського економіко-правового ліцею пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. За перемогу змагались 40 учнів загальноосвітніх закладів області: 11 десятикласників та 29 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне –  4 призових місця, Володимирецького району - 3 призових місця; м. Кузнецовськ, Дубенського, Березнівського, Сарненського районів - по 2 призових місця.

        Найбільше переможців підготували педагоги Талах Світлана  Григорівна, Парфенюк Наталія В’ячеславівна, Ондрей Лариса Анатоліївна  – по 2 переможці.

Переможці олімпіади:

 

 

10-ий клас

 

 

 

Бутенко Олександра Олександрівна

Рівненська українська гімназія

1 місце

Невірковець Вікторія Анатоліївна

Ліщук Вероніка Володимирівна

Рівненський економіко-правовий ліцей

2 місце

Матчук Оксана Василівна

Гаврилюк Іванна Василівна

Семидубський аграрний ліцей і загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенського району

2 місце

Ондрей Лариса Анатоліївна

Максимчук Наталія Анатоліївна

Кузнецовська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Талах Світлана Григорівна

Крисюк Вікторія Олегівна

Володимирецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів  № 1

3 місце

Тишковець Людмила Юріївна

11-ий клас

 

 

 

Веденєєв Євгеній Олександрович

Сарненська гімназія

1 місце

Шепель Тамара Степанівна

Мороз Ольга Юріївна

Рівненський економіко-правовий ліцей

1 місце

Парфенюк Наталія В’ячеславівна

Бурма Юлія Володимирівна

Володимирецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"

2 місце

Вегера Іванна Петрівна

Грицкевич Олександр Миколайович

Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум"

2 місце

Комар Ольга Ананіївна

Ондрей Ірина Анатоліївна

Семидубський аграрний ліцей і загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенського району

2 місце

Ондрей Лариса Анатоліївна

Вовк Аріна Юріївна

Рівненський економіко-правовий ліцей

2 місце

Парфенюк Наталія В’ячеславівна

Романчук Олександр Вікторович

Кузнецовська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

2 місце

Талах Світлана Григорівна

Савчук Анна Миколаївна

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича

3 місце

Швед Людмила Миколаївна

Зінчук Сергій Юрійович

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5

3 місце

Неживий Сергій Васильович

Максимчук Павло Петрович

Берегівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Млинівського району

3 місце

Дудко Юрій Володимирович

Ковалевська Ірина Федорівна

Сварицевицький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Дубровицького району

3 місце

Грицюк Валентина Григорівна

Семеренко Іван Володимирович

Крупецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Радивилівського району

3 місце

Маєвський Василь Олександрович

Кравчук Роман Васильович

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

3 місце

Клигіна Валентина Іванівна

Шпоняк Анастасія Олександрівна

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

3 місце

Юсковець Тамара Василівна

Кубай Вадим Сергійович

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Красько Ірина Михайлівна

 

 

Завідувач кабінету обдарованої дитини                                                                    О. Кузьмін

  • 02.03.2015
До списку новин