Новини інституту

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій у 2014-2015 навчальному році

 

       У Рівненській області базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» відбувся ІІ тур обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій для учнів 10-11 класів.

                Переможці визначилися 1 березня 2015 року.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів Дубровицького, Гощанського та Здолбунівського районів - по 3 призових місця,  Всі учасники Березнівського, Радивилівського та Дубенського районів посіли призові місця.

        Найбільше переможців підготували педагоги Яремов Володимир Адамович – 3 переможці, Полуян Леонід Леонідович, та Паламарчук Юрій Степанович – по 2 переможці.

За підтримки Інституту інноваційних технологій компанія «Інтертелеком» вітає переможців олімпіади і найкращим дарує подарунки:

Мобільний Wi-Fi роутер з 12 місяцями безлімітного Інтернету на швидкості до 14,7 Мбіт/с. отримає Бандура Андрій Олександрович, учень 11 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;

Девайс Power Bank - портативна батарея резервного живлення буде вручено Опанасюку Владиславу Євгеновичу, учню 10 класу комунального закладу «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей» Гощанського району;

Подарункові сертифікати на акційну покупку коробкових рішень (http://it.od.ua/ua/tariffs/internet/korobochnye-resheniya/) від оператора «Інтертелеком» і 6 місяців безлімітного 3G інтернету в подарунок отримають: Скаржинець Дмитро Леонідович, учень 10 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа», Карпець Микола Святославович, учень 11 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар», Сульжик Роман Володимирович, учень 10 класу Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів», Берник Віталій Олегович, учень 10 класу Рівненського навчально-виховного комплексу № 12.

«Підтримка обласних олімпіад з інформаційних технологій стала важливою частиною нашої соціально-освітньої програми. Бо змагання між майбутніми фахівцями в цій стрімко зростаючої області спонукає їх підвищувати якість власних знань, - зазначив Головний менеджер Рівненського відділення Кудрявцев Є. Ю., - надихнути молодь бути кращими і досягати успіху на обраному професійному шляху - ось та мета, яку ми ставили перед собою».

 

Переможці олімпіади:

 

 

10-ий клас

 

 

 

Опанасюк Владислав Євгенович

комунальний заклад "Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей" Гощанського району

1 місце

Яремов Володимир Адамович

Скаржинець Дмитро Леонідович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа"

1 місце

Паламарчук Юрій Степанович

Сульжик Роман Володимирович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

2 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

Берник Віталій Олегович

Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12

2 місце

Прончук Марія Василівна

Сидорець Світлана Анатоліївна

комунальний заклад "Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей" Гощанського району

2 місце

Яремов Володимир Адамович

Федорук Олександр Юрійович

Здовбицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Здолбунівського району

2 місце

Бондарук Олег Миколайович

Беднарський Сергій Віталійович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1-гімназія"

3 місце

Добридник Олександр Миколайович

Бубка Богдан Андрійович

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Бортник Роман Анатолійович

Жданюк Євген Володимирович

Здолбунівська гімназія

3 місце

Михалко Юрій Іванович

Холодько Роман Анатолійович

Сварицевицький навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Дубровицького району

3 місце

Анішкевич Алла Вікторівна

Кались Олег Вячеславович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія»

3 місце

Голиш Ігор Михайлович

Баньковська Юлія Вікторівна

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Сичугов Вадим Георгійович

Левшенюк Ігор Богданович

Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-ліцей"

3 місце

Полуян Леонід Леонідович

Москалюк  Марія Юріївна

Семидубський аграрний ліцей і загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенського району

3 місце

Москалюк Оксана Василівна

11-ий клас

 

 

 

Бандура Андрій Олександрович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа"

1 місце

Паламарчук Юрій Степанович

Карпець Микола Святославович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

1 місце

Середюк Юрій Ростиславович

Брух Сергій Олегович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

2 місце

Цвенюк Олена Борисівна

Оксенюк  Анастасія Богданівна

комунальний заклад "Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей" Гощанського району

2 місце

Яремов Володимир Адамович

Жук Сергій Борисович

Малостидинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Костопільського району

2 місце

Павловська Оксана Миколаївна

Сюрвасєва Анна Валеріївна

Млинівська загальноосвітня школа № 3 І - ІІІ ступенів

2 місце

Яковець Сергій Миколайович

Довжик Дмитро Вікторович

Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненського району

3 місце

Рижко Алла Анатоліївна

Дячук Марія Юріївна

Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-ліцей"

3 місце

Полуян Леонід Леонідович

Коваль Марія Володимирівна

Крупецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Радивилівського району

3 місце

Фурманюк Юлія Борисівна

Ярошенко Анна Сергіївна

Здолбунівська гімназія

3 місце

Чандик Руслан Йосипович

Хмель Антон Андрійович

Сарненський навчально виховний комплекс "Школа-колегіум"

3 місце

Вінінчук Оксана Григорівна

Попілевич Андрій Богданович

Млинівська гуманітарна гімназія

3 місце

Сасюк Ігор Тарасович

Олійник Любомир Володимирович

Варковицька гімназія Дубенського району

3 місце

Коцюк Галина Феофанівна

 

 

Завідувач кабінету обдарованої дитини                                                                          О. Кузьмін

  • 02.03.2015
До списку новин