Новини інституту

ЗАВЕРШИЛАСЬ ВЕБКОНФЕРЕНЦІЯ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

DSC_0011.JPGЗавершено щорічну вебконференцію, яка відбувалась упродовж 08-10 вересня в режимі онлайн-трансляції для педагогічних працівників закладів освіти області, з теми «Актуальні проблеми організації освітнього процесу в закладі освіти в 2020-2021 навчальному році».

Педагогічні працівники закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти активно долучались до обговорення питань організації освітнього процесу. Відповідно до програми, вебконференція проходила у 18 секціях.

Упродовж трьох днів обговорено пріоритети науково-методичної роботи з педагогічними кадрами, сучасні форми науково-методичного супроводу педагогічних працівників. Надані методичні рекомендації щодо діяльності закладів дошкільної та позашкільної освіти, організації освітнього процесу з предметів та актуальні проблеми виховної роботи. Обговорено питання цифрової та медіаграмотності педагогічних працівників, реалізації компетентнісної спрямованості змісту освіти, функціонування інституту наставництва в закладах освіти. Розглянуто особливості інтегрованого навчання, використання інноваційних освітніх платформ, нові ролі вчителя та учня, традиційні та нетрадиційні типи уроків. Опрацьовано застосування технологій змішаного та дистанційного навчання. Звернено увагу на особливості проведення курсів за вибором та факультативних занять, формування наскрізних навичок XXI століття.

Переглянути вебконференцію можна на каналі  youtube

Матеріали вебконференції розміщенні за посиланням.


IMG_20200911_083144.jpg

  • 11.09.2020
До списку новин