Новини інституту

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з польської мови і літератури у 2014-2015 навчальному році

 

       18 лютого 2015 року на базі Рівненської спеціалізованої школи І - ІІІ ступенів № 15 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови і літератури. За перемогу змагались 18 учнів: 4  учнів 9-го класу, 4 десятикласники та 10 учнів 11 класу. Олімпіада з польської мови на Рівненщині проходила вперше, у ній взяли участь учні комунального закладу "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей", міста Рівне, Радивилівського, Сарненського та Здолбунівського районів.

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Ткачук Катерина Миколаївна

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 15

1 місце

Грабовська Ольга Василівна

Ковальчук Вероніка Ярославівна

Рівненська гуманітарна гімназія

2 місце

Давидюк Катерина Юріївна

Хомич Катерина Вадимівна

Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум"

3 місце

Ковтун Ірина Миколаївна

Півторак Валентина Степанівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1-гімназія"

3 місце

Пороховнік Ірина Миколаївна

10-ий клас

 

 

 

Стоєва Ірина Геннадіївна

Рівненська гуманітарна гімназія

1 місце

Давидюк Катерина Юріївна

Юрчук Дарина Олександрівна

Рівненська спеціалізована школа  І - ІІІ ступенів № 15

2 місце

Мальчевська Тетяна Петрівна

Остапчук Наталія Анатоліївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5

3 місце

Малюта Катерина Юріївна

Матюшок Вікторія Василівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1-гімназія"

3 місце

Пороховнік Ірина Миколаївна

11-ий клас

 

 

 

Шулепа Валентин Юрійович

Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум"

1 місце

Васецька Інна Сергіївна

Плебанська Анна Андріївна

Рівненська спеціалізована школа  І - ІІІ  ступенів № 15

2 місце

Мальчевська Тетяна Петрівна

Фірсова Марина Дмитрівна

Рівненська спеціалізована школа  І - ІІІ ступенів № 15

2 місце

Мальчевська Тетяна Петрівна

Гук Анна Анатоліївна

Здолбунівська гімназія

3 місце

Андрощук Ірина Миколаївна

Намартович Олександр Петрович

Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум"

3 місце

Ковтун Ірина Миколаївна

 

 

Завідувач кабінету обдарованої дитини                                                                                      О. Кузьмін

  • 19.02.2015
До списку новин