Новини інституту

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з російської мови і літератури у 2014-2015 навчальному році


 

       16 лютого 2015 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 5  пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури. За перемогу змагались 42 учні загальноосвітніх закладів області: 14  учнів 9-го класу, 12 десятикласників та 16 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів Костопільського району – 5 призових місць, комунального закладу "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей", Здолбунівського та Млинівського районів - по 3 призових місця. Учні Гощанського, Демидівського та Дубровицького районів не вибороли жодного призового місця.

        Найбільше переможців - 3 підготувала Бадай Любов Андріївна вчитель комунального закладу "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей".

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Кобилянська Вікторія Ігорівна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Бадай Любов Андріївна

Шемедюк Ірина Олександрівна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Бадай Любов Андріївна

Сойко Марина Олександрівна

Княгининська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Дубенського району

2 місце

Сойко Ірина Миколаївна, Іщук Антоніна Миколаївна

Копищик Сніжана Вадимівна

Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум"

3 місце

Стороженко Тетяна Анатоліїівна

Багинська Даяна Андріївна

Млинівська гуманітарна гімназія

3 місце

Шендера Валентина Вікторівна

Бруяка Іванна Сергіївна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1-гімназія"

3 місце

Ксьондзик Микола Віталійович

Стецюк Вікторія Петрівна

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 4

3 місце

Якімова Євгенія Олександрівна

10-ий клас

 

 

 

Волошин Анастасія Віталіївна

Млинівська загальноосвітня школа № 3 І - ІІІ ступенів

1 місце

Король Любов Павлівна

Гензель Марина Юріївна

Костопільська гуманітарна гімназія імені Т. Г. Шевченка

2 місце

Дениско Наталія Миколаївна

Сініцина Олександра Євгенівна

Костопільська загальноосвітня школа № 3 І - ІІІ ступенів

2 місце

Войтюк Тетяна Валентинівна

Басик Ірина Леонідівна

Антонівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Володимирецькогорайону

3 місце

Мельник Валентина Василівна

Ярошик Наталія Сергіївна

Костопільська гуманітарна гімназія імені Т. Г. Шевченка

3 місце

Дениско Наталія Миколаївна

Тимощук Світлана Петрівна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія"

3 місце

Довгаль Наталія Феліксівна

11-ий клас

 

 

 

Худобчук Яна Дмитрівна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Бадай Любов Андріївна

Бурма Юлія Володимирівна

Володимирецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"

2 місце

Жданюк Олена Василівна

Решко Юлія Олександрівна

Здолбунівська гімназія

2 місце

Буцька Ірина Володимирівна

Анциферова Дар'я Володимирівна

Кузнецовська гімназія

3 місце

Ковалець Юрій Борисович

Старовойт Вікторія Олександрівна

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 4

3 місце

Сітовська Наталія Георгіївна

Єфіменко Яна Вікторівна

Млинівська гуманітарна гімназія

3 місце

Шендера Валентина Вікторівна

Лазарець Вікторія Анатоліївна

Костопільська гуманітарна гімназія імені

Т. Г. Шевченка

3 місце

Вітошко Галина Михайлівна

Омелянчук Анастасія Богданівна

Костопільська гуманітарна гімназія імені

Т. Г. Шевченка

3 місце

Вітошко Галина Михайлівна

 

 

Завідувач кабінету обдарованої дитини                                                                                   О. Є. Кузьмін

  • 16.02.2015
До списку новин