Новини інституту

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики у 2014-2015 навчальному році

 

 

       13-14 лютого 2015 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу № 2 "Школа-Ліцей" пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. За перемогу змагались 99 учнів загальноосвітніх закладів області: 23 учні 8-го класу, 26 учнів 9-го класу, 24 десятикласники та 26 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне –  7 призових місць, комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» та Володимирецького району – по 6 призових місць, м. Кузнецовськ та Дубно - по 4 призових місця, Березнівського району - 3 призових місця. Учні Дубровицького, Корецького  Острозького, Рокитнівського районів та м. Острог не вибороли жодного призового місця.

        Найбільше переможців - 3 учнів підготувала вчитель комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» - Рибалко Олена Славянівна.

Переможці олімпіади:

 

 

8-ий клас

 

 

 

Кубай Олег Федорович

Володимирецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

1 місце

М’ялик Наталія Олександрівна

Наконечний Олег Ярославович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 27

1 місце

Стецюк Катерина Степанівна

Беседюк Анатолій Романович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Рибалко Олена Славянівна

Дмитрів Артем Русланович

Дубенський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія"

2 місце

Козловський Ігор Іванович

Боявець Владислав Володимирович

Дубенська гімназія № 2

2 місце

Козловська Світлана Іванівна

Полюхович Ілона Віталіївна

Кузнецовська гімназія

2 місце

Фетісенко Лідія Олександрівна

Подганюк Ольга Миколаївна

Млинівська загальноосвітня школа № 3 І - ІІІ ступенів

3 місце

Марчук Святослав Дмитрович

Зайченко Марія Вікторівна

Тучинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів  Гощанського району

3 місце

Ничипорук Тетяна Володимирівна

Дудніченко Софія Юріївна

Глибокодолинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Демидівського району

3 місце

Ковальчук Ігор Юрійович

Лазарець Аделіна Сергіївна

Сарненська гімназія

3 місце

Андрєєва Катерина Олександрівна

Вовк Руслана Павлівна

Вербська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Дубенськоого району

3 місце

Степанюк Володимир Іванович

Дудар Іван Валерійович

Прислуцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дитячий садок» Березнівського району

3 місце

Жабчик Іванна Михайлівна

9-ий клас

 

 

 

Сергійчук Сергій Віталійович

Рафалівська загальноосвітня школа IІ-III ступенів  Володимирецького району

1 місце

Рижа Ольга Василівна

Пестерніков Владислав Юрійович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

1 місце

Бондарук Людмила Володимирівна

Біляк Дарія Олександрівна

Дубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

2 місце

Лішанов Іван Олександрович

Симончук Богдан Ярославович

Володимирецький районний колегіум

2 місце

Слотницький Володимир Прокопович

Джус Владислав Вікторович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Рибалко Олена Славянівна

Кіпранишин Максим Миколайович

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6

2 місце

Войтановська Валентина Михайлівна

Чернобай Олена Василівна

Немирівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Радивилівського району

3 місце

Колдун Тетяна Іванівна

Брикса Вадим Володимирович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Рибалко Олена Славянівна

Власюк Богдан Сергійович

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Туревич Оксана Олександрівна

Сауляк Микола Русланович

Гощанська районна гімназія

3 місце

Парфенюк Анатолій Корнійович

Гордієнко Оксана Сергіївна

Кузнецовська гімназія

3 місце

Фетісенко Лідія Олександрівна

Артюх Владислав Павлович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

3 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

Данилюк Олександр Валентинович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8

3 місце

Степанюк Ольга Іванівна

10-ий клас

 

 

 

Зектер Микола Іванович

Кузнецовська гімназія

1 місце

Федосюк Людмила Володимирівна

Яцута Ігор Володимирович

Березнівська гімназія

1 місце

Разкевич Дмитро Олексійович

Політика Дмитро Олександрович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

2 місце

Работюк Микола Кузьмич

Веремчук Максим Романович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

2 місце

Работюк Микола Кузьмич

Климченко Анастасія Вікторівна

Малошпаківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненського району

2 місце

Ступницька Галина Всеволодівна

Дяконова Софія Юріївна

Володимирецький районний колегіум

2 місце

Дуляницька Людмила Констянтинівна

Кравчук Володимир Вікторович

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Дуляницька Людмила Констянтинівна

Хорт Павло Сергійович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Петренчук Ірина Арсентіївна

Федик Назар Сергійович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Петренчук Ірина Арсентіївна

Шмигельський Юрій Володимирович

Вербська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Дубенськоого району

3 місце

Степанюк Володимир Іванович

Чайка Юлія Юріївна

Маломидська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Костопільського району

3 місце

Вітошко Іван Андрійович

 

 

11-ий клас

 

 

 

Саленко Антон Володимирович

Крупецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Радивилівського району

1 місце

Тимочко Богдан Юхимивич

Дерезенко Денис Миколайович

Заборольська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненського району

1 місце

Максимчук Ярослава Степанівна

Омелюх Антон Ігорович

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 15

2 місце

Луцюк Тетяна Валеріївна

Квасюк Юрій Володимирович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Джус Тетяна Миколаївна

Дунай Олесь Богданович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 "Школа-Ліцей"

2 місце

Кротюк Ігор Борисович

Гордієнко Сергій Михайлович

комунальний заклад «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою»

3 місце

Смалюк Олексій Михайлович

Пасічник Максим Юрійович

Кузнецовська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Одінцова Оксана Олександрівна

Веденєєв Євгеній Олександрович

Сарненська гімназія

3 місце

Галушко Олександр Вікторович

Тарасюк Богдан В’ячеславович

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Полюхович Олег Васильович

 

Завідувач кабінету обдарованої дитини                                                                          О. Кузьмін

  • 15.02.2015
До списку новин