Новини інституту

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з екології у 2014-2015 навчальному році

 


 

       10-11 лютого 2015 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу  № 19 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. За перемогу змагались 46 учнів загальноосвітніх закладів області: 21 десятикласник та 25 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне –  4 призових місця, комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» - 3 призових місця, Володимирецького, Гощанського, Млинівського та Радивилівського районів – по 2 призових місця.

        Найбільше переможців - три -  підготувала Дащук Марія Яківна, вчитель комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей».

Переможці олімпіади:

 

 

10-ий клас

 

 

 

Мосійчук Юрій Леонідович

Новоукраїнська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Млинівського району

1 місце

Прядунець Валентина Анастасіївна

Мельник Іван Миколайович

Сарненська гімназія

1 місце

Тітечко Світлана Євстафіївна

Якимчук Антон Володимирович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Дащук Марія Яківна

Михайлова Наталія  Олександрівна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І - ІІІ ступенів № 6

2 місце

Покотило Людмила Федорівна

Циплінська Дарина Вікторівна

Володимирецький районний колегіум

2 місце

Сарницька Галина Олексіївна

Мельник  Тетяна Олександрівна

Кузнецовська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5

3 місце

Кузьмич Лариса Феофілівна

Бичук Юрій Миколайович

комунальний заклад "Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей"  Гощанського району

3 місце

Лавренюк Петро Миколайович

Войтович Василь Андрійович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2-ліцей" ім. П. Г. Стрижака

3 місце

Качан Тетяна Миколаївна

Буйненко Андрій Вікторович

Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецького району

3 місце

Бабік Володимир Володимирович

Яцентюк Катерина Михайлівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 27

3 місце

Маркевич Анна Миколаївна

Коровій Олександр Володимирович

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Сай Тетяна Геннадіївна

11-ий клас

 

 

 

Тарасова Дарія Сергіївна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 20

1 місце

Архипчук Людмила Анатоліївна

Матяшок Анастасія Анатоліївна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Дащук Марія Яківна

Кожарко Анастасія Василівна

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

2 місце

Голотюк Валентина Володимирівна

Кочубей Ірина Петрівна

Рівненський навчально-виховний комплекс"Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - ліцей" № 19

2 місце

Мороз Жанна Іванівна

Дерезенко Денис Миколайович

Заборольська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненського району

2 місце

Яковець Світлана Ростиславівна

Ващишина Мирослава Олександрівна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Дащук Марія Яківна

Засядьвовк Ніколь Юріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26

3 місце

Монько Лариса Всеволодівна

Фунікова Олександра Віталіївна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія»

3 місце

Суханова Тетяна Андріївна

Томілович Іванна Олександрівна

Малівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Демидівського району

3 місце

Сацько Світлана Вікторівна

Дядюк Катерина Богданівна

Гощанська районна гімназія

3 місце

Сизкова Зоя Федорівна

Жалюк Валентина Петрівна

Немирівська  загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Радивилівського району

3 місце

Пашуля Наталія Леонтіївна

Ясенчук Аліна Олександрівна

Млинівська гуманітарна гімназія

3 місце

Українчук Емілія Леонтіївна

Легкий Василь Віталійович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей - школа"

3 місце

Пінчук Наталія Миколаївна

 

Завідувач кабінету обдарованої дитини РОІППО                                                         О. Кузьмін

  • 12.02.2015
До списку новин