Новини інституту

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з німецькї мови у 2014-2015 навчальному році


 

       05 лютого 2015 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови. За перемогу змагались 55 учнів загальноосвітніх закладів області: 21 учень 9-го класу, 17 десятикласників та 17 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне  –   6 призових місць,  Гощанського, Здолбунівського районів та  комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» – по 5 призових місць.

        Найбільше переможців підготували педагоги Янів Раїса Стратонівна - 5 переможців та Лашта Алла Євгенівна - 4 призери.

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Мандрицька Мар’яна Віталіївна

Семидубський аграрний ліцей і загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенського району

1 місце

Вітюк Ганна Миколаївна

Петрова Дарія Олегівна

Гощанська районна гімназія

2 місце

Лашта Алла Євгенівна

Біцай Марина Володимирівна

Рівненська гуманітарна гімназія

2 місце

Дубич Ірина Михайлівна

Мельничук Оксана Олексіївна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

2 місце

Мороз Ольга Миколаївна

Гречич Олександра Ігорівна

Гощанська районна гімназія

2 місце

Лашта Алла Євгенівна

Філоник Олександр Юрійович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Янів Раїса Стратонівна

Демянюк Ольга Юріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 "Школа-Ліцей"

3 місце

Макарець Олена Ярославівна

Люшин Софія Миколаївна

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

3 місце

Цимбалістий Євген Мирославович

Максимчук Тетяна Миколаївна

Здолбунівська гімназія

3 місце

Шмендель Алла Василівна

Чорномаз Діана Олегівна

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Косташ Георгій Миколайович

Лук’янчук Мар’яна Петрівна

Мізоцький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей” Здолбунівського району

3 місце

Кондратюк Ірина Володимирівна

10-ий клас

 

 

 

Полив’яна Анна Сергіївна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Янів Раїса Стратонівна

Константінова Дарина Сергіївна

Рівненська українська гімназія

2 місце

Мельничук Світлана Василівна

Пилипака Дмитро Якович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Янів Раїса Стратонівна

Зектер Микола Іванович

Кузнецовська гімназія

2 місце

Белець Світлана Павлівна

Студенна Людмила Ігорівна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 "Школа-Ліцей"

3 місце

Макарець Олена Ярославівна

Комар Оксана Петрівна

Коростська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Сарненського району

3 місце

Кика Михайло Іванович

Грисюк Інна Олександрівна

Гощанська районна гімназія

3 місце

Пришнівська Людмила Василівна

Мелех Наталія Володимирівна

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа  І - ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

3 місце

Дворянська Лариса Михайлівна

Рогульчик Анастасія Адамівна

Здолбунівська гімназія

3 місце

Семенець Оксана Романівна

11-ий клас

 

 

 

Марискевич Анастасія Русланівна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Янів Раїса Стратонівна

Ткач Вікторія Леонідівна

Семидубський аграрний ліцей і загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенського району

2 місце

Вітюк Ганна Миколаївна

Зарудна Анна Вікторівна

Рівненська класична гімназія "Престиж"

2 місце

Наумович Олена Павлівна

Присяжнюк Дар’я Анатоліївна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Янів Раїса Стратонівна

Владичук Валерія Геннадіївна

Гощанська районна гімназія

3 місце

Лашта Алла Євгенівна

Решко Юлія Олександрівна

Здолбунівська гімназія

3 місце

Шмендель Алла Василівна

Ярошенко Анна Сергіївна

Здолбунівська гімназія

3 місце

Семенець Оксана Романівна

Галецький Максим Юрійович

Гощанська районна гімназія

3 місце

Лашта Алла Євгенівна

Шелегеда Оксана Миколаївна

 Корецький навчально-виховний комплекс "Школа І-ІІ ступенів-Ліцей"

3 місце

Ахтирська Тетяна Георгіївна

 

Завідувач кабінету обдарованої дитини РОІППО                                                         О. Є. Кузьмін

  • 09.02.2015
До списку новин