Новини інституту

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з французької мови у 2014-2015 навчальному році

 

       05 лютого 2015 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови. За перемогу змагались 24 учні загальноосвітніх навчальних закладів Березнівського, Демидівського, Корецького, Костопільського, Млинівського районів та міст Дубно і Рівне: 10 учнів 9-го класу, 7 десятикласників та 7 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне –  5 призових місць,  Костопільського та Млинівського районів – по 3 призових місця. Учні Корецького  району та м. Дубно не вибороли жодного призового місця.

        2 переможці підготувала вчитель Млинівської гуманітарної гімназії Гасяк Світлана Анатоліївна.

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Родомазова Анастасія Юріївна

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 15

1 місце

Гень Жанна Василівна

Малко Ярослав Михайлович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 13

2 місце

Ужинська Тетяна Павлівна

Онуфрійчук  Анастасія Валеріївна

Моквинський навчально-виховний комплекс "Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня" Березнівського району

2 місце

Бецько Роза Іванівна

Рослюк Еліна Борисівна

Демидівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-ліцей»

3 місце

Пащук Олександра Володимирівна

Павлюк Анастасія Анатоліївна

Костопільська загальноосвітня школи І - ІІІ ступенів № 5

3 місце

Міхневич Олена Павлівна

10-ий клас

 

 

 

Яворська Валерія Романівна

Млинівська гуманітарна гімназія

1 місце

Гасяк Світлана Анатоліївна

Кучерова Дарія Сергіївна

Рівненська гімназія "Гармонія"

2 місце

Кривошеєва Тетяна Володимирівна

Місюрин Андрій Сергійович

Млинівська гуманітарна гімназія

2 місце

Гасяк Світлана Анатоліївна

Шевчик Олександра Ігорівна

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5

3 місце

Стригун Жанна Валентинівна

11-ий клас

 

 

 

Приступа Назарій Володимирович

Млинівська загальноосвітня школа № 3

І - ІІІ ступенів

1 місце

Каліщук Таміла Михайлівна

Романюк Сюзанна Русланівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 13

2 місце

Овчар Олена Олександрівна, Селінова Євгенія Миколаївна

Лучко Роман Андрійович

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 15

3 місце

Журавель Ірина Сергіївна

Намозова Наталія Олександрівна

Костопільська гуманітарна гімназія імeні

Т. Г. Шевченка

3 місце

Тулюлюк Ірина Вікторівна

 

Завідувач кабінету обдарованої дитини                                                              О. Є. Кузьмін

  • 09.02.2015
До списку новин