Новини інституту

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії у 2014-2015 навчальному році


       03 лютого 2013 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 тпройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. За перемогу змагались 107 учнів загальноосвітніх закладів області: 31 учень 8-го класу, 26 учнів 9-го класу, 25 десятикласників та 25 учнів 11 класу.

              Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів Рівненського району - 8 призових місць,  Дубровицького - 6 призових місць, Костопільського району і м. Кузнецовськ – по 5 призових місць, комунального закладу "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей" та м. Рівне - по 4 призових місця, Березнівського, Володимирецького та Рокитнівського районів - по 3 призових місця. Учні Зарічненського, Дубенського, Острозького та Сарненського районів не вибороли жодного призового місця.

        Найбільше переможців підготували педагоги Ремезюк Таміла Валеріївна - 4 переможці; Сусь  Надія  Богданівна, Глухоцька Любов Федорівна, Якимчук Ніна Василівна  – по 3 переможці.

Переможці олімпіади:

 

 

8-ий клас

 

 

 

Іллюк Роман Васильович

Великоолексинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненського району

1 місце

Куцак Світлана Олександрівна

Максюк Матвій Тарасович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Якимчук Ніна Василівна

Подганюк Ольга Миколаївна

Млинівська загальноосвітня школа № 3 І - ІІІ ступенів

2 місце

Прокопчук Лариса Семенівна

Крушельницький Валерій Тарасович

Рівненська гуманітарна гімназія

2 місце

Тригубець Леся Дмитрівна

Волочнюк Мілана Олександрівна

Кузнецовська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

2 місце

Волочнюк Маргарита Михайлівна

Дудніченко Софія Юріївна

Глибокодолинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Демидівського району

2 місце

Соловей Олександр Васильович

Томаш Олена Олександрівна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Якимчук Ніна Василівна

Колодежна Валерія Валеріївна

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5

3 місце

Глухоцька Любов Федорівна

Правник Світлана Олексіївна

Орв'яницький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицького району

3 місце

Правник Олексій Михайлович

Мамчич Юлія Анатоліївна

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Муравинець Людмила Мефодіївна

Клюйко Марина Вячеславівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей - Школа"

3 місце

Ремезюк Таміла Валеріївна

Зайченко Марія Вікторівна

Тучинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Гощанського району

3 місце

Ярмольчук Світлана Андріївна

Павлюк Анастасія Анатоліївна

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5

3 місце

Глухоцька Любов Федорівна

Кравчук Марія Вікторівна

Березнівська гімназія

3 місце

Тонконоженко Олена Ярославівна

Поліщук Марина Андріївна

Кузнецовська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Мельник Уляна Станіславівна

Соколюк Софія Василівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 22

3 місце

Вакуліч Олена Юріївна

Хоміч Сніжана Юріївна

Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів  № 1

3 місце

Сидорчук Алла Сергіївна

9-ий клас

 

 

 

Вознюк Олександра Тарасівна

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

1 місце

Максимчук Ірина Сергіївна

Мунько Валентина Олександрівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей - Школа"

1 місце

Ремезюк Таміла Валеріївна

Будько Анастасія Юріївна

Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненського району

2 місце

Гошко Дмитро Іванович

Ротар Валерія Аркадіївна

Кузнецовська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

2 місце

Стадник Руслана Іванівна

Сікідін Юрій Вікторович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Якимчук Ніна Василівна

Кіпранишин Максим Миколайович

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6

2 місце

Чура Ольга Клавдіївна

Козакова Наталія Сергіївна

Маломидська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Костопільського району

3 місце

Козакова Оксана Григорівна

Вівчар Вікторія Віталіївна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія»

3 місце

Брюховських Ольга Іванівна

Гаврилова Олександра Денисівна

Кузнецовська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Гоштук Руслана Павлівна

Власюк Богдан Сергійович

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Магель Людмила Миколаївна

Білоус Олександр Вікторович

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5

3 місце

Глухоцька Любов Федорівна

Калюх Вікторія Олегівна

Бережківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Дубровицького району

3 місце

Грушко Наталія Степанівна

Ілючок Костянтин Васильович

Оржівський  навчально-виховний комплекс "школа-колегіум" Рівненського району

3 місце

Лисий Сергій Андрійович

10-ий клас

 

 

 

Чайка Юлія Юріївна

Маломидська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Костопільського району

1 місце

Козакова Оксана Григорівна

Щур Станіслав Сергійович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей - Школа"

1 місце

Ремезюк Таміла Валеріївна

Клімук Ірина Андріївна

Володимирецький районний колегіум

2 місце

Муравинець Людмила Мефодіївна

Дзюра Олена Юріївна

Великоолексинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненського району

2 місце

Куцак Світлана Олександрівна

Семенчук Ольга Олегівна

Малошпаківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненського району

2 місце

Сусь Надія Богданівна

Защик Сергій Миколайович

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Магель Людмила Миколаївна

Слобода Дарина Леонідівна

Кузнецовська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Гоштук Руслана Павлівна

Шостак Катерина Олександрівна

Великомежиріцький навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" Корецького району

3 місце

Коспа Ольга Василівна

Ражик Оксана Олексіївна

Остківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рокитнівського району

3 місце

Масовець Павлина Василівна

Климченко Анастасія Вікторівна

Малошпаківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Сусь Надія Богданівна

11-ий клас

 

 

 

Ососкало Іван Сергійович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей - Школа"

1 місце

Ремезюк Таміла Валеріївна

Дячук Марія Юріївна

Демидівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-ліцей»

1 місце

Фещук Алла Антонівна

Герасимчук Максим Вадимович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

2 місце

Данилюк Роман Едуардович

Давидюк Тетяна Олександрівна

Малошпаківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненського району

2 місце

Сусь Надія Богданівна

Бережний Дмитро Анатолійович

Моквинський навчально-виховний комплекс "Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня" Березнівського району

2 місце

Степанюк Віта Олександрівна

Мельник Віталій Васильович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Штемпель Оксана Анатоліївна

Дерезенко Денис Миколайович

Заборольська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Яковець Світлана Ростиславівна

Міхеєв Роман Олександрович

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Кривко Наталія Миколаївна

Горбатюк Владислава Юріївна

Моквинський навчально-виховний комплекс "Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня" Березнівського району

3 місце

Степанюк Віта Олександрівна

Якимчук Михайло Миколайович

Гощанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

3 місце

Рокунець Лідія Петрівна

Степасюк Богдан Володимирович

Млинівська гуманітарна гімназія

3 місце

Грицюнь Наталія Михайлівна

Суханова Яна Юріївна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія»

3 місце

Брюховських Ольга Іванівна

Саленко Антон Володимирович

Крупецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Радивилівського району

3 місце

Ольшанська Тетяна Анатоліївна

 

 

Завідувач кабінету обдарованої дитини                                                              О. Є. Кузьмін

  • 04.02.2015
До списку новин