Новини інституту

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології у 2014-2015 навчальному році


            31 січня 2015 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. За перемогу змагались 110 учнів загальноосвітніх закладів області: 29 учнів 8-го класу, 28 учнів 9-го класу, 28 десятикласників та 25 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне –  8 призових місць,  Володимирецького та Дубровицького районів - по 6 призових місць, комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» – 5 призових місць, Березнівського району: 4 призових місця, м. Дубно, Здолбунівського та Млинівського районів – по 3 призових місця. Учні Демидівського та Рокитнівського районів не вибороли жодного призового місця.

            Найбільше переможців підготували педагоги Гладка М. І., Заболотна В. В., Оверчук О. О. – по 3 переможці, Пікнер О.Г. – 2 переможці.

Переможці олімпіади:

 

 

8-ий клас

 

 

 

Іванов Роман Миколайович

Орлівська  загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів  Березнівського району

1 місце

Покотило Віра Іванівна

Білан Віктор Богданович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 4

1 місце

Примак Надія Василівна, Лібик Наталія Василівна

Ковалевська Наталія Сергіївна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Оверчук Олександр Олександрович

Семенюк Вікторія Миколаївна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Оверчук Олександр Олександрович

Барановська Анастасія Віталіївна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 "Школа-Ліцей"

2 місце

Целюк Галина Василівна

Околович Максим Олександрович

Березнівська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 2

2 місце

Кулагіна Аліна Анатоліївна

Васкевич Микола Юрійович

Русивельська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів Гощанського району

3 місце

Перець Марина Вікторівна

Поліщук Діана Сергіївна

Корецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Лашта Катерина Михайлівна

Смулка Віталій Владиславович

Великоцепцевицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Володимирецького району

3 місце

Нестерчук Тетяна Леонідівна

Коваль Софія Сергіївна

Костопільська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 2

3 місце

Пшенко Людмила Василівна

Лисенко Олег Сергійович

Дубровицька загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 2 

3 місце

Пікнер Олександр Георгійович

Кобець Богдана Василівна

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Шевченко Надія Михайлівна

Годунко Марія Федорівна

Колківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"  Дубровицького району

3 місце

Остаповець Тетяна Іванівна

Лазарець Аделіна Сергіївна

Сарненська гімназія

3 місце

Кузьмич Оксана Василівна

Полюхович Ілона Віталіївна

Кузнецовська гімназія

3 місце

Мацієвська Наталія Петрівна

9-ий клас

 

 

 

Сергійчук Сергій Віталійович

Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецького району

1 місце

Бабік Володимир Володимирович

Вознюк Олександра Тарасівна

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

1 місце

Заболотна Віталія Володимирівна

Демянюк Ольга Юріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 "Школа-Ліцей"

2 місце

Бакун Інна Василівна

Багинська Даяна Андріївна

Млинівська гуманітарна гімназія

2 місце

Українчук Емілія Леонтіївна

Романцев Артур Борисович

Березнівська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 2

2 місце

Осовська Оксана Степанівна

Вальчук Софія Олександрівна

Повчанська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів Дубенського району

2 місце

Вальчук Ольга Олексіївна

Кобилянська Вікторія Ігорівна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Чуль Ольга Сергіївна

Плакас Ірина Романівна

Здолбунівська гімназія

3 місце

Базан Тетяна Олександрівна

Крук Роман Андрійович

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Максимчук Мирослава Олександрівна

Франчук Марія Григорівна

Рівненська українська гімназія

3 місце

Литвин Оксана Анатоліївна

Біляк Дарія Олександрівна

Дубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Сухолейстер Наталія Миколаївна

Ковальчук Ольга Іванівна

Кузнецовська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 5 

3 місце

Кузьмич Лариса Феофілівна

Лук'янчук Мар'яна Петрівна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей" Здолбунівського району

3 місце

Федорчук Клавдія Володимирівна

Пенчук Ірина Михайлівна

Хорівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Острозького району

3 місце

Антонюк Людмила Миколаївна

10-ий клас

 

 

 

Хомська Олена Сергіївна

Дубровицька загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 1

1 місце

Гладка Марія Іванівна

Грищук Юрій В'ячеславович

Будеразька загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів Здолбунівського району

1 місце

Павлюк Світлана Панасівна

Константінова Дарина Сергіївна

Рівненська українська гімназія

2 місце

Драненко Тетяна Євгеніївна

Слобода Дарина Леонідівна

Кузнецовська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

2 місце

Думицька Юлія Леонтіївна

Салюк Роман Володимирович

комунальний заклад "Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей" Гощанського району

2 місце

Динисюк Тамара Федосіївна

Рудейчук Діана Володимирівна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

 

2 місце

Оверчук Олександр Олександрович

Рижа Галина Вікторівна

Каноницька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Володимирецького району

2 місце

Босик Тамара Михайлівна

Сульжик Роман Анатолійович

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича

3 місце

Малицька Тетяна Степанівна

Фещенко Ірина Ігорівна

Малодорогостаївська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Млинівського району

3 місце

П'єцко Галина Іванівна

Ільящук Станіслав Святославович

Дубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6

3 місце

Гончарук Леся Юріївна

Шкіндер Марія Василівна

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Сарницька Галина Олексіївна

Шкут Катерина Анатоліївна

Дубровицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Гладка Марія Іванівна

Полюхович Надія Ігорівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія»

3 місце

Тишковець Людмила Віталіївна

Бабій Лілія Іванівна

Малошпаківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Сусь Надія Богданівна

11-ий клас

 

 

 

Василакі Анастасія Олександрівна

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

1 місце

Заболотна Віталія Володимирівна

Герасимчук Максим Вадимович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

1 місце

Заболотна Віталія Володимирівна

Трач Наталія Бориславівна

Володимирецька загальноосвітня школа  № 1 І - ІІІ ступенів

2 місце

Омельчук Галина Степанівна

Скиба Катерина Василівна

Обарівська  загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів Рівненського району

2 місце

Павленко Любов Володимирівна

Виннічук Владислав Олександрович

Корецький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІ ступенів-Ліцей»

2 місце

Трофимчук Тетяна Степанівна

Боковець Ярослава Олегівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей - Школа"

2 місце

Пікнер Олександр Георгійович

Ляшко Ірина Віталіївна

Дубровицька загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 1 

3 місце

Гладка Марія Іванівна

Саленко Антон Володимирович

Крупецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Радивилівського району

3 місце

Ольшанська Тетяна Анатоліївна

Полюхович Тетяна Юріївна

Серницька загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів Зарічненського району

3 місце

Полюхович Любов Яківна

Романський Богдан Васильович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Дякон Оксана Орестівна

Ясенчук Аліна Олександрівна

Млинівська гуманітарна гімназія

3 місце

Українчук Емілія Леонтіївна

Бондарчук Карина Ігорівна

Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Дячук Тетяна Андріївна

Талащук Ірина Михайлівна

Костопільська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 4

3 місце

Редкодубська Світлана Мирославівна

 

 

Завідувач кабінету обдарованої дитини РОІППО                                             О. Є. Кузьмін

  • 03.02.2015
До списку новин