Новини інституту

Підсумки ІІ етапу другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015»


29 січня 2015 року на базі Рівненського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІ етап другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015». Учасників Конкурсу вітали Сидорук Святослав Миколайович, начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки обласної державної адміністрації та Мельник Надія Адамівна, проректор із науково-методичної роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук.

















У процесі конкурсних змагань (оцінювання фахової майстерності, проведення майстер-класу та творчого завдання) свою майстерність продемонстрували 31педагог загальноосвітніх навчальних закладів області.

















За результатами проведених конкурсних випробувань члени журі визначили в кожній номінації по чотири лауреати. Ними стали:


Номінація «Українська мова та література» 

№ з/п

ПІБ конкурсанта

Район

Назва закладу

1.

Сівицька Галина Данилівна

Рівненський район

Великоомелянський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія»

2.

Сметаніна Світлана Василівна

м. Рівне

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ст. № 27

3.

Загоруйко Валентина Володимирівна

Дубенський район

Смизька загальноосвітня школа І – ІІІ ст.

4.

Лазуцька Лілія Миколаївна

Березнівський район

Великопільська загальноосвітня школа І-ІІ ст.

 

Номінація «Правознавство» 

№ з/п

ПІБ конкурсанта

Район

Назва закладу

1.

Прокопчук Сергій Юрійович

м. Рівне

Рівненський економіко-правовий ліцей

2.

Ковтунець Світлана Олександрівна

Рівненський район

Великоомелянський НВК «школа – гімназія»

3.

Рабешко Галина Олександрівна

Дубровицький район

Селецький НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ»

4.

Гіль Оксана Володимирівна

Дубенський район

Майданська ЗОШ

І – ІІІ ст.

 

Номінація «Хімія» 

№ з/п

ПІБ конкурсанта

Район

Назва закладу

1.

Захарук Людмила Григорівна

Гощанський район

Мнишинський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. –ДНЗ»

 

Козакова Оксана Григорівна

Костопільський район

Маломидська ЗОШ

І – ІІІ ст.

3.

Галас Ірина Миколаївна

Млинівський район

Млинівська ЗОШ

І – ІІІ ст. №1

4.

Данилюк Роман Едуардович

м. Рівне

Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар»

 

Номінація «Образотворче мистецтво» 

№ з/п

ПІБ конкурсанта

Район

Назва закладу

1.

Федорук Олена Дмитрівна

Володимирецький район

Хиноцький НВК ЗОШ І – ІІІ ст.

2.

Євтушок Алла Адамівна

Березнівський район

Зірненська ЗОШ І – ІІІ ст.

3.

Гуменюк Марія Анатоліївна

Дубенський район

Вербська ЗОШ І – ІІІ ст.

4.

Бондарчук Святослава Леонтіївна

м. Дубно

Дубенська ЗОШ І – ІІІ ст. №7

 

  • 30.01.2015
До списку новин