Новини інституту

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури у 2014-2015 навчальному році


       28 січня 2015 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури. За перемогу змагались 108 учнів загальноосвітніх закладів області: 27 учнів 8-го класу, 25 учнів 9-го класу, 28 десятикласників та 28 школярів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне –  8 призових місць, комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» – 5 призових місць,  по 4 призових місця вибороли учні Зарічненського, Костопільського та  Радивилівського районів; по 3 призових місця в учнів Володимирецького, Гощанського, Демидівського, Дубровицького, Здолбунівського та Сарненського районів. Учні Рокитнівського району та м. Острог не вибороли жодного призового місця.

        Найбільше переможців підготували педагоги Бортник Л.М. – 3 переможці, Ксьндзик Р. К. та Самчук І. Т. – по 2 переможці.

Переможці олімпіади:

 

 

8-ий клас

 

 

 

Павлюк Анастасія Анатоліївна

Костопільська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 5

1 місце

Максимчук Ольга Володимирівна

Ільчук Ірина Віталіївна

Рівненська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 25

1 місце

Любчик Наталія Георгіївна

Скибан Сніжана Русланівна

Любиковицька загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів Сарненського району

2 місце

Мацкевич Світлана Василівна

Сергеєва Юлія Сергіївна

Варковицька гімназія Дубенського району

2 місце

Матвіюк Галина Миколаївна

Обуховська Софія Петрівна

навчально-виховний комплекс "Оженинська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів (ліцей) - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" імені Т. Г. Шевченка Острозького району

2 місце

Мартинюк Тетяна Анастасіївна

Кручок Ірина Ігорівна

Гощанська районна гімназія

2 місце

Сорочук Галина Федорівна

Антонюк Дарина Віталіївна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Бортнік Людмила Миколаївна

Кравчук Марія Вікторівна

Березнівська гімназія

3 місце

Делідон Людмила Григорівна

Кошельник Богдана Василівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1-гімназія"

3 місце

Чуй Галина Вікторівна

Годунко Марія Федорівна

Колківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицького району

3 місце

Андрієвська Тетяна Михайлівна

Пронькіна Анастасія Валеріївна

Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія»

3 місце

Юрашкевич Ірина Михайлівна

Коломис Дарія Олександрівна

Рівненська українська гімназія

3 місце

Парфенюк Оксана Миколаївна

Шокур Тетяна Володимирівна

Корецький  навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІ ступенів-Ліцей»

3 місце

Кадлубовська Ірина Василівна

Котик Ангеліна Анатоліївна

Великоомелянський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" Рівненського району

3 місце

Молчанець Алла Сергіївна

9-ий клас

 

 

 

Якубець Наталія Олегівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 27

1 місце

Сметаніна Світлана Василівна

Андріюк Тетяна Анатоліївна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Бортнік Людмила Миколаївна

Чикеренда Юлія Василівна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Бортнік Людмила Миколаївна

Гречич Олександра Ігорівна

Гощанська районна гімназія

2 місце

Самчук Ірина Титівна

Левчик Лілія Олександрівна

Кузнецовська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 1

2 місце

Мельник Сергій Семенович, Якубська Юлія Василівна

Бойчук Юлія Юріївна

Костопільська гуманітарна гімназія імені Т. Г. Шевченка

2 місце

Петренчук Світлана Вікторівна

Ящук Яна Валеріївна

Рівненська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 13

2 місце

Томашевська Оксана Андріївна

Закраєвська Марія Дмитрівна

Сарненська гімназія

3 місце

Білотіл Галина Михайлівна

Мельничук Софія Олександрівна

Полицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Володимирецького району

3 місце

Килюшик Галина Іванівна

Венцурик Марина Олександрівна

Варковицька гімназія Дубенського району

3 місце

Шабада Тетяна Іванівна

Рослюк Еліна Борисівна

Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-ліцей"

3 місце

Савич Ольга Іванівна

Дяденчук Катерина Анатоліївна

Зарічненська загальноосвітня школа

ІІ-ІІІ ступенів

3 місце

Стрілкова Любов Дмитрівна

Драчук Надія Ігорівна

Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненського району

3 місце

Чиж Леся Георгіївна

10-ий клас

 

 

 

Шмендель Марта Юріївна

Здолбунівська гімназія

1 місце

Павловська Наталія Борисівна

Ципцюра Ростислав Васильович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1-гімназія"

1 місце

Ксьондзик Раїса Кирилівна

Матюшок Вікторія Василівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1-гімназія"

2 місце

Ксьондзик Раїса Кирилівна

Дерачиць Ніна Олегівна

Туменський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицького району

2 місце

Дерачиць Ірина Миколаївна

Стрижеус Владислав Валентинович

Дубенська гімназія № 2

2 місце

Ковальчук  Валентина Олексіївна

Міщук Ірина Олегівна

Гощанська районна гімназія

2 місце

Самчук Ірина Титівна

Волошин Анастасія Віталіївна

Млинівська загальноосвітня школа № 3 І - ІІІ ступенів

2 місце

Король Любов Павлівна

Гузей Анюта Владиславівна

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Діжурко Катерина Володимирівна

Михайлова Наталія Олександрівна

Костопільська загальноосвітня школа - комплекс І - ІІІ ступенів № 6

3 місце

Тиндикевич Ірина Володимирівна

Пукало Олександра Олександрівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія»

3 місце

Дивульська Оксана Василівна

Гарань Наталія Миколаївна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівського району

3 місце

Кремінська Тамара Андріївна

Грібінчак Катерина Василівна

Рівненська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 5

3 місце

Горчак Ольга Петрівна, Полюхович Павло Михайлович

Пухович Мар’яна Юріївна

Боремельський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-колегіум" Демидівського району

3 місце

Форостецька Людмила Йосипівна

Нестерук Валентина Василівна

Рівненська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 13

3 місце

Полюхович Людмила Петрівна

11-ий клас

 

 

 

Брик Ірина Віталіївна

Рівненська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 22

1 місце

Кулик Оксана Сергіївна

Мамедова Сабіна Ільгар кизи

Рівненська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 8

1 місце

Черуха Ірина Володимирівна

Горчак Ольга Святославівна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівського району

2 місце

Поліщук Наталія Василівна

Цехместрук Юлія Анатоліївна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Мартинюк Василь Іванович

Присяжнюк Дар’я Анатоліївна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Сосюк Наталія Володимирівна

Алексіюк Єлизавета Русланівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія»

2 місце

Кирикович Зоя Леонідівна

Бик Марія Іванівна

Володимирецький районний колегіум

2 місце

Слотницька Ірина Володимирівна

Лебідь Дарина Русланівна

Сарненський районний ліцей "Лідер"

3 місце

Дибач Тетяна Антонівна

Войтович Євгенія Сергіївна

Дубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 7

3 місце

Горбачук Світлана Антонівна

Богельська Богдана Ігорівна

Удрицький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицького району

3 місце

Кухаревич Наталія  Олексіївна

Хилюк Марина Миколаївна

Костопільська загальноосвітня школа - комплекс І - ІІІ ступенів № 6

3 місце

Загребельна Валентина Калениківна

Цимбалюк Єлизавета Віталіївна

Млинівська гуманітарна гімназія

3 місце

Швайчук Світлана Миколаївна

Таборовський Андрій  Анатолійович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1-гімназія"

3 місце

Бацюсь Раїса Іванівна

Поліщук Марія Володимирівна

Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-ліцей"

3 місце

Яцечко Людмила Степанівна

 

 

Завідувач кабінету обдарованої дитини                                                                     О. Є. Кузьмін

  • 29.01.2015
До списку новин