Новини інституту

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики у 2014-2015 навчальному році


      18, 24 січня 2015 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. За перемогу змагались 127 учнів загальноосвітніх закладів області: 22 учні 7 класу, 25 учнів 8-го класу, 27 учнів 9-го класу, 27 десятикласників та 26 школярів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне –  9 призових місць, комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» – 8 призових місць, м. Кузнецовськ - 6 призових місць, Березнівського району: 5 призових місць,  Костопільського,  Радивилівського, Сарненського районів - по 4 призових місця; Здолбунівського та Володимирецького районів, м. Дубно – по 3 призових місця. Учні Дубенського та Рокитнівського районів не вибороли жодного призового місця.

        Найбільше переможців підготували педагоги Лесько Т. В – 4 переможці, Пекарська Л.В. та Шама О. О. – по 3 переможці.

Переможці олімпіади:

 

 

7-ий клас

 

 

 

Вінтоник Данило Романович

Рівненська класична гімназія "Престиж"

1 місце

Бережнюк Роман Миколайович

Заварін Валентин Олександрович

Володимирецький районний колегіум

2 місце

Шевченко Валентина Яківна

Житник Владислав Олегович

Сарненська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 2

2 місце

Потапович Раїса Степанівна

Грушевий Єгор Вікторович

Кузнецовська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 3

2 місце

Бульботка Валентина Миколаївна

Гаврилюк Ярослав Сергійович

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа № 5 І - ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов

2 місце

Вітчук Інна Василівна

Саган Олесь Віталійович

Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія»

2 місце

Войтович Ніна Іванівна

Довгорукий Юрій Юрійович

Деражненська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів Костопільського району

3 місце

Ярошик Лідія Леонідівна

Дмитрук Олександр Андрійович

Костопільська гуманітарна гімназія імені Т. Г. Шевченка

3 місце

Бобер Світлана Анатоліївна

Леонтьєва  Юлія  Андріївна

Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів  № 1

3 місце

Барановська Оксана Андріївна

Тросковець Давид Олександрович

Великоомелянський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" Рівненського району

3 місце

Вакуліч Марія Андріївна

Бик Ілля Юрійович

Кузнецовська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Бульботка Валентина Миколаївна

8-ий клас

 

 

 

Наконечний Олег Ярославович

Рівненська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 27

1 місце

Петровська Світлана Зіновіївна

Дудніченко Софія Юріївна

Глибокодолинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Демидівського району

1 місце

Власюк Валентина Миколаївна

Полюхович Ілона Віталіївна

Кузнецовська гімназія

2 місце

Горбачик Ольга Віталіївна

Барановська Анастасія Віталіївна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 "Школа-Ліцей"

2 місце

Мельник Надія Максимівна

Булейко Софія Олександрівна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Сорока Віталій Петрович

Кубай Олег Федорович

Володимирецька  загальноосвітня школа  I - III ступенів № 1

2 місце

Ярута Надія Улянівна

Кравчук Марія Вікторівна

Березнівська гімназія

3 місце

Ширко Тамара Федорівна

Нечипорук Надія Михайлівна

Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Курач Ірина Миколаївна

Кулиба Богдан Сергійович

Курганівська загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів Острозького району

3 місце

Шулдик Ольга Василівна

Подганюк Ольга Миколаївна

Млинівська загальноосвітня школа № 3 І - ІІІ ступенів

3 місце

Шумейко Людмила Валеріївна

Демченко Андрій Андрійович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1-гімназія"

3 місце

Беднарська Світлана Володимирівна

Савчук Віталій Вікторович

Костопільська гуманітарна гімназія імені Т. Г. Шевченка

3 місце

Петрушина Валентина Григорівна

9-ий клас

 

 

 

Скиданчук Роман Олександрович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Шама Олена Олексіївна

Брикса Вадим Володимирович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Шама Олена Олексіївна

Артюх Владислав Павлович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

2 місце

Цимбалюк Леся Миколаївна

Костенко Ярослав Володимирович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Шама Олена Олексіївна

Бондар Іван Андрійович

Рівненська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 22

2 місце

Білощук Людмила Павлівна

Кіпранишин Максим Миколайович

Здолбунівська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 6

2 місце

Галик Олександра Миколаївна

Гордієнко Оксана Сергіївна

Кузнецовська гімназія

3 місце

Затірка Лариса Іларіонівна

Пестерніков Владислав Юрійович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

3 місце

Ніколайчук Оксана Іванівна

Сауляк Микола Русланович

Гощанська районна гімназія

3 місце

Марчук Валентина Іллівна

Симончук Богдан Ярославович

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Остапенко Світлана Іванівна

Бриж Богдан Петрович

Сарненська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 2

3 місце

Потапович Раїса Степанівна

Біляк Дарія Олександрівна

Дубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Хорова Іванна Остапівна

Бухало Михайло Олександрович

Мізоцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей" Здолбунівського району

3 місце

Овсійчук Віктор Михайлович

Земляк Олександр Вікторович

Великомежиріцький навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня-гімназія» Корецького району

3 місце

Шевчук Людмила Євгенівна

10-ий клас

 

 

 

Веремчук Максим Романович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

1 місце

Остапчук Лілія Степанівна

Зектер Микола Іванович

Кузнецовська гімназія

1 місце

Чайка Марія Петрівна

Федик Назар Сергійович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Лесько Тетяна Василівна

Політика Дмитро Олександрович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

2 місце

Остапчук Лілія Степанівна

Магдич Андрій Віталійович

Кузнецовська гімназія

2 місце

Чайка Марія Петрівна

Лазарець Катерина Вікторівна

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

2 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

Паднюк Олена Сергіївна

Сарненський районний ліцей "Лідер"

3 місце

Майданець Наталія Степанівна

Яцута Ігор Володимирович

Березнівська гімназія

3 місце

Стахнюк Вікторія Йосипівна

Лазарчук Назар Олександрович

Здолбунівська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 6

3 місце

Нестерчук Ірина Сергіївна

Горбовий Іван В'ячеславович

Теслугівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів  Радивилівського району

3 місце

Бондарець Катерина Петрівна

Чудінович Павло Олександрович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа"

3 місце

Островець Ірина Миколаївна

Шостак Катерина Олександрівна

Великомежиріцький навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня-гімназія» Корецького району

3 місце

Галабурда Павло Денисович

Стрижеус Владислав Валентинович

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Нагорний Володимир Адамович

11-ий клас

 

 

 

Саленко Антон Володимирович

Крупецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів  Радивилівського району

1 місце

Тарасюк Наталія Володимирівна

Пасюта Сергій Володимирович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

2 місце

Гайдук Галина Валентинівна

Квасюк Юрій Володимирович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Лесько Тетяна Василівна, Пекарська Лариса Володимирівна

Томілович Олексій Васильович

Малівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Демидівського району

2 місце

Бурмака Євгенія Миколаївна

Гетун Назар Юрійович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

2 місце

Гайдук Галина Валентинівна

Мостюк Дмитро Леонідович

комунальний заклад «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Рівненської обласної ради

2 місце

Криницька Людмила Миколаївна

Дерезенко Денис Миколайович

Заборольська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Шевчук Марина Тарасівна

Войтович Владислав Ігорович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Лесько Тетяна Василівна, Пекарська Лариса Володимирівна

Пелих Андрій Вікторович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Лесько Тетяна Василівна, Пекарська Лариса Володимирівна

Вишняк Олександр Миколайович

Березнівська гімназія

3 місце

Ширко Тамара Федорівна

Тишкевич Нікіта Олександрович

Сарненська гімназія

3 місце

Левитська Тетяна Іванівна

Таборовський Андрій Анатолійович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1-гімназія"

3 місце

Беднарська Світлана Володимирівна

Крищук Роман Юрійович

Головинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Костопільського району

3 місце

Крока Марія Степанівна

 

 

 

 

Завідувач кабінету обдарованої дитини                                                              О. Є. Кузьмін

  • 27.01.2015
До списку новин