Новини інституту

У середу, 05.08.2020, проведено ДОДАТКОВУ СЕСІЮ ЗНО з БІОЛОГІЇ

КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ додаткової сесії ЗНО-2020 з БІОЛОГІЇіз 26 учасників до 2 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 9 (34,62%), виконували сертифікаційну роботу 17 (65,38%), зокрема в пункті тестування на базі Рівненського СІЗО яка склала 1005 (із 4 зареєстрованих присутні 4), у пункті тестування на базі закладу освіти міста Рівне мали писати 22 учасники, не прийшли 9 (40,91%), писали 13 (59,09%).
       Не було зафіксовано випадків, щоб до пунктів проведення ЗНО прийшли учасники без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка), та / чи сертифіката.
      Не було зафіксовано випадків, щоб учасники запізнились до пунктів проведення ЗНО.
      У всіх пунктах проведення тестування з біології були присутні медичні працівники, які здійснювали температурний скринінг для учасників та персоналу, представник поліції охорони ГУ НП, зовні патрулювання забезпечував 1 представник ГУ НП в Рівненській області. Не було виявлено під час термометрій осіб ні з числа персоналу, ні з числа учасників із ознаками гострого респіраторного захворювання та /або підвищеною температурою.
      Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО працівниками поліції охорони НП за допомогою металодетектора не здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. У Рівненській області не було учасників, яких би позбавили права продовжувати роботу над тестом та видалили з пунктів ЗНО за порушення процедури (наявність мобільного телефона тощо).
Учасники не звертались до медичних працівників.
      У жодному пункті не були присутні громадські спостерігачі.
      Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 2 та забір 2 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів обробки.
      Усі пункти додаткової сесії ЗНО з біології були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв. 
      Порушень процедури проведення ЗНО персоналом зафіксовано не було.
      У 2 пунктах проведення ЗНО не зафіксовано нестандартних ситуацій.

Наступне тестування: у четвер, 06.08.2020, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з історії України.

  • 05.08.2020
До списку новин