Новини інституту

У вівторок, 04.08.2020, проведено ДОДАТКОВУ СЕСІЮ ЗНО з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ та ЛІТЕРАТУРИ

КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ додаткової сесії ЗНО-2020 з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ та ЛІТЕРАТУРИ: із 100 учасників до 2 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 24 (24,00%)виконували сертифікаційну роботу 76 (76,00%), зокрема в пункті тестування на базі РІвненського СІЗО явка склала 100% (писали 6 осіб із 6 зареєстрованих), у пункті тестування на базі закладу освіти міста Рівне не з'явились 24 (25,53%) особи, писали роботу 70 (74,47%) осіб. 
      Не було учасників, яких би не допустили до пунктів проведення ЗНО у зв'язку з тим, що вони прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) та / або сертифіката. 
      Не було учасників, у яких би під час допуску до пунктів тестування було виявлено підвищену температуру та / або ознаки гострого респіраторного захворювання.
      У всіх пунктах проведення тестування з української мови та літератури були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП в Рівненській області.
      Учасники не звертались до медичних працівників.
      Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО працівниками поліції охорони ГУ НП за допомогою металодетектора не здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. 
         В жодному з пунктів не були присутні громадські спостерігачі.
       Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 2 та забір 2 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів на лінії обробки.
      Обидва пункти ЗНО з української мови та літератури були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв. 
      Порушень процедури проведення ЗНО персоналом та учасниками зафіксовано не було.
      У жодному пункті проведення додаткової сесії ЗНО не зафіксовано нестандартних ситуацій.

Наступне тестування: у середу, 05.08.2020, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з біології.

  • 04.08.2020
До списку новин