Новини інституту

У понеділок, 03.08.2020, проведено ДОДАТКОВУ СЕСІЮ ЗНО з ІНОЗЕМНОЇ МОВИ (англійська)

КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ додаткової сесії ЗНО-2020 з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ: із 19  учасників до пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 4 (21,05%)виконували сертифікаційну роботу 15 (78,95%), зокрема в пункті тестування на базі РІвненського СІЗО явка склала 100%, у пункті тестування на базі закладу освіти міста Рівне із 16 учасників не прийшли 4 (25%), писали сертифікаційну роботу - 12 (75%). 
      Не було учасників, яких би не допустили до пунктів проведення ЗНО у зв'язку з тим, що вони прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) чи сертифіката.
      У всіх пунктах проведення тестування з англійської мови були присутні медичні працівники, у пункті тестування на базі закладу загальної середньої освіти працював 1 представник поліції охорони ГУ НП, зовні патрулювання забезпечував 1 представник ГУ НП в Рівненській області.
      Учасники не звертались до медичних працівників. Під час здійснення процедури температурного скринінгу не було зареєстровано осіб із числа персоналу та з числа учасників, у яких би була підвищена температура або ознаки гострого респіраторного заховрювання.
   Під час технологічної перерви у пунктах ЗНО працівниками поліції охорони ГУ НП за допомогою металодетектора не здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. У Рівненській області жодного учасника не було позбавлено права продовжувати роботу над тестом та не було видалено з пункту ЗНО.
      У жодному пункті проведення ЗНО не були присутні громадські спостерігачі.
      Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 2 та забір 2 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів обробки.
   Усі пункти ЗНО з англійської мови були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв не зафіксовано. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом зафіксовано не було.
      У 2 пунктах проведення ЗНО не зафіксовано нестандартних ситуацій. 
      Учасники не подавали апеляційних заяв.

Наступне тестування: у вівторок, 04.08.2020, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.

  • 03.08.2020
До списку новин