Новини інституту

У вівторок, 28.07.2020, проведено ДОДАТКОВУ СЕСІЮ ЗНО з МАТЕМАТИКИ

КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ  додаткової сесії ЗНО-2020 з математики: із 35 учасників до 2 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 8 (22,86%)виконували сертифікаційну роботу 27 (77,14%), зокрема в пукті Рівненського СІЗО явка склала 100%, прийшли 2 із 2 учасників, у пункті тестування на базі закладу освіти міста Рівне із 33 осіб не прийшли 8 (24,24%) учасників, виконували роботу 25 (75,76%) осіб.
      Не було учасників, яких би не допустили до пунктів проведення ЗНО, що прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка).
 У 2 (двох) пунктах проведення тестування з математики були присутні медичні працівники. У пункті тестування базі закладу загальної середньої освіти міста Рівне  працював 1 представник поліції охорони, зовні патрулювання забезпечував 1 представник ГУ НП в Рівненській області.
 Під час проведення температурного скринінгу не було виявлено учасників із підвищеною температурою або ознаками гострого респіраторного захворювання. Під час проведення тестування учасники не звертались до медичних працівників.
 Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО працівниками ДСО ГУ НП за допомогою металодетектора не здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО (наявність заборонених засобів / предметів). 
    У жодному з пунктів не були присутні громадські спостерігачі.
   Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 2 та забір 2 контейнерів із матеріалами, які мають відправити до вказаних пунктів обробки.
  Усі 2 пункти ЗНО з математики були укомплектовані персоналом, не було потреби задіювати резерв.
    Висловлюємо подяку всім учасникам та персоналу за роботу!


Наступне тестування: у понеділок, 03.08.2020, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.

  • 28.07.2020
До списку новин